Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-09-2010, 09:39   #121
Pioter_PL
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-02-2008
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 31
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

wypowiem sie na temat ABScar po moich 2 wizytach:

A wiec 2 lata temu robilem u nich przeglad powiedzieli, ze trzeba wymienic caly zespol napinacza. Wydaje mi sie, ze Panowie probowali mnie naciagnac na koszta bo jezdze z nim juz 2 rok i poza halasem nic sie nie dzieje. Co prawda teraz znowu wspomnieli o tym, ze trzeba to wymienic wiec sam juz nie wiem. Ostatni przeglad rozszerzony tez mial trwac 2 do 3h, wiec postanowilem poczekac na miejscu, a okazalo sie ze trwal prawie 6h (ich system pracy jest niesamowity po prostu). To co mnie najbardziej zdenerwowalo to to, ze przy przegladzie rozszerzonym mialem miec podlaczony samochod pod komputer w celu skasowania bledow. Gdybym sie nie dopytal czy jakies bledy wyszly to wogole tego badania by mi nie zrobili. Tak wiec, zaplacilbym za usluge ktorej wogole nie mialbym wykonanej. Pomijam juz fakt, ze musialem zaplacic za srube do miski olejowej bo Panowie ja zepsuli lub zgubili ale to pierdola. Ogolnie to mam mocno mieszane uczucia, bo nie jestem za bardzo zadowolony z wykonywanych uslug ale z drugiej strony jest to serwis ktory specjalizuje sie w Fordach, wiec powinien byc lepszy niz warsztat u Pana Kazia. Ceny tez ma lepsze niz ASO wiec to taki kompromis w sumie. Taniej niz w ASO, lepiej niz u Pana Kazia ale mimo wszystko nie do konca poprawne podejscie do klienta.

Pioter_PL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2010, 11:44   #122
stanpol
ford::beginner
 
Imię: Staszek
Zarejestrowany: 29-10-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK4 Automat
Silnik: Diesel 2.0 TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 35
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Serwis na Toruńskiej też jest dobry, może niezbyt tanio ale diagnozy stawiają dobre.
stanpol jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2010, 11:38   #123
conris
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-06-2009
Skąd: W-wa
Model: mondeo 2l Kombi 145.S-max,Focus 2 SW
Silnik: 2l 145, 2,3HE, 1,6 16V Ti VCT
Rocznik: Mondeo2003, S max2009,F2005
Postów: 487
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Kolejny + dla Wuja Zibiego
Jak zwykle nie zostawia potrzebujących ,samych sobie.
Zholowany z Auto Pomocą Assistance PZU, w pólgodziny załatwił naprawę zamka maski w Focusie II.Dodatkowo podładował akumulator, zaaplikował smarowidła,na zimowe newraliczne punkty.I co niemniej ważne : z taryfą godną przyjęcia. Prawie express,a za godziwą gotowkę.
Naddnieprzańska 8- adres godny zapamiętania.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
conris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-12-2010, 00:23   #124
jedros1
ford::advanced
 
Avatar jedros1
 
Zarejestrowany: 02-01-2006
Skąd: Nowy Dwór Maz
Model: Mondeo MKII, Mondeo MK III Fuul Option RS pakiiet , MK V Titanium.
Silnik: 2.o Pb , 2.o TDCi , 2.0 TDCi( 180KM)
Rocznik: 1999 , 2004 , 2016
Postów: 224
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Polecam warsztat w Legionowie na ul. Generała Roi 13 własciciel nazywa sie Piotrek Wraz z kolegą Paolo ( MKP ) naprawiają od lat tylko Fordy Posiada własny Komputer Serwisowy Oryginalny POLECAM. Ceny konkurencyjne.

Paolo ( Paweł ) 791 744 660

P.s Sam serwisuję u nich swoje 2 Fordziki Mondeo
jedros1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2011, 11:51   #125
phazzart
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2003
Postów: 1
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

ABSCAR Warszawa - NIE POLECAM!!!

Wstawiłem samochód z usterką elektryczną ok miesiąc temu (gasł na drodze w najmniej oczekiwanych momentach), przez ten czas 3 razy oddawali mi samochód twierdząc że usterka została usunięta, za każdą naprawę płaciłem. Niestety samochód dalej gaśnie. Zamiast znaleźć przyczynę od razu i usunąć wymieniają kolejne rzeczy naciągając mnie na kolejne niekończące się koszta. Gdyby powiedzieli na początku że nie znają się na tym pojechałbym do innego serwisu.

Stanowczo odradzam usługi tego zakładu!
phazzart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2011, 02:03   #126
radekniejadek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Ja mam problem z focusem i drgajaca kierownica, czy ktos zna dobry serwis w warszawie z mozliwoscia dostarczenia wlasnych czesci ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-01-2011, 07:46   #127
wojgalic
ford::beginner
 
Avatar wojgalic
 
Zarejestrowany: 14-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 2004
Postów: 22
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał phazzart Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ABSCAR Warszawa - NIE POLECAM!!!

