Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kosmetyka samochodowa
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-11-2013, 10:58   #11
deem73
ford::average
 
Avatar deem73
 
Zarejestrowany: 19-09-2013
Model: Focus/Titanium Candy Red
Silnik: 1.6 125 KM
Rocznik: 2013
Postów: 104
Domyślnie Odp: Szykujecie się już do zimy?

Co sadzicie o tych dywanikach, beda pasoać do MK3?
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

deem73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 14:38   #12
kael82
ford::advanced
 
Avatar kael82
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 20-12-2009
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi (163KM)
Rocznik: 2010
Postów: 250
Domyślnie Odp: Szykujecie się już do zimy?

Będą, ojcu takie kupowałem dwa lata temu właśnie do mkIII. Ogólnie swoje zadanie spełniają, niby bezzapachowe, ale akurat czuć było trochę takiego jakiegoś zapachu od nich - swoją drogą całkiem przyjemnego, który z zapachem gumy miał niewiele wspólnego.
kael82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2013, 14:45   #13
Szymonek11
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 05-06-2012
Skąd: Białystok
Model: mondeo kombi
Silnik: 1999 cm3 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 88
Domyślnie Odp: Szykujecie się już do zimy?

Co się tyczy uszczelek gumowych w drzwiach to ja posmarowałem u siebie takim szajsem w sztyfcie marki wurth - jest bez silikonu i podobno rewelacja. Zobaczymy jak będzie mróz siarczysty.
Szymonek11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2013, 08:52   #14
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: Szykujecie się już do zimy?

Ja też się szykuję...

... już od tygodnia próbuję "wypsikać" letni płyn i jakoś nie chce się skończyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Planuję wkrótce zmienić koła i "popaćkać" uszczelki, a dywaniki gumowe mam w ciągłej eksploatacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , oprócz tego parę rysek na karoserii do zabezpieczenia przed solą i to wszystko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aha - obowiązkowo łopata do bagażnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2013, 10:38   #15
angela590
ford::amateur
 
Avatar angela590
 
Zarejestrowany: 01-06-2013
Skąd: okolice Krakowa
Model: Ford Ka
Silnik: 1.3
Rocznik: 1996
Postów: 1
Domyślnie Odp: Szykujecie się już do zimy?

ja też już powoli się szykuję do zimy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na razie "robię zapasy na zimę" a w przyszłym tygodniu biorę się do roboty z nakładaniem tego wszystkiego na autko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moje plany:
- zabezpieczenie podwozia - kupiłam preparat ochronny Nigrin w sprayu, w sobotę jadę na kanał wypsikać nim podwozie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ktoś ma jakieś dobre albo złe opinie o nim?
- moje zimowe felgi zimowe były trochę nie za ładne więc odrdzewiacz, papier ścierny i preparat do zabezpieczenia przed rdzą poszły w ruch - i teraz wyglądają już tak jak powinny
- spray do uszczelek kupiony
- preparat antyroszeniowy, niewidzialna wycieraczka, odmrażacz do szyb
- płyn do spryskiwaczy wymieniłam wczoraj
- mam zamiar jeszcze położyć wosk, ale przed tym chciałabym oczyścić lakier glinką (i tu moje pytanie - ktoś poleca jakąś dobrą glinkę - dodam że do lakieru który prawdopodobnie nigdy wcześniej glinki nie widział?)
A w przyszłym tygodniu wymiana opon na zimowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
angela590 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2013, 10:50   #16
Szymonek11
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 05-06-2012
Skąd: Białystok
Model: mondeo kombi
Silnik: 1999 cm3 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 88
Domyślnie Odp: Szykujecie się już do zimy?

Ja w sierpniu glinkowałem duragloss soft clay bar. Robiłem to pierwszy raz w życiu sam i wyszło super. Z tego co się zorientowałem to Sinrock zna się na detailingu więc zapytaj go może poleci coś lepszego.

Ostatnio edytowane przez Szymonek11 ; 12-11-2013 o 13:01
Szymonek11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.