Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|małopolska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-09-2015, 11:30   #111
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Cytat:
Napisał zydok0kr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możecie Panowie polecić jakiś warsztat dobry co zna się na rzeczy w tym temacie???
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
blisko M1.

Nie zawala terminów, zna Forda i przede wszystkim lubi tą markę.

__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2015, 15:20   #112
zydok0kr
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 11-08-2013
Skąd: Polska
Model: Focus
Silnik: 1.8TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 0
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
blisko M1.

Nie zawala terminów, zna Forda i przede wszystkim lubi tą markę.
Ok, DziękujęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będę dzwonił i pytał.
zydok0kr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-10-2015, 14:18   #113
fcp06082015
ford::beginner
 
Avatar fcp06082015
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2006
Postów: 40
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Polecicie kogoś kto profesjonalnie w Krakowie naprawi problem z przeciekającą wodą do środka (przez uszkodzone uszczelnienie pod relingami na dachu, konieczność demontowania podsufitki). Częsty problem Focusów [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Może ktoś już naprawiał coś takiego w okolicach.
fcp06082015 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2015, 13:49   #114
zulus85
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Kraków
Model: Focus C-max
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 13
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków 2013

Miałem trudną w zdiagnozowaniu awarię - przy większych zakrętach przepalało mi żarówki, wyskakiwały błędy np "usterka układu wspomagania kierownicy", radio gasło etc. byłem u jednego elektromechanika na ul. Przewóz z Krakowie - po jednym dniu rozłożył ręce i nie chciał się bawić w poszukiwania, podobnie AutoVolt też niechętni pracownicy. Pojechałem z polecenia forumowiczów do Pana Adama do Niepołomic,
Auto-Naprawa ul, Grunwaldzka 7, 512 825 327 Adam. Podjął się tematu i po 1,5 tyg znalazł przyczynę i naprawił auto. Także polecam!
zulus85 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 19:56   #115
jadam
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 19-08-2013
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1,8 flexifuel
Rocznik: 2010
Postów: 10
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

ABC FOCUS- części (ceny) ok- serwis ... nie miałem czasy jechać do swojego mechanika od forda a chciałem tylko olej wymienić-.. efekt.. musiałęm sobie dolać sam oleju po wymianie bo panowie zalali niecałe 4 litry a nie 4,3-4,5 jak z mojego doświadczenia wiem ze wchodzi do mojego silnika- no cóż nie każdy ma 1.6 silnik i wystarczyło sprawdzić bagnet... a nie sprawdzili po zalaniu oleju..
Części bedę tam dalej kupował ale serwis omijał ...
jadam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2015, 20:59   #116
fcp06082015
ford::beginner
 
Avatar fcp06082015
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2006
Postów: 40
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Cytat:
Napisał jadam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ABC FOCUS- części (ceny) ok- serwis ... nie miałem czasy jechać do swojego mechanika od forda a chciałem tylko olej wymienić-.. efekt.. musiałęm sobie dolać sam oleju po wymianie bo panowie zalali niecałe 4 litry a nie 4,3-4,5 jak z mojego doświadczenia wiem ze wchodzi do mojego silnika- no cóż nie każdy ma 1.6 silnik i wystarczyło sprawdzić bagnet... a nie sprawdzili po zalaniu oleju..
Części bedę tam dalej kupował ale serwis omijał ...
Witam, ABC FOCUS nie miałem okazji poznać, bliżej mi do południowej części Krakowa. Widzisz ja miałem sytuację zupełnie odwrotną. Serwis "Gemma" przy Zakopiance, Góra Libertowska 16. Korzystałem z ich serwisu od dość dawna. Ostatni raz miesiąc temu i już tam nie pojadę, bo coś się z nimi niestety popsuło. Ostatni rok serwisowałem tam również samochód służbowy - Opla Corsę. Zepsuli wymianę rury wydechowej (źle uszczelnili, bardzo głośna praca), z wymiany klocków i tarcz również nie jestem zadowolony (okropnie piszczą przy hamowaniu). Teraz prosta wymiana oleju w Fordzie (właśnie z silnikiem 1.6). Wymiana robiona na szybko, nie zdążyło się wszystko zlać z silnika, efekt po dolaniu był taki że oleju miałem ponad kreskę MAX. Na drugi dzień odlewałem ale już nie u nich. Poza tym ci goście od wymiany oleju jacyś tacy ponurzy, co najmniej jakby musieli to robić za darmo. Raczej tam już nie zawitam.
fcp06082015 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2015, 06:25   #117
smelbo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 24-10-2015
Skąd: Kraków
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 7
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Koledzy macie jakiegoś sprawdzonego mechanika w okolicach ikei, bronowic? Mogą też być okoliczne miejscowości typu Zabierzów, Modlniczka, Rząska itp.

(Wymiana rozrządu, ew. sprzęgła)
smelbo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2015, 11:09   #118
saddamck
ford::beginner
 
Avatar saddamck
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 19-08-2015
Model: Ford Focus MK2
Silnik: 1,6
Rocznik: 2006
Postów: 14
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Mam dwóch fajnych mechaników godnych polecenia. Obaj to osoby prywatne i mają swój własny garaż w którym dłubią

1) ul. Kazimierza Wielkiego 111 (wjazd od parkingu obok lewiatana, z tyłu są 2 garaże). Pasjonat, młody chłopak, zna się na rzeczy. Nie jest co prawda najszybszym mechanikiem na świecie, ale robi naprawdę tanio. Ostatnio dostarczyłem mu części (wymiana rury od filtra powietrza? montaż sterownika do otwierania drzwi + plus jeszcze patrzył na wycieraczki i parę innych drobnych problemów) - cena 100zł. Ogólnie mało jest rzeczy, których się nie podejmuje. W znalezieniu części też pomoże.
507 781 504

2) ul. Stokrotek - bardzo rzeczowa osoba, umawia się na konkretny termin i robi szybko. Nie tak tania jak Pan powyżej, ale również ceny ogólnie ma raczej niskie.

503 578 467
saddamck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2015, 16:57   #119
gute
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

Witam,

Mam do zrobienia zawieszenie i chyba układ kierowniczy.
Mechanik na ul. Zimorowicza dalej jest polecany, bo kilka postów wyżej napisano, że już nie jest ciekawie.
Korzystał ktoś z usług warsztatów na ul. Pachońskiego 9?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2015, 19:48   #120
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Proszę o polecenie mechanika -Kraków

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

proszę

wymieniałem pompę abs pod hill assist + konfiguracja

wszystko ok.
artur1970 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:35.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.