Wstawiłem samochód z usterką elektryczną ok miesiąc temu (gasł na drodze w najmniej oczekiwanych momentach), przez ten czas 3 razy oddawali mi samochód twierdząc że usterka została usunięta, za każdą naprawę płaciłem. Niestety samochód dalej gaśnie. Zamiast znaleźć przyczynę od razu i usunąć wymieniają kolejne rzeczy naciągając mnie na kolejne niekończące się koszta. Gdyby powiedzieli na początku że nie znają się na tym pojechałbym do innego serwisu.

Stanowczo odradzam usługi tego zakładu!
Niestety ABS Car popsuł sie w czasie ostatniego roku. Załatwienie gwarancji - koszmar, naprawa - taka sobie... A dwa lata temu byłem zadowolony....
wojgalic jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-01-2011, 14:35   #128
thanatos777
ford::average
 
Avatar thanatos777
 
Zarejestrowany: 13-01-2009
Skąd: Warszawa
Model: Audi A6 C5
Silnik: 4.2
Rocznik: 2001
Postów: 62
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Nie polecam Fix Auto na ul. Fieldorfa, lubią naciągać klientów.

Ostatnio edytowane przez thanatos777 ; 23-08-2011 o 10:22
thanatos777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2011, 10:55   #129
Krucabomba
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

ODRADZAM ABSCAR Warszawa!
W zeszłym roku miałem problem (Ford Mondeo TDCi 116 KM) - silnik co jakiś czas wchodził w tryb awaryjny, który kasował się po wyłączeniu silnika. Po jakimś czasie silnik wszedł w permamentny tryb awaryjny. Komputer wskazywał na problem z turbiną - i z taką diagnozą udałem się do ABSCAR - tylko dlatego, że zależało mi na czasie, a inni polecani nie byli dostępni tak szybko. Pan Właściciel ku memu zaskoczeniu zdiagnozował ten błąd jako wtryskiwacze! OK - przekonał mnie - obiecał, że samochód będzie 100% sprawny do wieczora (na drugi dzień jechałem do Austrii na narty). Samochód wieczorem odebrałem, zapłaciłem 4 tys. (wcześniej w Nadarzynie wtryski robiłem za ok. 2 tys., ale co tam!) i po przejechaniu kilkuset metrów (nawet za bramę nie wyjechałem!) znowu wskoczył tryb awaryjny! Wtedy Pan Właściciel stwierdził, że może rzeczywiście to sterownik turbiny, ale upierał się, że wtryski i tak były do wymiany, bo nie trzymały parametrów... Sterownik turbiny akurat miał zapasowy (pewnie jakiegoś innego klienta), ale okazało się, że coś z nim też nie tak i w rezultacie musiałem mu zostawić swój sterownik i z pożyczonym niesprawnym pojechałem do domu. A na narty bujnąłem się pożyczonym Fiatem Doblo (na prawdę niezłe auto!).
Sterownik został ostatecznie naprawiony za jakieś 600 zł, ale po roku znów się odezwał w podobny sposób. Wybieram się teraz na Szczotkarską na przegląd - zobaczymy co oni pomogą... Dam znać!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2011, 23:10   #130
wodzirejart
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI 110
Rocznik: 1999
Postów: 13
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam.
Od miesiąca posiadam Forda Galaxy MK1 1.9 TDI 110KM 99r. Chciałbym je prześwietlić. Szukam kogoś naprawdę dobrego kto mógłby go sprawdzić i powiedzieć co w nim siedzi a jednocześnie nie stracić fortuny. Nie działa mi dogrzewacz - zastanawiam się czy to tylko świeca czy coś więcej; ostatnio po wyprzedzeniu straciłem całkowicie moc, zaczęły migać świece żarowe i gong Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zgasiłem zapaliłem i pojechałem dalej jakby nic się nie działo... Zastanawiam się czy przypadkiem turbina się nie sypie. Czy możecie polecić kogoś kto może to naprawdę dobrze zdiagnozować i ewentualnie potem naprawić? Szukam kogoś pewnego, kto będzie potrafił zaopiekować się moją Galaktyką - nie chcę za każdym razem jeździć do kogoś innego i testować. Zastanawiam się nad Szczotkarską. Czy posiadają tam komputer i powiedzą mi co i jak? A może ktoś z Was mógłby pomóc? Na ogólnym forum kilka osób polecało jakiś warsztat pod W-wą od strony południowej - okolice Piaseczna. Ja mieszkam na Ochocie więc trochę daleko więc może doradzicie coś bliżej. Czy znacie kogoś w W-wie kto zna się na dogrzewaczach? Znalazłem kogoś w Mińsku Mazowieckim ale też daleko. Za wszelkie odpowiedzi z góry wieeelkie dzięki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wodzirejart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.