Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-04-2016, 10:46   #41
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Uszczelki się odklejają przez eco-klej - u siebie poradziłem sobie z tym w minutę, to jest taka pierdoła, że aż strach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2016, 11:09   #42
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jeśli mógłbyś to podrzuć zdjęcie albo nazwę specyfiku którym przykleiłeś z powrotem tą uszczelkę. Obstawiam że wcześniej trzeba stary klej usunąć więc pewnie też jakąś chemią co nie? Kojarzę że zakładałem temat właśnie co z tą uszczelką zrobić i mimo że serwis naprawił (ASO. a jak) to po dwóch tygodniach widzę nie dość że nie trzyma, to jeszcze dokładnie ile kropel kleju nałożyli jak naprawiali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2016, 12:50   #43
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

U mnie wystarczyła porządna taśma dwustronna i trzyma na amen, ale w Castoramie chociażby znajdzie się odpowiedni klej na pewno.
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2016, 13:00   #44
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,367
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Dzięki. A użytkowników MK3FL przepraszam za zaśmiecanie tematu moimi zdjęciami z MK3 z przed FL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 00:12   #45
Pavells
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-01-2016
Model: Ford Focus III
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Cytat:
Napisał azitoshi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja nie mam alarmu i lewy słupek odstaje na styku z podszybiem, prawy spasowany jest idealnie serwis stwierdził ze jest zdeformowany zamówili nowy w czwartek jadę na wymianę mam nadziej że będzie pasował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Z tymi słupkami coś jest nie tak bo jeździłem jeszcze innym focusem tylko z 2011 roku i obydwa lewy i prawy sterczały ale tam alarm był dokładany.
Już po wymianie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pavells jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2016, 07:52   #46
azitoshi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-11-2011
Skąd: Kraków/Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 174
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Po wymianie, jest nowy słupek i również odstaje ale minimalnie mniej także daje sobie z tym spokój widocznie całe podszybie jest trochę krzywe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., przy kolejnej wizycie wymienione będę miał jeszcze tuleje stabilizatorów bo strasznie trzeszczy zawieszenie przednie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
azitoshi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-05-2016, 11:32   #47
MariuszFF78
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 18-04-2016
Skąd: Wrocław
Model: Focus MK4
Silnik: 1,5 182 KM
Rocznik: 2019
Postów: 62
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Wczoraj wymienili obudowe wyswietlacza na nowa. Jest rewelacyjnie cicho. Nic nie trzeszczy nawet pod naciskiem. Teraz ciesze sie jak wjezdzam na kostke brukowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MariuszFF78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2016, 20:50   #48
mfraczek
ford::average
 
Zarejestrowany: 07-11-2014
Model: Focus III
Silnik: 105 KM
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Moja historia miała happy end.

Przypadek: skrzypienie w okolicy ucha kierowcy. Pierwsze podejście, poprawienie spasowania "tapicerki" tylnych drzwi - bez skutku. Zmiana ASO - jazda z mechanikiem, auto do warsztatu i po 15 minutach pan z dumą oświadcza mi, że trójkąt był źle zamocowany w bagażniku i już jest cicho. Wyjeżdżam z ASO (Rybnik) i pierwsze co słyszę to znajome skrzypienie. Jako że było już późno, postanowiłem nie wracać do miłego pana. Wyszarpałem termin na jazdę z mistrzem tym razem w ASO Gliwice. Usłyszał obudowę słupka B, na co zresztą też stawiałem. Auto zostało w warsztacie. Odbieram po pracy i...

Tak! Cisza! Błoga cisza ze strony słupka. Ok, czasem coś tam skrzypnie, ale bez porównania z tym co przed naprawą. A więc da się! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio jednak odzywa się deska rozdzielcza (tzn. ten panel z radiem i klimą) - to pewnie będzie kolejny problem. Ciekawe czy będzie na tyle dokuczliwy, że uda mi się zrobić to jeszcze na gwarancji? Dwuletnia kończy mi się w listopadzie.

Na razie jestem zadowolony z naprawy i trochę zawiedziony tym, że takie rzeczy się dzieją w tak młodym aucie. Co będzie dalej? Mam nadzieję, że mój limit pecha się wyczerpał, bo bardzo lubię to auto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mfraczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2016, 21:35   #49
Wrobel1000
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Chorzów
Model: FFIII Kombi Edition
Silnik: 1.6 (125kM)
Rocznik: 2014
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Ciekawe, czy jest to to samo co u mnie. Przy obrotach około 2200 słyszę, że coś rezonuje pod panelem z radiem.
Wrobel1000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-05-2016, 22:58   #50
Pavells
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-01-2016
Model: Ford Focus III
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Spasowanie elementów we wnętrzu

Jeśli chodzi o ekran to ostatnio robili mi to w serwisie. Poprawili jego mocowanie bo prawdopodobnie przy montowaniu alarmu źle coś złożyli. Jest lepiej, ale mam wrażenie że czasem jakieś skrzypnięcie nadal jest słyszalne.

Odnośnie słupka B, to też im coś zgłaszałem, ale nadal słyszę ten dźwięk. Sam "macałem" okolice drzwi i wydaje mi się, że to jest listwa przy szybie od wewnętrznej strony. Ona się rusza (przy samym dole) przy dotyku i wydaje podobny dźwięk. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co ciekawe, u mnie dobiegał również niemiły dźwięk z słupka A. Okazało się, że to wina złego mocowania małego głośnika przy lusterku. Panowie z serwisu sami do tego doszli. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pavells jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.