Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-05-2021, 22:02   #11
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Cytat:
Napisał qrzej25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pachnie nowością,
Niesamowite...po 125.000km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powershiftem się zainteresuj bo na razie chwalisz to auto , a nawet linku nie dałeś. Może To twoje?

__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2021, 22:12   #12
kln1920
ford::professional
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 1,975
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Albo typowy objaw napalenia się przy kupnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kln1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2021, 22:25   #13
qrzej25
Zablokowany
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 18-09-2019
Skąd: Piaseczno
Model: Focus mk2 / Focus mk3,5
Silnik: 1.6 tdci / 2.0 tdci St-line
Rocznik: 2010 / 2017
Postów: 11
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to nie wiem co więcej chciałeś się dowiedzieć, dziwny jest brak serwisu w czasie trwania gwarancji, więc nie masz pojęcia jak wyglądały chociażby interwały olejowe, nie wiesz ile mniej więcej jeździł od przeglądu do przeglądu, więc przebieg może być 124, 224, 324... Jeśli lubisz niespodzianki...co kto woli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. natomiast nazywanie "polaczkiem" kogoś, kto chce znać stan i historię serwisową kupowanego samochodu, to nie mam pytań
Bardziej chodziło mi o to tak sie zwracając o tych którzy, mimo świadomości że auto kręcone, wstawiane w autoryzowanym serwisie podłużnice itd. są szczęsliwi że maja przebieg jaki mają i auto nie bite bo naprawiane w serwisie.
Mam kolege w vw i wiem jak sie robi wymiany olejów naprzykład. mlotkiem w śróbe, później brudnym olejem po niej a właściwy wyjeżdża za zakład. Tak też mam oryginalny olej do PS od dsg, nie podróbę z allegro. Odnośnie interwałów ktoś kto ogarnia ucds ponoć wyciągnie w jakiś sposób przebiegi z koputerów nawet jak był kręcony.
Ja zawierzyłem jak by nie było człowiekowi który mi to sprowadzał. lakier nie przekracza 147mikronow , a miernik wkładałem niemal wszedzie gdzie reka miała dostęp. Wiec po renowacji lakieru i tak nie przekroczy 250mik , co w wiekszości aut w Polsce ,sprzedający wmawiają i uważają za oryginalny.
Wiec oby nie było żadnej niespodzianki jak proroczysz, a przebieg 250 też przezyje (chociaż smiem wątpić ,patrzac na stan wnętrza i ogólnie podzespołów)

Bump:
Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niesamowite...po 125.000km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powershiftem się zainteresuj bo na razie chwalisz to auto , a nawet linku nie dałeś. Może To twoje?
Chwale bo je mam już , więc link nie potrzebny. Odnośnie powershifta , przypuszczam ze nie miales i nie jeżdziłeś stąd Twoj sceptycyzm.
Poczytać można też o II wojnie swiatowej i to są dwie różne historie.
Zależy która strona snuje opowieść Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez qrzej25 ; 20-05-2021 o 22:34
qrzej25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2021, 22:44   #14
kln1920
ford::professional
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 1,975
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Olej do PS od DSG? Młotkiem w śrubę? Nie wiem, nie czaję co piszesz. Co mają interwały olejowe do kręconego przebiegu- nie mam pojęcia. Nikt nie neguje kupienia auta z lekkim uszkodzeniem, co do braku JAKIEJKOLWIEK historii serwisowej już owszem, ale to twoje pieniądze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kln1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2021, 22:54   #15
qrzej25
Zablokowany
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 18-09-2019
Skąd: Piaseczno
Model: Focus mk2 / Focus mk3,5
Silnik: 1.6 tdci / 2.0 tdci St-line
Rocznik: 2010 / 2017
Postów: 11
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Olej do PS od DSG? Młotkiem w śrubę? Nie wiem, nie czaję co piszesz. Co mają interwały olejowe do kręconego przebiegu- nie mam pojęcia. Nikt nie neguje kupienia auta z lekkim uszkodzeniem, co do braku JAKIEJKOLWIEK historii serwisowej już owszem, ale to twoje pieniądze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czym się różni dsg od ps, znasz zasade działania, specyfikacje olejów??
Młotkiem w śróbe , by majster naprzykład patrzac pod samochód , widział ze bylo cos robione przy korku... dalej mam Ci tłumaczyć w jakim celu???
Odnośnie braku historii masz racje , a ja zaryzykowałem.
Ale miałem bogatą fotorelacje itd. zastanawiało mie też to , lecz przekonał mnie stan ogólny, którego brakuje wielu samochodom z niebianską historią i przebiegiem.
Możliwe , że okaże się większy nalot kilometrów ,ale jak mówiłem (śmiem wątpić) , bądź robił dlugie trasy. Wykupie historie u człowieka co pisałes i bede cos wiecej wiedzial dla własnego komfortu. Czyjeś zdanie i obiekcje jak na chwile obecna , mnie mało interesują, bo to auto dla mnie , a nie Januszowanie.
Dla ewentualnego przyszłego kupującego mającego mózg i oczy , sądzę ze ważniejszy bedzie stan, wyposażenie i historia którą ja stworzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
qrzej25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2021, 05:44   #16
grundi_bdg
ford::advanced
 
