Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2011, 21:08   #131
Majk_92
ford::average
 
Avatar Majk_92
 
Zarejestrowany: 07-11-2011
Skąd: KN
Model: VW GOLF III Bon Jovi
Silnik: 1600
Rocznik: 1996
Postów: 111
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

no, no ,no kalendarz po poprawkach jeszcze fajniejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Można jeszcze składać zamówienia ? ;>

Majk_92 jest offline  
Stary 05-12-2011, 22:20   #132
darnel
ford::expert
 
Avatar darnel
 
Zarejestrowany: 05-03-2007
Skąd: Zabrze
Model: mondeo mk3
Silnik: 2,2 Tdci 185 KM 440 Nm
Rocznik: XXI
Postów: 3,197
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Cytat:
Napisał NIUTEK74 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co musiał zrobić kolega z SZ, aby jego auto trafiło do kalendarza dwa razy
Odpowiem Ci: 5 zdjęć .. nie musiał ale zrobił i przesłał
__________________
zostań bliźniakiem genetycznym -> Zachęcam.
Jest mondeo i kilka innych fordów
darnel jest offline  
Stary 05-12-2011, 22:36   #133
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Cytat:
Napisał Yosephtbg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W styczniu przerwa przed ostatnim rzędem cyfr wydaje się być większa niż w innych
nie w styczniu a w lutym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wszystkie "przerwy" między cyframi, liniami zostały już naprawione

Czcionki zmieniać nie będę, bo uważam że ta jest bardzo czytelna. Wszelkie finezje i udziwnienia tylko zepsuły by czytelność i przejrzystość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam jeszcze jedno szybkie pytanie, czy tło, które jest obecnie? czyli jasno niebieskie czy takie jak poniżej w linku? ciemniejsze ??
http://img20.imageshack.us/img20/248/nowetlo.jpg





Cytat:
Napisał Majk_92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można jeszcze składać zamówienia ? ;>
lista cały czas otwarta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa jest offline  
Stary 05-12-2011, 22:58   #134
Yosephtbg
ford::average
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 24-09-2007
Skąd: Tarnobrzeg
Model: Focus st170
Silnik: 2.0
Rocznik: 2002r
Postów: 58
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Fakt;p czepialski jestem, nie ma sensu zmieniać czcionkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale gdybyś pojedyncze cyferki wyrównała to byłoby superGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Yosephtbg jest offline  
Stary 06-12-2011, 00:34   #135
przylaszczka79
ford::amateur
 
Avatar przylaszczka79
 
Zarejestrowany: 01-05-2010
Skąd: Skarżysko-Kamienna
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 9
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Trochę inaczej wyobrażałam sobie klubowy kalendarz - jedno piękne zdjęcie dla jednego miesiąca kalendarzowego. Dla mnie jest naćkane, "naupychane" tych zdjęć na karcie każdego miesiąca. Szkoda,bo chciałam na prezent pożegnalny dla mojego Taty i teścia,a wobec powyższych faktów muszę zrezygnować,z żalem.
przylaszczka79 jest offline  
Stary 06-12-2011, 00:40   #136
adam131
Minęło 9 lat i nic
 
Avatar adam131
 
Zarejestrowany: 01-02-2009
Skąd: Suchy Dwór
Model: Mk4 Mondeo Ghia X automat; Fiesta
Silnik: 2.3 Duratec/161KM; 1.25/82KM
Rocznik: 2009; 2010
Postów: 324
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Agnesqa, Ty już nic nie zmieniaj, nie pytaj się, nie proś o radyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko drukujGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest świetnie. Za 24 dni nowy roczek zapuka do naszych drzwi i sprawdzi kto na ścianie ma nowy piękny klubowy kalendarz. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mk4 Mondeo Ghia X, 2.3 Duratec 161 KM, automat, hatchback, Panter Black + dodatki
adam131 jest offline  
Stary 06-12-2011, 00:46   #137
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Cytat:
Napisał adam131 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty już nic nie zmieniaj, nie pytaj się, nie proś o rady tylko drukuj
Ej, no ale muszę wiedzieć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo ja tu kolegę Jittera zaciągnęłam do pomocy.

Szybko mi się tutaj decydować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. czy jaśniejsze czy ciemniejsze - męska decyzja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS Aga wybacz, ale nie można mieć wszystkiego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W zeszlym roku był podobnej konstrukcji i też się podobał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nie jest artystyczny kalendarz tylko nasz, klubowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. żeby większośc mogła powiedzieć "moje zdjęcie jest na kalendarzu" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 06-12-2011 o 00:48
Agnesqa jest offline  
Stary 06-12-2011, 01:45   #138
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 462
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Porównując te dwa zdjęcia:

http://img543.imageshack.us/img543/9788/87204709.jpg (sprzed zmian, jasne tło)
http://img20.imageshack.us/img20/248/nowetlo.jpg (po zmianach, ciemniejsze tło)

...jestem zdania, że zostawić jaśniejsze tło, ale czcionkę zrobić trochę większą, jak na tej wersji z ciemniejszym tłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teoretycznie ciemniejsze tło bardziej pasuje kolorystycznie do logo Forda, ale wydaje mi się być ciut... "napastliwe" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego osobiście jestem za jaśniejszym. Ale jeśli większość głosów będzie za ciemnym to tak czy owak kalendarz biorę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
FrogsterPL jest offline  
Stary 06-12-2011, 09:57   #139
komik
ford::beginner
 
Avatar komik
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy mk1 lift
Silnik: 2,3 benzyna + LPG
Rocznik: 2000
Postów: 30
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Cytat:
Napisał adam131 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa, Ty już nic nie zmieniaj, nie pytaj się, nie proś o radyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tylko drukujGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobrze gada dać Mu soku z malin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
komik jest offline  
Stary 06-12-2011, 16:24   #140
Zahariash
ford::amateur
 
Avatar Zahariash
 
Zarejestrowany: 28-10-2011
Skąd: Gdańsk
Model: Puma
Silnik: 1.7
Rocznik: 2001
Postów: 1
Domyślnie Odp: Kalendarz FCP - dyskusja

Ciemniejsze tło. Aga zrób szybką ankietę (np. 2-dniową ) i pozamiatane. Wybierzesz wersję większości .
Zahariash jest offline  
Zamknięty Temat

Tagi
2012 , kalendarz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.