Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-10-2016, 22:29   #21
skirav
ford::amateur
 
Avatar skirav
 
Imię: Rav
Zarejestrowany: 18-10-2016
Skąd: Hermanowa
Model: fiesta ST
Silnik: 2.0l - 110kW
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Bagażnik dachowy - jak zamontować?

Witam, podłączam się do tematu. Dulek66 zadał fajne pytanie, którego odpowiedź interesuje i mnie. Czy ktoś może dokładnide określić miejsca otworów montażowych bagażnika we MK6 Fieście ST (3d) rocznik 2007. ASO w Rzeszowie życzy sobie 845PLN!! za bagażnik z listwami. Chciałbym kupić sam bagażnik i wykonać otwory w istniejącej listwie. to minimum 600PLN oszczędności. Acha i jeszcze jedno - czy jesli bagażnik przykręca sie do otworów w dachu to beliki są te same do 3D i 5D?
Pozdrawiam

skirav jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2016, 18:07   #22
lukasz3k1
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 28-03-2016
Skąd: WLKP
Model: Fiesta & Focus
Silnik: 1.4 Pb 1.0 EB
Rocznik: 2009 2016
Postów: 36
Domyślnie Odp: Bagażnik dachowy - jak zamontować?

Cytat:
Napisał dulek66 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przepraszam za odgrzewanie tematu ale nie ma sensu zakładać nowego bo dotyczy tej samej kwestii.

Mianowicie podobnie jak kolega wyżej zakupiłem używane oryginalne relingi dachowe (belki poprzeczne) Forda, niestety bez specjalnych listew z otworami montażowymi (moje takowych nie posiadają). Nie chciałbym odklejać listew z dachu i szukać otworów, tylko wyciąć/nawiercić otwory w listwach bez demontowania ich. Stąd pytanie czy byłby ktoś tak uprzejmy i zmierzył dokładną lokalizację otworów montażowych (tak jak na zdjęciu poniżej). Będę bardzo wdzięczny ponieważ niedługo wyjazd w góry i przydałoby się zamontować bagażniczek. Z góry dziękuję za pomoc.

Model: Ford Fiesta 1.4 TDCi 2008r. 5 drzwi.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie?
lukasz3k1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-11-2016, 22:13   #23
dulek66
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 04-12-2015
Model: Ford Fiesta Mk7
Silnik: 1.4 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: Bagażnik dachowy - jak zamontować?

Cytat:
Napisał lukasz3k1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie?
Tak. Proszę bardzo:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Odległości mogą się różnić +/- 0,5cm z tego względu, że różnie może być zamontowana listwa. Proponuję wyciąć żyletką paski kilku centymetrowe w zaznaczonych miejscach. Otwory będą się znajdować pod "kitem", który trzeba wydrapać. W otwory fabrycznie są wkręcone plastikowe śrubki (zaślepki).

Cytat:
Napisał skirav Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, podłączam się do tematu. Dulek66 zadał fajne pytanie, którego odpowiedź interesuje i mnie. Czy ktoś może dokładnide określić miejsca otworów montażowych bagażnika we MK6 Fieście ST (3d) rocznik 2007. ASO w Rzeszowie życzy sobie 845PLN!! za bagażnik z listwami. Chciałbym kupić sam bagażnik i wykonać otwory w istniejącej listwie. to minimum 600PLN oszczędności. Acha i jeszcze jedno - czy jesli bagażnik przykręca sie do otworów w dachu to beliki są te same do 3D i 5D?
Pozdrawiam
Niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Odległości które podałem są do wersji 5d 1.4 TDCI z 2008/2009 roku.
Najlepiej zadzwonić jeszcze do ASO, podać numer VIN i sprawdzić czy w ogóle takie otwory znajdują się pod listwą, bo podobno nie wszystkie Fiesty miały.

Ostatnio edytowane przez dulek66 ; 21-11-2016 o 22:17
dulek66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2018, 16:46   #24
kuba93r
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 31-03-2018
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 TDCi Duratorq
Rocznik: 2011
Postów: 1
Domyślnie Odp: Bagażnik dachowy - jak zamontować?

To ja znowu odkopię temat bagażnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłem ostatnio używany bagażnik i niestety nie mam wymiennych listew, ani zaślepek na miejsca montażowe. Listwy i zaślepki można kupić w ASO, ale z tego co się dowiedziałem to jest to koszt rzędu 270 zł, więc pomyślałem, że listwy, które obecnie są na mojej Fieście po prostu dotnę sobie odpowiednio, a zaślepki wykonam także sam.

W związku z tym mam wielką prośbę do osoby, która posiada oryginalne zaślepki. Bardzo pomogły by mi 2-3 dokładne zdjęcia tych zaślepek (czy pokrywek - jak nazwane są w instrukcji). Oczywiście najlepsze były by zdjęcia zarówno zdemontowanych, jak i zamontowanych, ale jeżeli komuś nie chce się ich demontować, to będę również bardzo wdzięczny za dokładne zdjęcie zamontowanych pokrywek.

Mam co prawda instrukcję, ale rzeczywiste zdjęcie bardzo by mi pomogło, a w internecie nie mogę takiego znaleźć.

Wrzucam zdjęcie instrukcji z zaznaczonym elementem, o który mi chodzi, żeby nie było wątpliwości
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kuba93r jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2019, 20:16   #25
swiecor
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-01-2019
Model: Mondeo
Silnik: 1.1
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: Bagażnik dachowy - jak zamontować?

Witam odgrzebuje temat. Fiesta mk8 i sezon ferii 2019. Fiesta z upływem lat się nie powiększa. Może ktoś ma doświadczenia z bagażnikiem dachowym, brakiem listew w dachu i może coś polecić ? za wyjątkiem ASO gdzie cena to 900 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
swiecor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2020, 20:47   #26
kfascik
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-01-2020
Model: Focus
Silnik: 1.5 Ecoblue
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: Bagażnik dachowy - jak zamontować?

Witam,
Również chciałbym z góry przeprosić za odgrzebanie tematu. Wiecie może czy belki dachowe ori z fusion/ fiesty (02-0Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pasują do Fiesty następnej generacji (od 200Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?

Pozdrawiam
kfascik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.