Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-03-2018, 13:33   #71
Feft
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2008
Skąd: Śląsk
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 11
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Właśnie ściągam plik z aktualizacją i jego nazwa przypomina nr vin, ale nie jest to mój vin. Czy to normalne i nie przejmować się? Nie chciałbym wgrać błędnej wersji.

Feft jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2018, 15:02   #72
cliner
ford::professional
 
Avatar cliner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 06-12-2011
Skąd: Anglia
Model: NieFord-Skoda Octavia vRS
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2016
Postów: 1,424
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Straszny problem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
http://s1069.photobucket.com/albums/u468/cliner66/
http://forum.fordclubpolska.org/album.php?albumid=786
---------------------------------------------------
269KM/429Nm by Heko(było),następne(było) 275KM/427Nm...jest 324KM/483Nm...
cliner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2018, 16:57   #73
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał cliner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Straszny problem...
Wiesz kolega nie doczytał o co biega z tym i ma zagwozdkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale poradzimy mu co nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ? Wgrywaj
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2018, 06:26   #74
Feft
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2008
Skąd: Śląsk
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 11
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - dziękuję za odpowiedź.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - spróbuję Ci wytłumaczyć dlaczego o to pytałem. Procedura wymaga podania swojego numeru VIN, w odpowiedzi zwraca plik, którego nazwa wygląda jak poprawny numer VIN, co mi zasugerowało, że to może być ważne. Zawsze, gdy widzę cechy indywidualizacji w jakimś procesie, to zastanawiam się, nad tym, czy to nie ma znaczenia. W całym wątku nie zauważyłem, żeby ktoś wspominał o nazwie pobieranego pliku. Po drugie dwóch kolegów zgłaszało problemy z późniejszym wgraniem logu, pomyślałem, że to może mieć związek z nazwą pliku aktualizacji. Mam nadzieję, że odpowiedzi w stylu, który zaprezentowałeś poprawiają Ci samopoczucie, bo nie doszukałem się innego sensu.
Feft jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-04-2018, 08:19   #75
cliner
ford::professional
 
Avatar cliner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 06-12-2011
Skąd: Anglia
Model: NieFord-Skoda Octavia vRS
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2016
Postów: 1,424
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Polska to taki poważny kraj...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
http://s1069.photobucket.com/albums/u468/cliner66/
http://forum.fordclubpolska.org/album.php?albumid=786
---------------------------------------------------
269KM/429Nm by Heko(było),następne(było) 275KM/427Nm...jest 324KM/483Nm...
cliner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2018, 11:44   #76
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Zrobiłem wczoraj update oficjalny z 2.2 na 3.0, poszło gładko w ~30 minut, z jednym restartem Synca. Zapisał .xml'a, wgrałem na stronę Forda, czekam na kolejne update'y.

To co zauważylem na szybko to wreszcie działa mi audio po BT, w 2.2 nie działało, tylko przez Android Auto. Android Auto też jakby nieco płynniej, ale to może być tylko wrażenie. Generalnie polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2018, 16:16   #77
jacusslavus
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 21-03-2017
Model: Ford Focus sedan Titanium
Silnik: 1.5 EB 150 KM + box od HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 325
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Naiwne to, ale nie kumam, czemu na polskiej stronie forda nie ma aktualizacji dla sync3 i map... po prostu, żeby nie było wątpliwości dla polskich klientów i żeby nie musieli kluczyć i wymieniać się info na forach, czy upgr z bryt. czy niem. strony wchodzi, nie wchodzi, i jak wchodzi.

Ostatnio edytowane przez jacusslavus ; 03-04-2018 o 17:08
jacusslavus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2018, 17:22   #78
elfi
ford::advanced
 
Imię: Daro
Zarejestrowany: 03-01-2014
Skąd: ZG
Model: Ford Kuga 1.5 Titanium
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 339
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Takie samo pytanie zadałem na FB Ford Polska,ale nie liczę na odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
elfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2018, 00:34   #79
nightwalker8800
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 19-07-2017
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 10
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał chrisjan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pierwotnie aktualizacja o ile pamiętam pobrała się w formie plikue Sync3update.zip (lub coś w ten deseń) a teraz proponuje mi pobranie pliku WF05XXGCC5HD35924.zip . To coś innego?
W/g Forda to Focus 2014-, 1.0L EcoBoost 120PS/125PS/140PS, Deep Impact Blue (Metallic)...zrodlo Ford Etis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież do obsługi tego potrzebny jest hotline zdecydowanie bardziej liczny niż te utrzymywane przez telekomy czy banki...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale to nie hotline tylko komputer i soft Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ostatnio sprawdzalem VIN-y paru Fusionow i wyswietlalo mi jakies dostawczaki...czyli system jest do zyci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Inna rzecz, ze jak sprawdzalem updaty z moim VIN-em to zwracalo pliki z moim VIN-em...dziwy jakies Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nightwalker8800 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2018, 06:39   #80
Abermon
ford::beginner
 
Avatar Abermon
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 14-12-2017
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 2.0 tdci PS
Rocznik: 2016
Postów: 47
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Mnie też przyszedł plik z takim samym vinem jak u @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Na stronie podałem oczywiście mój vin. Z tym że u mnie sync3 dokladany w miejsce sync2. Aktualizacja przebiegła bez problemu

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Abermon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk5 , navigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.