Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-07-2007, 21:36   #1
Zuzka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-07-2007
Postów: 27
Domyślnie automatyczne zamykanie szyb / klima

Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jestem totalnym laikiem jesli chodzi o samochody, stad moje pytanie: czy w focusku 2005 (podajze jest to wersja sport, ale glowy nie dam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) da rade ustawic, zeby szyby same zamykaly sie, kiedy rygluje drzwi i uzbrajam alarm? ewentualnie slyszalam, ze trzeba jakies cos kupic i zamontowac w drzwiach, zeby szyby sie zamykaly... pomozcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. druga sprawa jest odnosnie klimatyzacji - miesiac temu robilam dezynfekcje klimatyzacji, ale kiedy ja wylaczam i zostaje zwykly nawiew, to przez jakies 10 minut smierdzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. smierdzi i to sikami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. co to moze byc? dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

Zuzka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2007, 11:18   #2
marek34
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-03-2005
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 ZETEC + LPG
Rocznik: 1999
Postów: 281
Domyślnie

od. 1.
Musisz zamontować dodatkowy moduł do domykania szyb. Da się to zrobić bez problemu. Jedź gdzieś, gdzie montują alarmy i po kłopocie. Jam mam zamontowany taki moduł do alarmu i jestem bardzo zadowolony. Nie trzeba pamiętać o szybach.

od. 2
A czy wymieniłeś filtr przeciwpyłkowy. To on z zasady śmierdzi.
__________________
Pozdrawiam Marek
Focus już sprzedany, obecnie A4 Avant
marek34 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2007, 13:14   #3
Zuzka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-07-2007
Postów: 27
Domyślnie

ad1.
jaki jest koszt takiego modulu? i czy strace gwarancje jesli bym montowala nie w serwisie forda?

ad.2
wymienili mi filtry, zdezynfekowali i dolali czynnika chlodzacego, wiec teoretycznie powinno byc ok. najbardziej mnie dziwi, ze smierdzi w momencie, kiedy przechodze z klimy na nawiew i to tylko przez jakies 10 minut, tak jakby sie wietrzylo... ale ten moj serwis forda jest jakis lewy... naciagaja na co sie da Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zuzka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2007, 19:40   #4
marek34
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 19-03-2005
Skąd: Lublin
Model: Ford Focus
Silnik: 1,8 ZETEC + LPG
Rocznik: 1999
Postów: 281
Domyślnie

Jeśli auto masz na gwarancji, to raczej zrób to w ASO. W razie jakichś problemów z elektryką mogą się czepiać.

Odnośnie klimy, to źle zadałaś pytanie, albo ja nie zrozumiałem. Jak jedziesz z włączoną klimą i po jakimś czasie podczas jazdy ją wyłączysz to zawsze poczujesz lekki smrodek i wilgoć. To normalne. Dzieje się tak dlatego, że nie jesteśmy psami :fcp1 i ludzki nos przyzwyczaja się do zapachu i później go nie czuje. W momencie wyłączenia klimy powietrze nie jest już osuszane i wpada do kabiny wilgotne (powietrze z klimy ma wilgotność prawie 0%, a na dworze w upalny dzień nawet do 85%) i Twój nosek odzyskuje sprawność, bo czuje nagle inny zapach. Nie przejmuj się tym, to trwa tylko chwilę.
__________________
Pozdrawiam Marek
Focus już sprzedany, obecnie A4 Avant
marek34 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2007, 20:58   #5
Zuzka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-07-2007
Postów: 27
Domyślnie

haha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na to bym nie wpadla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale dzieki! juz sie martwilam, ze mi bubla sprzedali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a szyby zrobie, jak mi sie gwarancja skonczy, bo nie mam zamiaru zdziercom placic dwa razy wiecej niz w "zwyklym" warsztacie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zuzka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-07-2007, 23:13   #6
ar2r
ford::advanced
 
Avatar ar2r
 
Zarejestrowany: 07-03-2007
Skąd: Brzeg
Model: Focus MK I,Puma 1,7
Silnik: 1,6 16V...1,7 16V
Rocznik: 2002,2001
Postów: 368
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zuzka
ewentualnie slyszalam, ze trzeba jakies cos kupic i zamontowac w drzwiach, zeby szyby sie zamykaly... pomozcie
Pomożemy :fcp2 Może być np.takie coś
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
To jest akurat poglądowy przykład,producentów jest wielu.Jesli masz znajomego elektryka to powinien coś doradzić.
Przed ewentualnym zakupem spradź jeszcze swoje auto dokładnie,może ten moduł jest, tylko nie jest aktywny.Czasem coś na ten temat jest napisane w instrukcji alarmu.
Pzdr
ar2r jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2007, 11:18   #7
Zuzka
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-07-2007
Postów: 27
Domyślnie

niestety w instrukcji nie dopatrzylam sie czegos takiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a przydaloby sie, bo moja mama z uporem maniaka nie zamyka okna, a ja nie zawsze tez pamietam, zeby sprawdzic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jeszcze mi sie przypomnialo! jak do jasnej anielki mam zlozyc lusterka?! poprzednio mialam fieste (2004) i bez problemu sie skladaly, w focusie nie moge Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. naciskam, naciskam i boje sie, ze w koncu cos zlamie (nie mam skladania eletrycznego), dzieki za wszelka pomoc, nawet w tak glupiej sprawie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zuzka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2007, 11:29   #8
kyniowski1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-06-2007
Postów: 12
Domyślnie

moze masz niezaprogramowane domykanei szyb? proponuje lekture instrukcji obslugi do ff2 jest o tym.
kyniowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.