Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sklepy i warsztaty
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-03-2005, 21:04   #1
marcjano
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-03-2005
Skąd: Wrocław
Postów: 23
Domyślnie mechanik Wrocław

Proszę o namiary na dobrego i nie zdzierajacego mechanika we Wrocławiu . Mam problem o którym w sumie dużo piszę się na Forum tj. faowanie na beznzynie po rozruchu na zimnym silniku. Zapala bezproblemowo, jak się rozgrzeje bez ruszania to jest ok. Gdy się zaraz rusza to czasami zgaśnie. Problem znika po osiągnięciu temp ok 25 przełącza się na gaz i chodzi ok. Jak nie miał gazu też problem znikał po przjechaniu 1 -2 km. Zawsze kilka sekund po zapaleniu silnik przez jakąś mintutę zaczna drgać jakby nie pracował na wszystkie cylindry. Do ASO nie jadę bo wiadomo . Inni każą wymieniać kable świece itd. Jak mówię żeby sprawdzili np. odpowietrzenie skrzyni korbowej -robią wielkie oczy
Z góry dziękuję i pozdrawiam

marcjano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2005, 21:27   #2
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przeniosłem do działu warsztatów. Poszukaj na forum Jacka, On jest z Wrocławia.Powinien ci pomóc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-03-2005, 22:45   #3
Jacek
Administrator
 
Avatar Jacek
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 10-02-2004
Skąd: Dolny Śląsk
Model: C-MAX Grand
Silnik: 1,6 EcoBoost 180KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,172
Domyślnie

marcjano, co prawda ja (odpukac) klopotow ze swoim autkiem nie mam, wiec i mechanikow nie odwiedzam szczegolnie, ale moze zajrzyj do firmy Caros na Warsztatowej - oni robia tylko Fordy i paru Forumowiczow skorzystalo z ich uslug z pozytywnym skutkiem (chyba ze o negatywach nikt nie pisal.... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).
__________________
Pozdrawiam
Jacek

[Regulamin Forum] [FAQ] [Zasady ogłoszeń] [Dział Komunikaty]
[Oryginalne części Ford / Motorcraft / FoMoCo - co, gdzie, jak??]

Świat się stale zmienia, więc słysząc słowa "będzie jak dawniej" nie łudź się - nigdy tak nie będzie...
Jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.