Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-08-2010, 11:07   #1
Rims
ford::beginner
 
Avatar Rims
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 04-08-2010
Skąd: Tychy
Model: Focus HTB 5D Ghia
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Witam,

Jeśli ktokolwiek z kolegów forumowiczów chciałby zakupić nowego Forda zapraszam do mnie. Zrobię najlepszą cenę jaką tylko będę mógł, dla forumowiczów ich znajomych i rodzin robię dobrą cenę, bez całego cyrku negocjacji i przebijania się ofertami.
Odbiór samochodu w Zabrzu - Dealer Armada Zabrze.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Mogę wspomóc również w zakupie części i akcesoriów.

Pozdrawiam
Krzysiek

__________________
tel. 693 784 723
Rims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2013, 00:02   #2
aymoo
ford::amateur
 
Avatar aymoo
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 27-12-2013
Model: Skoda Octavia
Silnik: 1.4TSI
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Właśnie przymierzam się do zakupu Forda, a nawet dwóch - Fiestę lub Focusa to właściwie już, a drugiego, najprawdopodobniej Kugę, po wakacjach. Z doświadczenia wiem, że cenniki w salonach są tylko orientacyjne, a finalną cenę można uzyskać naprawdę korzystną. Zarejestrowałem się na Waszym forum m.in. w celu poszukania kogoś, kto sprzedaje Fordy, no i proszę, trafiłem na post Krzyśka. Na forum chcę też poczytać o Waszych opiniach o tych samochodach, wadach i zaletach. Do tej pory użytkowałem samochody z rodziny VW, pomyślałem, że może warto spróbować czegoś innego... Mam nadzieję, że pomożecie mi rozwiać wątpliwości i że dzięki temu Wasze forum stanie się też moim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy jest na forum ktoś jeszcze, kto może zaproponować dobrą cenę za Forda? Może bliżej mazowieckiego?
aymoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2013, 01:51   #3
goodi
ford::advanced
 
Avatar goodi
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 29-12-2006
Skąd: Lublin
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0 EB 240KM
Rocznik: 2016
Postów: 265
Domyślnie

Ja dzięki temu postowi kupiłem swojego Mondiego w niezłej cenie. Z kolegą Krzyśkiem zaczynałem rozmowę, ale zaraz potem trafiłem do innego dealera. Ta oferta jest już chyba mało aktualna.
__________________
Aktualnie: Mondeo Vignale kombi 2.0 EcoBoost 240KM
Było: Mondeo MK4 Titanium S kombi, 2.0 EcoBoost 240KM + PS
Było, jest i pozostanie: Mondeo MK2 kombi, 2.0 benzyna.
goodi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2013, 02:38   #4
aymoo
ford::amateur
 
Avatar aymoo
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 27-12-2013
Model: Skoda Octavia
Silnik: 1.4TSI
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Tak, widziałem, że to post z 2010 i że strona dealera z Zabrza się nie otwiera, ale nie chciałem zaczynać nowego tematu. Może ktoś inny aktualnie zajmuje się sprzedażą Fordów lub sam kupił w dobrej cenie auto i może polecić salon lub sprzedawcę?
aymoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2013, 14:25   #5
Rims
ford::beginner
 
Avatar Rims
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 04-08-2010
Skąd: Tychy
Model: Focus HTB 5D Ghia
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

No niestety, dealer w Zabrzu niby dalej "funkcjonuje", tzn stoi budynek i pracje tam jeszcze pare osób z administracji, serwisu i sprzedazy dawno nie ma.
Ja bylem ostatnim handlowcemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Znajomości dalej mam, sporo kolegów koleżanek pracuje dalej w branży samochodowej - niekoniecznie w fordzie, bo kazdy szukał pracy gdzie tylko sie dało.

Teraz jedynie moge przekazywać kontakty do kolegów/koleżanek.
w zasadzie prawie w kazdej marce mam teraz jakies wejscia, nawet w ciężarówkach i maszynach budowlanychGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
tel. 693 784 723
Rims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2013, 17:30   #6
aymoo
ford::amateur
 
Avatar aymoo
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 27-12-2013
Model: Skoda Octavia
Silnik: 1.4TSI
Rocznik: 2010
Postów: 3
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Dzięki Krzysiek, odezwę się na priv. Na dzień dzisiejszy interesuje mnie Ford, ale dobrze wiedzieć, że jakieś tam wejście także do innych jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aymoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2014, 21:05   #7
Krzysztof2507
ford::average
 
Avatar Krzysztof2507
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 02-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 55
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Witam,

W przypadku chęci zakupu nowego Forda w dobrej cenie, również mogę pomóc.

