Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2018, 20:29   #21
mkaminski100
ford::expert
 
Zarejestrowany: 08-09-2007
Skąd: Basingrad UK
Model: rozne
Silnik: kilka
Rocznik: za stare
Postów: 2,991
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Nie ma bata żeby się rozkodowal po odpięciu modulu. Wielokrotnie odlaczalem moduł, czasami przy wpiętym Aku, czasami przy słabym (10-11V) i nigdy nie było problemu.
Sprawdź kable, złącza i bezpieczniki bo to pewnie jest problemem. Nie naciales przewodu haczykiem metalowym? Do końca zaciągnięte są zatrzaski czterech wtyczek? Nie możesz ich pociągnąć jak są zapięte?
Jako ciekawostkę mogę podać, że nawet próby odpalania przy odpietej masie nie skutkują rozkodowaniem komputera.

Może się jakoś spotkamy we trzech w tym tygodniu ?

Sent from my XT1650 using Tapatalk


Ostatnio edytowane przez mkaminski100 ; 11-02-2018 o 20:32
mkaminski100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2018, 20:43   #22
cliner
ford::professional
 
Avatar cliner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 06-12-2011
Skąd: Anglia
Model: NieFord-Skoda Octavia vRS
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2016
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Mały spocik mile widziany @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Też odłączałem na podłączonym aku i nie było problemów.
__________________
http://s1069.photobucket.com/albums/u468/cliner66/
http://forum.fordclubpolska.org/album.php?albumid=786
---------------------------------------------------
269KM/429Nm by Heko(było),następne(było) 275KM/427Nm...jest 324KM/483Nm...

Ostatnio edytowane przez cliner ; 11-02-2018 o 20:45 Powód: dokładka
cliner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 08:51   #23
SLIWKA
ford::average
 
Avatar SLIWKA
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 17-10-2016
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI DW10 188hp By Heko;)
Rocznik: 2010
Postów: 150
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Miałem kiedyś podobny problem u ojca w Mondeo MK3 nic nie reagował na kluczyk jedna czerwona kontrolka(wiem trochę inne auto). Okazało się że kabel masowy był uszkodzony. I tu też mi wygląda na ten sam problem.
SLIWKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 17:28   #24
pawelgawel
ford::beginner
 
Avatar pawelgawel
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 27-01-2018
Skąd: Hinckley
Model: S-MAX ZETEC
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 21
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Cytat:
Napisał mkaminski100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma bata żeby się rozkodowal po odpięciu modulu. Wielokrotnie odlaczalem moduł, czasami przy wpiętym Aku, czasami przy słabym (10-11V) i nigdy nie było problemu.
Sprawdź kable, złącza i bezpieczniki bo to pewnie jest problemem. Nie naciales przewodu haczykiem metalowym? Do końca zaciągnięte są zatrzaski czterech wtyczek? Nie możesz ich pociągnąć jak są zapięte?
Jako ciekawostkę mogę podać, że nawet próby odpalania przy odpietej masie nie skutkują rozkodowaniem komputera.

Może się jakoś spotkamy we trzech w tym tygodniu ?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Bepieczniki posprawdzane, wtyczki i wiazki juz X razy. Jutro bede mial kuriera z drugim modulem. Az sam jestem ciekaw co bedzie

Bump:
Cytat:
Napisał SLIWKA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem kiedyś podobny problem u ojca w Mondeo MK3 nic nie reagował na kluczyk jedna czerwona kontrolka(wiem trochę inne auto). Okazało się że kabel masowy był uszkodzony. I tu też mi wygląda na ten sam problem.
Sprawdze jutro bo jeszcze w pracy w trasie. Ale kurcze radio zapitala tak jak wczesniej. Swiatla te po przekreceniu stacyjki tez zdrowo swieca wiec gdyby to byla masa to by troche dziwne ze to dzialalo??

