Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-01-2018, 05:20   #1
marat3d
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-12-2017
Model: Galaxy
Silnik: 1.8
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Kilka pytań odnośnie audio systemu

Witam, sluchajcie mianowicie nie daje mi spokoju a szukanie w internecie dosłownie mnie zmeczylo ;p mam takie pytanie, posiadam radio 6006cdc w moim Fordzie galaxy wbudowany mam Bluetooth modul ale z tego co wyczytalem sa rozne wersje? Posiadam funckje Voice Control i Hands Free, rozmyslam nad wymienieniem aby moc rowniez sluchac muzyki przez bluetooth i czy zwyczajne podmienienie modulu wystarczy? w ogóle czy to możliwe, jesli tak to czy sa wymagane jakies dodatkowe zmiany aby moc używać.

Nastepne pytanie ktore mnie nurtuje i spedzilem parenascie wrecz pieknych godzin na wyszukiwaniu, probowaniu ale vez skutku mianowicie posiadam dwa monitory w zaglowkach wszystko ogolnie dziala bez zarzutu, jednak podczas ogladania przykladowo jakiegos filmu dzwiek wydobywa sie jedynie przez słuchawki bluetooth, głównie dla dziecka chodzi by wlaczyc przykladowo bajke ale by dźwięk wydobywal sie przez głośniki, jest to mozliwe? Mam bodajże (sory jesli sie myle i to nie to) ale pod monitorami trzy wejscia z kolorami z tego co udalo mi sie znaleźć to nazywa sie RCA? Jesli sie myle i wiecie o co mi chodzi to prosze mnie poprawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w kazdym badz razie kupilem kabel ponieważ probowalen podpiąć tamtedy pod wejscie aux znajdujące sie w schowku lecz bez skutku i dzwiek tylko przez słuchawki.

P.S
Sory jak nie zrozumiale, późna godzina ;p zeszlo sie nad szukaniem rozwiazania ;p
z góry dzieki za wszelka pomoc! Pozdrawiam

marat3d jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2018, 18:18   #2
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: Kilka pytań odnośnie audio systemu

Kolego na naszym forum obowiązuje pisownia w języku polskim. Zacznij pisać poprawnie inaczej posty polecą do zsypu.
Podst. prawna - Regulamin Forum fordclubpolska.org.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , mk3


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.