Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-11-2017, 19:28   #11
Damaro
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-11-2017
Model: Focus
Silnik: diesel
Rocznik: 2001
Postów: 1
Thumbs down Odp: Pompa wtryskowa - regeneracja.

Absolutnie NIE POLECAM tej firmy !!!
Za namową znajomego zdecydowałem się serwisować samochód w tym warsztacie i od tego momentu zaczęły się moje kłopoty z samochodem:
1. Wyciek płynu z chłodnicy - wymiana jej.
Po zakończonej pracy zauważyłem źle zamontowany zderzak. Musiałem się wykłócać aby ponownie zamontowali go poprawnie. Po krótkim czasie okazało się, że wyciek płynu jest nadal. Zgłaszając wyciek zauważyłem, ze mechanik niemal na pamięć podszedł do miejsca gdzie płyn wyciekał i zdiagnozował go w ciągu minuty. Widać wiedział o tym wcześniej.
2. Wymiana sprzęgła i dwumas.
Po serwisie samochód zachowywał się gorzej niż przed wymianą. Jak się później okazało (w innym warsztacie) sprzęgło nie było nowe a dodatkowo przy jego wymianie zostały uszkodzone przeguby wewnętrzne.
3. Wymiana oleju (tak, z taka prostą usługą ten warsztat też sobie nie radzi)
Przekazałem warsztatowi 4 litry oleju do wymiany a po serwisie otrzymałem 1 litr z powrotem. Dane wykazują, ze w samochodzie mieści się 4,5 l oleju.
4. Wymiana rozrządu i zniszczony silnik.
Przy wymianie rozrządu koło zębate przy pompie wakum zostało źle dokręcone co spowodowało po jakimś czasie jego uszkodzenie. W konsekwencji zniszczenie klawiatury oraz panewki.
Silnik do remontu.
Przysłowiowym "gwoździem do trumny" było zachowanie właściciela, który oczywiście wszystkiemu zaprzeczał i bronił się wymyślając różne historie.
W dniu awarii silnika zadzwoniłem do warsztatu. Nie wykazano żadnego zainteresowania po prostu zbyto mnie. Musiałem zająć się holowaniem naprawą (koszty ogromne). Po jakimś czasie otrzymałem propozycję holowania samochodu do warsztatu, jednak samochód był juz w trakcie naprawy.
Podsumowanie:
NIEKOMPETENTNA załoga i właściciel nastawiony na jednorazowy zysk a nie współpracę z klientem.
OMIJAJCIE TO MIEJSCE Z DALEKA !!!!!

Damaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:55.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.