Ostatnio edytowane przez pawelgawel ; 12-02-2018 o 17:33
pawelgawel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 17:36   #25
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,009
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Cytat:
Napisał pawelgawel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Az sam jestem ciekaw co bedzie
Nic nie będzie. Nowy BCM też będzie musiał być przypisany do Twojego Auta. I to przypisanie będzie musiał zrobić jakiś miejscowy magik z dostępem dilerskim do serwerów Forda. Jak myślisz, że podepniesz i zadziała, to się nie łudź.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 19:56   #26
pawelgawel
ford::beginner
 
Avatar pawelgawel
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 27-01-2018
Skąd: Hinckley
Model: S-MAX ZETEC
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 21
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nic nie będzie. Nowy BCM też będzie musiał być przypisany do Twojego Auta. I to przypisanie będzie musiał zrobić jakiś miejscowy magik z dostępem dilerskim do serwerów Forda. Jak myślisz, że podepniesz i zadziała, to się nie łudź.
Wszystko się zgadza. Nawet się nie łudzę że będzie działać tak jak należy. Ale jeśli mój moduł szlag trafił to ten drugi, bynajmniej tak mi się wydaje, powinien chociaż ożywić deskę rozdzielczą? Jeśli będzie bez zmian, odsyłam go do sprzedawcy a auto pojedzie do warsztatu z moim oryginalnym. Wstępnie znalazłem w swojej okolicy dwóch magików i w sumie to wystarczy. Jeden to dealer Forda, drugi niezależny garaż Forda. O dziwo ceny nie powaliły. W jednym i drugim przypadku czeka mnie laweta bo nie działają mobilnie. Dziś dokupiłem do swojego assistance opcję zabierania spod domu. Może nie będą robili problemów jak w następny dzień zgłoszę awarię pod domem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pawelgawel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 20:14   #27
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Szkoda ze to Ci sie nie zadziało jakies pół roku temuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wtedy jescze mieszkałem w UK a posiadam cały sprzet aby to uruchomić

Cytat:
Napisał pawelgawel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko się zgadza. Nawet się nie łudzę że będzie działać tak jak należy. Ale jeśli mój moduł szlag trafił to ten drugi, bynajmniej tak mi się wydaje, powinien chociaż ożywić deskę rozdzielczą? Jeśli będzie bez zmian, odsyłam go do sprzedawcy a auto pojedzie do warsztatu z moim oryginalnym. Wstępnie znalazłem w swojej okolicy dwóch magików i w sumie to wystarczy. Jeden to dealer Forda, drugi niezależny garaż Forda. O dziwo ceny nie powaliły. W jednym i drugim przypadku czeka mnie laweta bo nie działają mobilnie. Dziś dokupiłem do swojego assistance opcję zabierania spod domu. Może nie będą robili problemów jak w następny dzień zgłoszę awarię pod domem? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 20:53   #28
cliner
ford::professional
 
Avatar cliner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 06-12-2011
Skąd: Anglia
Model: NieFord-Skoda Octavia vRS
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2016
Postów: 1,423
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Jeden i drugi jak sprawdzi,że padł BCM,to u nich wymiana i instalacja tylko nowego fabrycznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,a wtedy cena cię położy.Ja za wymianę modułu Keyless startu płaciłem,bo starego nie udało się doprogramować do reszty-tylko 650 funtów...A to jeden z tańszych modułów.
__________________
http://s1069.photobucket.com/albums/u468/cliner66/
http://forum.fordclubpolska.org/album.php?albumid=786
---------------------------------------------------
269KM/429Nm by Heko(było),następne(było) 275KM/427Nm...jest 324KM/483Nm...

Ostatnio edytowane przez cliner ; 12-02-2018 o 20:57
cliner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 21:11   #29
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Jest jescze opcja że kupi drugi i przełozy pamiec eprom ze swojego do tego co kupił
Cytat:
Napisał cliner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeden i drugi jak sprawdzi,że padł BCM,to u nich wymiana i instalacja tylko nowego fabrycznieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,a wtedy cena cię położy.Ja za wymianę modułu Keyless startu płaciłem,bo starego nie udało się doprogramować do reszty-tylko 650 funtów...A to jeden z tańszych modułów.
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2018, 21:20   #30
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,009
Domyślnie Odp: Po wypieciu modulu komfortu i wpieciu na nowo auto nie reaguje na kluczyk, nie o

Cytat:
Napisał M-S POWER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest jescze opcja że kupi drugi i przełozy pamiec eprom ze swojego do tego co kupił
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.