Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-03-2021, 07:07   #221
Skurek20
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Miałem Sony, mam Isudara PX6. Nie jestem audiofilem, poza tym założyłem to w dieslu, ale nie zauważam znaczącej różnicy. Nawet Isudar gra jakby nieco lepiej. Za to ma mapę, Spotify, kamerę cofania i rejestrator. Wykorzystuje dobre głośniki które były podłączone do Sony, nie potrzebowałem przerabiać instalacji, rozpoznał czujniki cofania.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2021, 17:11   #222
maro18
FCP member
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 18-01-2018
Skąd: Ostrava
Model: ka
Silnik: benzyna
Rocznik: 2021
Postów: 76
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

I wszystko jasne co do PX6. Dziekuję za cenne uwagi.
maro18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2021, 18:30   #223
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Chociaż Kuga nie potrzebuje canbusa to go kup ułatwia życie w samochodzie
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2021, 21:21   #224
tacim
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-10-2010
Model: KUGA
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 92
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Ja chciałem koledze yaris1 podziękować za cierpliwość i rady. Moja maszyna działa jak trzeba choć nie było łatwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Kuga 2015 na adku 4gb/64 oswojona.
tacim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2021, 18:50   #225
TeeS1975
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 18-03-2021
Skąd: Zielonka
Model: Kuga mk2
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał tacim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja chciałem koledze yaris1 podziękować za cierpliwość i rady. Moja maszyna działa jak trzeba choć nie było łatwo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Kuga 2015 na adku 4gb/64 oswojona.
I co trzeba było zrobić, bo przymierzam się do takiego samego radia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I czy działają przyciski pod radiem ?
Z góry dzięki.

Ostatnio edytowane przez TeeS1975 ; 31-03-2021 o 22:41
TeeS1975 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2021, 10:30   #226
texas
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 08-05-2010
Skąd: Colchester
Model: Ford Mondeo Estate(kombi :) ), Focus MK2 1.8 Tdci 2008 Facelift
Silnik: 1.6TdCi
Rocznik: 2012
Postów: 61
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Podepnę się trochę pod temat z zapytaniem jak u was z zestawem głośnomówiącym w tych radiach z Chin, bo mam jedno ale niestety na BT trzeba bardzo zwiększać głośność.
texas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2021, 11:22   #227
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Cytat:
Napisał texas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podepnę się trochę pod temat z zapytaniem jak u was z zestawem głośnomówiącym w tych radiach z Chin, bo mam jedno ale niestety na BT trzeba bardzo zwiększać głośność.
A na telefonie masz ustawioną głośność zestawu BT na max? U mnie zawsze po podłączeniu (nie sparowaniu!) jest ustawiona domyślnie głośność 50% na telefonie.
hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2021, 17:52   #228
Lukasssek07
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 15-02-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2008
Postów: 3
Domyślnie Radio usb focus mk2

Witam
Posiadam Focusa mk2 lift z 2008r.
Bardzo mi brakuje usb w radiu 6000cd więc zacząłem sie zastanawiać nad wymianą radia i trafiłem na takie:[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Szukałem na forum, ale nie znalazłem żadnej satysfakcjonującej mnie informacji na jego temat. Chciałbym zapytać czy ktoś może już posiada takie i jest mi w stanie powiedzieć czy warto kupić. Bardzo dziękuje za pomoc.

Ostatnio edytowane przez Lukasssek07 ; 14-05-2021 o 17:57
Lukasssek07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2021, 09:19   #229
Uldryth
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-06-2021
Model: C-Max I
Silnik: 2.0
Rocznik: 2010
Postów: 5
Domyślnie Wymiana radia Sony

Hej,

mam zamiar wymienić radio w aucie, zdaje się, że chwilowo jest Sony cd345-mca, w każdym razie radio wygląda tak (z dokładnością co do koloru):

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Różnica jest taka, że mam inną kontrolę przy kierownicy - brak przycisków na kierownicy, za to są na "manetce" za nią, tak jak tu:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chwilowo rozglądam się za chińszczyzną na Androidzie (Isudar, PX6), która by pozwoliła trochę się pobawić programistycznie, a przy okazji użytkować Android Auto. Jakkolwiek oczywiście przyjmę propozycję czegoś innego, pytanie moje jest następujące: Która wersja byłaby kompatyblina z moim autem?

ta:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

czy ta:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na pierwszy rzut oka wygląda jakby ta pierwsza była zamiennikiem do Sony, ale zastanawiam się jak jest przeprowadzony montaż Sony, czy ta ramka w okół radia jest mocowana na tych czterech kluczach, czy całe radio jest na nich mocowane. Bo jeśli druga opcja, to pewnie i drugie radio?

Przy okazji, jeśli ktoś z Was ma taki wynalazek, to czy potrzeba do tego auta adaptera canbus? Pani z pomocy u chińczyków chyba niestety do końca nie wie co sprzedaje - ona twierdzi, że tak, ale na ich ogłoszeniu twierdzą, że C-Max, jako, że ma kontrolę analogową z kierownicy, nie potrzebuje tego. Tak samo gdzieś znalazłem na polskim sklepie, który sprzedaje podobne radia dwa razy drożej.

Z góry dzięki za pomoc!
Uldryth jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-06-2021, 09:28   #230
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,471
Domyślnie Odp: Wymiana radia Sony

Na kierownicy to jest tempomat, do każdego Cmaxa można go dołożyć
Pilot w kolumnie jest do radia
Masz teraz sony 1CD w prostokątnej ramce i tylko taki kształt można włożyć.
Dobre radio które może obsłużyć BT z muzyką BT Audio i USB
Można wymienić też konsolę środkową na srebrną z Kugi, będzie jaśniej w środku.


Temat o radiach
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
wydajesz minimum 1.2k,szarpiesz się z ustawieniami, wzmacniaczem antenowym, lewym poborem prądu po złym podłaczeniu, a czy będzie lepiej to grało....
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.