Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Administracja forum > Zsyp
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


 
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-03-2024, 18:47   #1
Brunoc
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-05-2019
Skąd: UK
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi 140
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Ford Galaxy Zetec 2013r, 2.0 TDCI, 163KM, PowerShift, czarny, anglik

Jeżdżę nim od początku 2019 roku, jeżdżony głównie w trasach PL-UK (zrobiłem nim jakieś 70k mil), serwisowany systematycznie (wymiany oleju co 10 tyś. km, w skrzyni dwa razy w czasie mojego użytkowania, klocki, płyny na bieżąco).
Trzy tygodnie temu przeszedł przegląd (MOT) w UK i jest ważny jeszcze przez 11 miesięcy. Jeszcze jest ubezpieczony.
Auto kompletne, stan ogólny dobry, czysty, zadbany w środku, przebieg około 190k mil. Silnik w dobrym stanie, przez cały okres mojej eksploatacji ani razu nie sprawił problemów. DPF był raz czyszczony i jest zrobiony na obejmach żeby była możliwość łatwego wypięcia gdyby trzeba było znowu wyczyścić. Wg. numeru VIN to będzie 140KM ale w 2019 był robiony upgrade softu na fabryczny 163KM.
Posiadam wszystkie dokumenty od tego samochodu.

Wady:
- Na karoserii znajdą się zadrapania czy wgniotki ale ogólnie wygląda nieźle,
- Uszkodzone prawe lusterko wsteczne (wada estetyczna bo lusterko działa i jeżdżę tak od roku),
- Opony przednie jeszcze pojeżdżą, tył pojeździ ale już się kwalifikują do wymiany,
- Problem ze skrzynią PowerShift, po wymianie oleju przy adaptacji biegów nie dokończyła procedury, wyrzuciła błąd odpowietrzania i już nie można tej procedury dokończyć a skrzynia od tego czasu nie chce zmieniać biegów, da się wrzucić manualnie na dwójkę i jechać ale nic poza tym więc przejazd jedynie powoli i na krótkim dystansie. Była wyjmowana i czyszczona mechatronika, wszystkie zawory działają, na dnie skrzyni nie było śladów, że coś się rozpadło ale po włożeniu mechatroniki nadal jest ten sam objaw więc problem jest gdzieś dalej, być może łatwo da się odblokować jeśli ktoś zajrzy głębiej do skrzyni. Ja mam jeszcze trzy inne samochody a na ten brak mi czasu chociaż lubiłem nim jeździć dlatego wystawiam go na sprzedaż bo może komuś przyda się na części albo ogarnie skrzynię i będzie dalej jeździł. Skrzynia była już raz wymieniana w 2018 roku (mam na to fakturę od poprzedniego właściciela).

Auto do obejrzenia / odbioru w Legionowie.

Cena 6000 zł do negocjacji. Jeśli masz jakąś konkretną propozycję to dzwoń:

722 333 888 (Piotr)

Za dodatkową opłatą dorzucę komplet aluminiowych felg z zimowymi oponami 215/60/16 z małym przebiegiem (wystarczą jeszcze na kilka sezonów) - mogę je sprzedać oddzielnie.

VIN: WF0MXXGBWMCY72415
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg galaxy-lewy-przod-280.jpg (19.0 KB, 44 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg galaxy-prawy-przod-280.jpg (19.3 KB, 40 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg galaxy-prawy-tyl-280.jpg (18.3 KB, 36 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg galaxy-przod-280.jpg (19.5 KB, 40 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg galaxy-srodek-280.jpg (18.8 KB, 45 wyświetleń)

Brunoc jest offline  
Stary 11-04-2024, 05:48   #2
Brunoc
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 05-05-2019
Skąd: UK
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi 140
Rocznik: 2013
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Galaxy Zetec 2013r, 2.0 TDCI, 163KM, PowerShift, czarny, anglik

sprzedany, można usunąć wątek
Brunoc jest offline  
 



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.