Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-06-2020, 21:42   #921
gotowiec27
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-03-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Mk4 Ghia
Silnik: PB 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za mało danych.
Jakich informacji brakuje?

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli składają się z guzika na drzwiach to da się przeprogramowac żeby składały się z pilota. Nie trzeba wymieniać.
Nawet w przed-lifcie? Jak wygląda takie programowanie? Rozumiem, że wymaga to wsadu z odpowiedniego modułu i jakiegoś programatora?

gotowiec27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2020, 21:48   #922
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cytat:
Napisał gotowiec27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakich informacji brakuje?
Czy fotele (i tym samym lusterka) mają pamięć ustawień?
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-06-2020, 22:05   #923
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cytat:
Napisał gotowiec27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakich informacji brakuje?







Nawet w przed-lifcie? Jak wygląda takie programowanie? Rozumiem, że wymaga to wsadu z odpowiedniego modułu i jakiegoś programatora?
Tak, w przedlifcie, potrzebny ucds do tego.
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2020, 07:44   #924
gotowiec27
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-03-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Mk4 Ghia
Silnik: PB 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy fotele (i tym samym lusterka) mają pamięć ustawień?
Fotele nie posiadają ustawień pamięci, więc tym samym wnioskuję, że lusterka również tej opcji nie mają.

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak, w przedlifcie, potrzebny ucds do tego.
Dzięki. To teraz muszę poszukać jakiegoś magika w Poznaniu i okolicach, który mi z tym pomoże.
gotowiec27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-06-2020, 09:25   #925
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cytat:
Napisał gotowiec27 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fotele nie posiadają ustawień pamięci, więc tym samym wnioskuję, że lusterka również tej opcji nie mają.
A zatem, co już pisałem kilkukrotnie w tym temacie, każda para poliftowych przednich modułów drzwiowych będzie realizować funkcję składania/rozkładania luster z pilota.
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2020, 07:36   #926
gotowiec27
ford::amateur
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-03-2014
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Mk4 Ghia
Silnik: PB 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 6
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Cytat:
Napisał Parch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A zatem, co już pisałem kilkukrotnie w tym temacie, każda para poliftowych przednich modułów drzwiowych będzie realizować funkcję składania/rozkładania luster z pilota.
Zależy mi również na zachowaniu dotychczasowych funkcji lusterka, dlatego wolę się upewnić, że nie ma np. wersji z mniejszą liczbą pinów.
gotowiec27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-06-2020, 07:50   #927
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 3,024
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Są wersje z mniejszą ilością pinów i są wersje z większą ilością pinów.
Z opisu funkcji, które wymieniłeś oraz z całego kontekstu Twoich postów IMHO wynika, że każda para poliftowych przednich modułów będzie dla Ciebie dobra.
Może mieć jeszcze znaczenie informacja, czy masz lampki w przednich drzwiach, ale myślę, że nie masz.
EDIT: skoro masz zamiar przeprogramowć swoje moduły, to właściwie nie ma już znaczenia dalsze sprawdzanie i nadpisywanie wątku.

Ostatnio edytowane przez Parch ; 26-06-2020 o 07:57
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-07-2020, 15:22   #928
Grom440
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-10-2017
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2011
Postów: 9
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Witam czy do modułu który mam czyli 9g9t 14b533 ac wystarczy ze kupie lusterko zamykane elektrycznie i otwieranie szyb ten z przyciskiem oraz aktywacja i wszystko będzie działało?
Nadmienię iż w module w jednej i drugiej wtyczce mam 9 kabli natomiast we wtyczce do lusterka 6 kabelków.

Bump:

Ostatnio edytowane przez Grom440 ; 13-07-2020 o 15:24
Grom440 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-08-2020, 14:31   #929
uneasy
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 09-07-2020
Skąd: Cardiff
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2015
Postów: 231
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Witam, dolacze sie do dyskusji, zachcialo mi sie skladanych lusterek. Kupilem sobie chinskiego UCDSA (tak wiem, ale potrzebuje tylko po to), nie wiem czy jest ktos w stanie wytlumaczyc jak wgrac do przedlifta firmware innego -EF. nie wiem czy update wizard to dobry trop.Rozumiem tez ze raczej niechetnie ludzie dziela sie wiedza na temat UCDS, ale jestem w UK i nie mam nikogo w okolicy od takich zabaw wiec musze sobie radzic sam.
Tam kaze mi sciagnac 4 pliki, pomijajac ze nie moge znalezc gdzie je sciagnac, [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tutaj nie ma, to czy to tak poiwnno sie zrobic ?
Czy VBF loader ?
moj modul to: 7G9T-14B533-EE a firmware, 7G9T-14C064-AF
Pewnie zostane zbesztany ale kto pyta nie bladzi.
uneasy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2021, 15:46   #930
hesiek
ford::advanced
 
Avatar hesiek
 
Imię: GRZEGORZ
Zarejestrowany: 05-01-2008
Skąd: Mińsk Maz
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 duratec + LPG
Rocznik: 2008
Postów: 284
Domyślnie Odp: Lusterka składane elektrycznie - da się dołożyć?

Witam pytanie do tematu. Ruszam z modem skladania lusterek. Te moduly kiedys oszabrowalem z mondeo co mialo skladane lustra, keyless, pamiec foteli itp. opcja byla bogata. Dawno to bylo wiec podpowiedzcie ktory modol do lewych a ktory do prawych drzwi wsadzać
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20210105_164100.jpg (99.0 KB, 86 wyświetleń)
__________________
Moje mody: PDC przód, tył. NX sd +CAM. Siedzenia-grzanie, wentylacja, pamięć i elektr. siedzenia pasażera. AFS. BT/VC/USB. Rolety tył. BLIS :-D, składane lustra. (wszystko od zera - elektr. bieda wersja) zderzaki pakiet ST
hesiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.