Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-02-2020, 13:27   #11
8ishop
ford::beginner
 
Avatar 8ishop
 
Zarejestrowany: 11-09-2010
Skąd: Zielona Góra
Model: Fiesta ST
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Fiesta st 1.6

Cytat:
Napisał tokarz19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest raczej ST200 po vinie sprawdzałem i silnik to JA8, 147kW. Niestety ale z drugiego ogłoszenia zniknęła możliwość sprawdzenia.... coś przestało się zgadzać, a było można, trudno pozostaje czekać na coś ciekawego. Brałbym od razu st200 od 1 właściciela, ale koszty utrzymania pewnie dużo większe, lato idzie może coś wpadnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dużo zmian które by powodowały wzrost kosztów nie ma. St200 nie było tylko w jednym kolorze? Storm grey.

8ishop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2020, 13:37   #12
tokarz19
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-05-2013
Model: Octavia
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Fiesta st 1.6

Tak, owszem było tylko w tym kolorze. Prawdopodobnie jest oklejona.
Czyli warto dopłacić te 20tys. do pewnego st200 niż się babrać w tych ST-kach, jest jedna, która mnie interesuje, ale to własnie ST200 i nie do końca byłem przekonany, to ma być samochód do codziennej jazdy i ST200 kojarzy mi się bardziej z torami czy wirażami na zakrętach niż jazdą na co dzień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czas się dowiedzieć. Dziękuje za podpowiedzi, pozdrawiam
tokarz19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2020, 13:47   #13
8ishop
ford::beginner
 
Avatar 8ishop
 
Zarejestrowany: 11-09-2010
Skąd: Zielona Góra
Model: Fiesta ST
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Fiesta st 1.6

Cytat:
Napisał tokarz19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o własnie ST200 i nie do końca byłem przekonany, to ma być samochód do codziennej jazdy i ST200 kojarzy mi się bardziej z torami czy wirażami na zakrętach niż jazdą na co dzień
Sama ST180 daje mega fun. To jest jak najbardziej daily car. Chodź nie ukrywam że twardy zawias ma i czuje się to na drodze. Czy bym wydał dodatkowe 20k na ST200? Osobiście uważam że nie ma sensu. Nie wiem czy odczujesz różnicę aż taką która była by warta tej kasy. Za tą kasę to kupiłbym focusa ST.
8ishop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2020, 13:59   #14
tokarz19
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-05-2013
Model: Octavia
Silnik: 1.4
Rocznik: 2012
Postów: 5
Domyślnie Odp: Fiesta st 1.6

Focus zupełnie mnie nie interesuje, zresztą koszty pójdą w górę o dużo więcej.
Tu nie chodzi nawet o wrażenia z jazdy czy co, tylko żeby mieć pewną fieste, już teraz to nie ważne czy st czy 200. Chyba lepiej dopłacić do st200 pewny egzemplarz niż szukać na siłę zwykłego st-ka, które są dramatyczne.
Wszystkie egzemplarze są daleko od mojego miasta, nie mogę jeździć oglądać, a chciałbym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tokarz19 ; 21-02-2020 o 14:01
tokarz19 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2020, 14:33   #15
8ishop
ford::beginner
 
Avatar 8ishop
 
Zarejestrowany: 11-09-2010
Skąd: Zielona Góra
Model: Fiesta ST
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Fiesta st 1.6

Cytat:
Napisał tokarz19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba lepiej dopłacić do st200 pewny egzemplarz niż szukać na siłę zwykłego st-ka, które są dramatyczne.
Jeżeli możesz dopłacić 20k to kupuj ST200. Wiesz że pewniak to tym bardziejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie będziesz żałował.
8ishop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2020, 15:41   #16
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Fiesta st 1.6

Dobra, źle odczytałem to co pisałeś, albo pomieszały mi się ogłoszenia jak klikałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czarna wygląda na ST200, tylko ten kolor. Ja pisałem o niebieskiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2020, 12:30   #17
Maszej
ford::amateur
 
Imię: Marcel
Zarejestrowany: 03-12-2019
Skąd: Kielce
Model: Brak
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 0
Domyślnie Re: Fiesta st 1.6

Oglądałem 2 w okolicach Wrocławia. 1) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Mierzyłem ją miernikiem nigdzie nie było szpachli, ani malowania. Wiem, ze miała 2 kolizje (1. Prawy błotnik przód i zderzak, 2. Lewy błotnik przód. Tutaj mi wychodziło mniej mikronów. Naprawiane w Aso) Brak opon na zime, letnie które są teraz założone są strasznie zjechane i nie nadają się do dalszej jazdy. Cena sztywna 45tyś 2) [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Do tej to nawet nie opłaca się jechać. Był robiony lewy bok. Na słupku C tyle szpachli, ze zabrakło skali. Prawe drzwi źle spasowane, lewe z resztą też.
Maszej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2020, 07:16   #18
8ishop
ford::beginner
 
Avatar 8ishop
 
Zarejestrowany: 11-09-2010
Skąd: Zielona Góra
Model: Fiesta ST
Silnik: 1.6 ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Re: Fiesta st 1.6

Cytat:
Napisał Maszej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brak opon na zime, letnie które są teraz założone są strasznie zjechane i nie nadają się do dalszej jazdy. Cena sztywna 45tyś
Za 2015 to dobra cena. O ile wszystko działa;] Brak tempomatu od razu rzuca się w oczy.
8ishop jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-02-2020, 14:09   #19
Maszej
ford::amateur
 
Imię: Marcel
Zarejestrowany: 03-12-2019
Skąd: Kielce
Model: Brak
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 0
Domyślnie Odp: Re: Fiesta st 1.6

Cytat:
Napisał 8ishop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za 2015 to dobra cena. O ile wszystko działa;] Brak tempomatu od razu rzuca się w oczy.
No właśnie to też mnie trochę zniechęciło bo wiem, że będę wykonywał czasami trasy ponad 1000km i jednak tempomat to duża wygoda.
Maszej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2020, 12:18   #20
Maszej
ford::amateur
 
Imię: Marcel
Zarejestrowany: 03-12-2019
Skąd: Kielce
Model: Brak
Silnik: Brak
Rocznik: Brak
Postów: 0
Domyślnie Re: Fiesta st 1.6

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Prawy bok robiony, miernik pokazywał 1000 mikronów i zabrakło skali, pęknięty lakier. Więcej już nie patrzyłem bo szkoda było czasu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Maszej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.