Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-04-2011, 12:00   #51
miroslaw123
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-11-2008
Skąd: gród Kraka
Model: focus combi
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 0
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

Dziś byłem w serwisie abcfocus w Krakowie bo miałem zahamowaną fokę, werdykt lewy tył padł, więc zamiennik 380 zeta + 80 robocizna, jako że jechać nie bardzo się dało więc postanowiłem to robić... Robota na 20 minut i odpowietrzyli tylko ten zacisk, trochę się zdziwiłem ale cóż, ruszyłem do domciu i postanowiłem jednak wrócić i poprosić o odpowietrzenie, co zrobili.... odpowietrzyli tylko tył! Jak pamiętam z malucha to odpowietrza się zawsze całość, od najdalszego koła, być może że teraz robi się to inaczej, jednak więcej mnie tam nie zobaczą. Owszem płynu uciekło kilka kropel ale jednak to są hamulce i warto by były naprawdę sprawne zwłaszcza że to zajmuje klika chwil a nikt nie czekał w kolejce. Generalnie nie wzbudzają mojego zaufania więc ten serwis odpuszczam.
Ps. dwa lata temu trzeba było się zapisywać na terminy teraz robota z ulicy i chyba wiem dlaczego!
Ps2. tak, już wiem za ile można kupić zamiennik (240 zł) - to kolejny powód dla którego serwis stracił klienta a ja muszę się napić piwka

miroslaw123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2011, 11:27   #52
polcz
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-07-2006
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TD
Rocznik: 1988
Postów: 2
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

Ostrzegan przed Auto-Marczak‎ w Jelcz -Laskowice przy trasie 455, około 4 lata temu robiłem tam rozrząd, 1000 km po tym strzelił mi pasek klinowy pompy wodnej-wspomagania. Tarcza napedowa wspomnianego paska była lekko nabita przecinakiem tak że pasek musiał pęknąć po odpowiednim wytarciu się. Jeszcze dziś mnie trafia jak sobie to przypomne. Ostrzegam,omijać.
polcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2011, 22:34   #53
janek79
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-05-2011
Model: 126p
Silnik: 600
Rocznik: 84
Postów: 1
Exclamation Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

UWAGA na ten serwis

Link: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Swift Serwis
Auto-klimatyzacja Robert Szyjka
ul. Reduta 7
31-421 Kraków
(współrzędne GPS: 50.095353 19.97602)

tel. (12) 413-36-10
tel. 601-454-884

Gadu-Gadu: 22650200

Odradzam wizyty w tym serwisie. Auto oddane w celu naprawy klimatyzacji wyjeżdża od nich z naprawioną klimatyzacją oraz połamaną atrapą grilla. Właściciel wypiera się, że to nie oni złamali choć jego pracownik nawet pokazuje jak uzupełniał klimatyzację i wtedy właśnie tego dokonał. Nie chciało mu się odkręcać elementów karoserii to po prostu wyłamał atrapę grilla aby się dostać do zaworu. Z właścicielem nie da się w ogóle dogadać. ODRADZAM wizyty w tym serwisie. Widać iż kierują się zasadą że im szybciej wykonają tym więcej zarobią, przy czym nie ważne jest jak to jest wykonane i co na to klient.
janek79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2012, 16:22   #54
adam 24
ford::beginner
 
Imię: ADAM
Zarejestrowany: 21-04-2011
Skąd: BIAŁYSTOK
Model: FORD GALAXY
Silnik: TDI 19.115 KW
Rocznik: 2000
Postów: 20
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

omijaj z daleka warsztaty omijaj warsztat na ulicy 1000 lecia państwa polskiego w białymstoku ,,wulkanizacja i naprawy,,za wymianę oleju bez materiałów zapłaciłem 70zł spytałem dlaczego tak drogo powiedział jagbys kupił olej u nas to by było taniej
adam 24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2012, 21:16   #55
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

adam 24
nie przesadzasz czasami? cena uczciwa, jakbys kupił u nich olej, to zapłaciłbys za wymiane mniej (powiedzmy 40zł), ale tez i marżę na oleju, co sumarycznie wyszło by drożej.
mogłes sie tez najpierw zapytać ile kosztuje wymiana oleju, a dopiero później zdecydować czy Ci pasuje, czy nie.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2012, 23:02   #56
redlum
ford::beginner
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-07-2011
Skąd: podlasie
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

ten na 1000-lecia dorobił się renomy, firmowego patrona, dużej ilości klientów to ceny ma wysokie - standard - w ASO byś zapłacił jeszcze więcej i pewnie nie było by mowy o tym, że przywiozłeś własne materiały - tylko by kazali ci kupić od nich
redlum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2012, 23:25   #57
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

w chełmei za usluge wymiany płąci się 8 zł netto, jełśi kupujesz olej i filtr u nich.
a cena za olej i filtr maja najlpsze w meiście.

Tak wiec wasze 40 czy 70 zł za wymawiane to przesada Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W chełmie polecam wymianę oleju w Syntec na ul. okszowskiej (obok stacji paliw Exoil) oraz w Marco sc na kolejowej
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2012, 22:02   #58
bartixr
ford::expert
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 26-03-2011
Skąd: Moskwa
Model: Galaxy
Silnik: AFN 150KM, ASB - AG4. Znowu mało :(
Rocznik: 98
Postów: 2,159
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

po przejściach z firmą AutoJózefów - remont skrzyń autoamtycznych odradzam ten zakład..
za to mogę zasugerować ASB Płochec ich robota pieknie jeździ - już 50 tys km.
bartixr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2012, 14:26   #59
Virus34
ford::beginner
 
Avatar Virus34
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: Michałowo
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI AHU
Rocznik: 1998
Postów: 28
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

HYDRO-DIESEL Białystokul. Elewatorska 11/1 15-620
Radzę omijać ich i to bardzo szerokim łukiem.oddałem pompę na wymianę uszczelniaczy i sprężyn,oczywiście po paru dniach zadowolony zamontowałem ją do auta,pojeździłem 3 dni i klapa znowu padła.zajechałem na gwarancję oczywiście nie chcieli uznać,że niby złe paliwo i nie ma gwarancji.postraszyłem gości sądami i się trochę ruszyli.kazali zostawić auto to sprawdzą co się stało.
na drugi dzień telefon od szefa z przeprosinami-mechanik chciał zaoszczędzić na częściach to wsadził używane sprężyny i jakieś inne części co doprowadziło do kompletnego rozdupczenia się pompy. Finał tej sprawy było o tyle dobry ze wszystkie wnętrzności zmienili na nowe na swój kosztGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Virus34 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2012, 15:36   #60
krzys44
ford::amateur
 
Avatar krzys44
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-06-2012
Skąd: Kłecko
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2,0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Omijaj z daleka ( Warsztaty )

Dwa razy regenerowane pompki (cztery tygodnie bez auta...) w firmie Motomaximus z Rudy Śląskiej ul.Katowcka 32 i aby zwrócili kasę za dwa razy nieudaczne zregenerowanie pompek życzą teraz sobie wydruku LOGÓW źle działających pompowtrysków,króre oczywiście mam i im przeslę.Szkoda że nie załatwiałem tego przez allegro .Mieli by wielkiiii neeegggattyyw...
I lojalnie przestrzegam przed tymi partaczami (miałem napisać "firmą" )
NIE WYSYŁAJCIE DO NICH NIC
krzys44 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.