Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-07-2011, 20:17   #1
zialas
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2011
Skąd: Poznań
Model: Mondeo
Silnik: 1.8td
Rocznik: 95
Postów: 3
Domyślnie jakie membrany boostera? Grube czy cienkie ?

Czy do 1.8td z 1995 będą pasowały grube membrany boostera czy cienkie? Proszę o pomoc bo wszystkie objawy wskazują na booster a nie udało mi się na forum znaleźć odpowiedzi na to pytanie.

zialas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2011, 11:15   #2
Giziorex
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-09-2009
Skąd: Kraków
Model: mondeo Ghia
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 1998
Postów: 32
Domyślnie Odp: jakie membrany boostera? Grube czy cienkie ?

Znajdź dobrego pompiarza jak mi wymienił to podniosła się moc na niskich obrotach ale co tam wsadził to nie wiem bo się nie dopytałem
Giziorex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2011, 18:34   #3
mikuś
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Mosina
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0tddi
Rocznik: 2001
Postów: 157
Domyślnie Odp: jakie membrany boostera? Grube czy cienkie ?

Ja w tym roczniku miałem cieńkie, ale ponoć bywały też grube - najlepiej rozebrać i kupić właściwe.
mikuś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-07-2011, 21:40   #4
zialas
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2011
Skąd: Poznań
Model: Mondeo
Silnik: 1.8td
Rocznik: 95
Postów: 3
Domyślnie Odp: jakie membrany boostera? Grube czy cienkie ?

Cytat:
Napisał Giziorex Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znajdź dobrego pompiarza jak mi wymienił to podniosła się moc na niskich obrotach ale co tam wsadził to nie wiem bo się nie dopytałem
wolałbym zrobić to samemu bo mój ford już powoli się sypie a muszę nim jeszcze jeździć co najmniej pol roku bo narazie brak pieniędzy na nowsze auto. Czy po wstawieniu zdjęcia boostera i pompy ktoś będzie w stanie mi powiedzieć jakie tam są membrany?
zialas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2011, 11:54   #5
zialas
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-07-2011
Skąd: Poznań
Model: Mondeo
Silnik: 1.8td
Rocznik: 95
Postów: 3
Domyślnie Odp: jakie membrany boostera? Grube czy cienkie ?

Cytat:
Napisał mikuś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja w tym roczniku miałem cieńkie, ale ponoć bywały też grube - najlepiej rozebrać i kupić właściwe.
Z rozebraniem to możne być problem bo podejrzewam ze membrany bardzo dawno nie były zmieniane albo nawet nigdy. Obawiam się ze uszczelki mogą później nie trzymać albo ze wszystko się rozleci. Auta używam codziennie wiec nie mogę ryzykować ze będzie stało dopóki nie przyślą mi części.
zialas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-10-2018, 20:41   #6
majkel87
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-04-2016
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Mondeo htb
Silnik: 1.8 turbo
Rocznik: 1997
Postów: 5
Domyślnie Odp: jakie membrany boostera? Grube czy cienkie ?

Witam. Odgrzewam temat, zakupiłem zestaw membran do pompy lucasa, ale tych wypukłych, do starego typu seria1. Natomiast w aucie okazuje się, ze miałem od nowości te cienkie wklęsłe. Ojciec dopiero po zakupie jak zacząłem drążyć temat, przypomniał sobie, że przecież jak kiedyś dawno temu wymienialiśmy, to zostawił oryginalne zużyte i teraz odnalazł je i okazuje się, że były inne... Ta mniejsza z oryginału jest większa od tej starego typu. Czy te membranki są zamienne czy zawory różnią się całkowicie i to nie będzie działać???? Dla potomnych - zestaw nowego typu cieńszych i wypukłych ma numer 9100-633 (znalazłem tez numer firmy Star - 9109-565), a te stare wypukłe grubsze to 9100-633S
majkel87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.