Pozdrawiam

Krzysztof

P.S. Ponieważ zmieniłem dealera i markę, dlatego też w przypadku Forda niestety nie jestem już w stanie pomóc z przedstawieniem oferty. Nadal mogę doradzić co wybrać i na co zwrócić uwagę.

Ostatnio edytowane przez Krzysztof2507 ; 19-03-2016 o 12:39
Krzysztof2507 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2014, 01:56   #8
trasz
ford::amateur
 
Avatar trasz
 
Imię: grzechu
Zarejestrowany: 06-10-2012
Skąd: Polska
Model: Mondeo MK3 GHIA
Silnik: TDCI 115
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Krzysztof, może jakieś szczegóły? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
trasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2014, 22:41   #9
Krzysztof2507
ford::average
 
Avatar Krzysztof2507
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 02-08-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus
Silnik: 1.6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 55
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Witaj "Trasz",

Jakich szczegółów potrzebujesz? Czy te poniższe będą wystarczające?

Pracuję w Salonie Forda. W naszej ofercie oprócz samochodów nowych mamy również auta używane z pewnych źródeł, sprawne technicznie, tak aby nowy właściciel nie inwestował w nie po tygodniu, auta z gwarancją od 6 miesięcy do 1 roku. Jeśli ktoś z forumowiczów planuje zakup auta nowego i używanego, to proszę o kontakt na forum (wiadomość prywatna lub inna forma) + opis jakiego modelu Forda szukamy, a ja 1. doradzę najlepiej jak umiem, którą wersję, silnik i opcje wybrać, żeby kolega z forum "miło mnie wspominał" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 2. zaproponuję mam nadzieję atrakcyjną ofertę, pomimo, że cena może być wyższa niż w innym Salonie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo nie zawsze cena jest najważniejsza, ale sposób dochodzenia do niej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i ostateczna oferta kompleksowej transakcji . Jak na razie forumowicze, którzy już kupili za moim pośrednictwem swoje Fordy są zadowoleni i z oferty cenowej i pomocy, więc nadal będę się starał, aby kolejne osoby, były również zadowolone. 3. Mogę zaproponować transakcję zakupu nowego auta i pozostawienie używanego „w rozliczeniu” na dobrych warunkach cenowych odkupu auta używanego. 4. Mogę pomóc w sprzedaży auta używanego poprzez jego odkup, jak ktoś chce szybko sprzedać i rozumie, że są ceny wywoławcze z allegro / otomoto.pl i ceny transakcyjne, które monitoruje EUROTAX. 5. Pomogę w serwisie jeśli będzie to z moje strony możliwe.

Nie jestem w stanie zaproponować ceny „z kosmosu”, jaką czasami klienci otrzymują w innych salonach ponieważ oferty, te są z zastosowaniem „triku niskiej piłki”, gdzie Klient otrzymuje niską cenę, ale płaci drożej „w obowiązkowym kredycie / leasingu” i ostatecznie wychodzi drożej. Natomiast ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby w miarę moich możliwości zaproponować coś, aby przekonać forumowicza do skorzystania z mojej oferty, bo jak napisałem powyżej, niska cena, to tylko część transakcji zakupu nowego samochodu.

Jeśli mogę udzielić jeszcze dodatkowych informacji, to proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Krzysztof

P.S. Ponieważ zmieniłem dealera i markę, dlatego też w przypadku Forda niestety nie jestem już w stanie pomóc z przedstawieniem oferty. Nadal mogę doradzić co wybrać i na co zwrócić uwagę.

Ostatnio edytowane przez Krzysztof2507 ; 19-03-2016 o 12:40
Krzysztof2507 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-12-2014, 16:52   #10
Ziga92
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 05-12-2014
Skąd: Gliwice
Model: Sprzedawca
Silnik: 2
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: nowe samochody z rabatami dla forumowiczów

Witam, również jestem sprzedawcą samochodów naszej markiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chcesz kupić Forda pisz i sprawdź moją ofertę. Pracuję w City Car Gliwice

Pozdrawiam Forumowiczów i odwiedzających

Kontakt [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Nie zapomnij napisać, że jesteś z forum

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 09-12-2014 o 14:08
Ziga92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.