Avatar grundi_bdg
 
Imię: Arek
Zarejestrowany: 24-01-2015
Skąd: Bydgoszcz
Model: Ford Connect ACTIVE/Kia ProCeed GT MY2022
Silnik: 1,5 TDCI 120 KM /1,6 T-GDi 206 KM
Rocznik: 2022/2021
Postów: 331
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] j25 reasumując, gratuluje zakupu, i mam tylko jedna gorącą prośbę, nie życzę tego ale w Twoich pierwszych postach wyłapałem informację ze naprawa PS to max 3tys zł, wiec jak już będziesz miał awarie swojego PS z przebiegiem 125 tys km, to daj znać ile razy musiałeś pomnożyć tę kwotę.

Miłego użytkowania
grundi_bdg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2021, 07:39   #17
kln1920
ford::professional
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 1,975
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Cytat:
Napisał qrzej25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyjeś zdanie i obiekcje jak na chwile obecna , mnie mało interesują
Myślałem, że założyłeś post, żeby poznać więcej szczegółów i opinie o danym samochodzie.

Cytat:
Napisał qrzej25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla ewentualnego przyszłego kupującego mającego mózg i oczy , sądzę ze ważniejszy bedzie stan, wyposażenie i historia którą ja stworzę
Jak to mawiał mój śp. wykładowca z PKM- "inżynier może coś utworzyć, stwarzanie zostawmy stwórcy, czy to jasne?" Ale dość tego, bo za bardzo się czepiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kln1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2021, 08:07   #18
qrzej25
Zablokowany
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 18-09-2019
Skąd: Piaseczno
Model: Focus mk2 / Focus mk3,5
Silnik: 1.6 tdci / 2.0 tdci St-line
Rocznik: 2010 / 2017
Postów: 11
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślałem, że założyłeś post, żeby poznać więcej szczegółów i opinie o danym samochodzie.


Jak to mawiał mój śp. wykładowca z PKM- "inżynier może coś utworzyć, stwarzanie zostawmy stwórcy, czy to jasne?" Ale dość tego, bo za bardzo się czepiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak chciałem poznać wiecej szczegółów odnośnie historii auta, ale co poniektóre to raczej zgryźliwość niż pomocne dane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Więc przypuszczam ,że juz więcej nic ważnego się nie dowiem dalej w tym temacie.
Pzdr.

Bump:
Cytat:
Napisał grundi_bdg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] j25 reasumując, gratuluje zakupu, i mam tylko jedna gorącą prośbę, nie życzę tego ale w Twoich pierwszych postach wyłapałem informację ze naprawa PS to max 3tys zł, wiec jak już będziesz miał awarie swojego PS z przebiegiem 125 tys km, to daj znać ile razy musiałeś pomnożyć tę kwotę.

Miłego użytkowania
Dziekuję.

Koszt części w najgorszym przypadku które się zazwyczaj zdarzają liczę tylko.
drugie 3k to jak się domyślasz robocizna, która mi kompletnie odpada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Żeby przekroczyć wartość części w tej kwocie , to auto przy zakupie musi już nie jeździć chyba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrwiam.
qrzej25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2021, 09:15   #19
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Nie dowiesz się bo z takim podejściem nikt Ci za darmo nie da historii z ASO.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2021, 09:45   #20
kln1920
ford::professional
 
Avatar kln1920
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 16-10-2017
Skąd: Świętochłowice
Model: Focus MK3.5/Fiesta MK7.5
Silnik: 2.0 TDCI 180KM/1.25 82KM
Rocznik: 2016/2013
Postów: 1,975
Domyślnie Odp: Pomoc w sprawdzeniu historii focus mk3.5

Cytat:
Napisał qrzej25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak chciałem poznać wiecej szczegółów odnośnie historii auta, ale co poniektóre to raczej zgryźliwość niż pomocne dane
Na początku napisałem, że moja szklana kula nie widzi ani jednej wizyty w ASO, ale skierowałem Cię do odpowiedniej osoby, która te dane może mieć lub potwierdzić moją wersję. Myślę, że są to pomocne dane Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale skoro twierdzisz, że brak historii w sumie w niczym nie przeszkadza...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kln1920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.