Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-11-2019, 17:29   #1
technikibart
ford::advanced
 
Avatar technikibart
 
Zarejestrowany: 29-06-2014
Skąd: Dubaj
Model: Focus mk3 / Focus mk2
Silnik: 1.6 TDCI 115KM (EURO 5)
Rocznik: 2011.09
Postów: 426
Question Wzmacniacz monoblock - Jak podłączyć?

Cześć, Troszkę czasu temu wymieniłem radio 6000CD na Sony CD (2.Generacji). Posiadam wzmacniacz monoblock, chciałem go podpiąć pod to radio. Powiedzcie proszę, które piny są odpowiedzialne za sygnał wyjściowy na wzmacniacz, o ile takowe są? Remote dać pod 13 styk złącza głownego? Długo już nie siedze w car audio, a mam troszkę przewodów i sprzętu z poprzedniego auta... pozdro

Czy nie będzie to czasem?
RSE L+ - kanał lewy +
RSE L- kanał lewy -
RSE R+ - kanał prawy +
RSE R- kanał prawy -


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________

Ostatnio edytowane przez technikibart ; 02-11-2019 o 18:00
technikibart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-11-2019, 17:04   #2
forttres
ford::average
 
Avatar forttres
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-05-2011
Skąd: Dębica
Model: FOCUS MK3 FL
Silnik: 1.6 Ti-Vct 125 KM
Rocznik: 2016
Postów: 126
Domyślnie Odp: Wzmacniacz monoblock - Jak podłączyć?

Raczej nie kombinuj z tym złączem B, kup sobie konwerter high level do low level i wepnij się pod przednie kanały. Ewentualnie jeśli masz w wzmacniaczu wejście high level to wepnij się bezpośrednio.
__________________
Ford FOCUS mk1 98 > Ford FOCUS mk2 08 > Ford FOCUS mk3 16 > Teraz marzy mi się EDGE 2019 .
forttres jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2019, 20:03   #3
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Wzmacniacz monoblock - Jak podłączyć?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] polecam [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jeśli masz trochę zdolności to jak dla mnie jedyne sensowne wyjście.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-11-2019, 20:28   #4
Piotrek Wielos
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 13-03-2007
Skąd: Jelenia Góra
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 tdci 140KM
Rocznik: 2005
Postów: 378
Domyślnie Odp: Wzmacniacz monoblock - Jak podłączyć?

Cytat:
Napisał forttres Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Raczej nie kombinuj z tym złączem B, kup sobie konwerter high level do low level i wepnij się pod przednie kanały. Ewentualnie jeśli masz w wzmacniaczu wejście high level to wepnij się bezpośrednio.
Dokładnie tak jak wyżej, innej opcji nie ma, w przypadku gdy radio nie posiada wyjścia RCA (czyli wyjście przedwzmacniacz) konieczność jest konwersji sygnału z high level do low lewel pojawiają się w tym przypadku straty na jakości ale jak podejrzewam że chcesz podlozczyc monoblock to będzie tylko bass więc nie będzie aż tak dużej różnicy w jakości
Piotrek Wielos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2019, 11:34   #5
technikibart
ford::advanced
 
Avatar technikibart
 
Zarejestrowany: 29-06-2014
Skąd: Dubaj
Model: Focus mk3 / Focus mk2
Silnik: 1.6 TDCI 115KM (EURO 5)
Rocznik: 2011.09
Postów: 426
Domyślnie Odp: Wzmacniacz monoblock - Jak podłączyć?

Cytat:
Napisał peteypee Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] polecam [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jeśli masz trochę zdolności to jak dla mnie jedyne sensowne wyjście.
Jasne, Dla mnie jest prostą sprawą, za jakiś czas będę robił modyfikacje podświetlenia zegarów, to może przy okazji zmienię w radiu które posiadam z Kugi. Auto posiada standardowe podświetlenie zielone, Sony ma czerwone... Jak miałem Audi A3 to troszkę modyfikowałem. Mam zamiar jeszcze jeździć foczką mk2 z dobre 5lat. Tym bardziej że zrobiłem zawieszenie i przemalowałem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.





Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Ostatnio edytowane przez technikibart ; 16-11-2019 o 11:37
technikibart jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-11-2019, 16:55   #6
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: Wzmacniacz monoblock - Jak podłączyć?

To tym bardziej wprowadź rca z radyjka. Jedyna uwaga z mojej strony ze ja wpinalem się przed kondensatorami na płycie radia a nie pomiędzy kondensator a końcówke mocy. Przy czym nie wiem jak będzie na mono bloku. Na zmostkowanym 2kanalowym miałem szumy na głośnik a po wlutowaniu się przed kondensatory szumy znikły. Może przypadek ale taka moja uwaga z autopsji.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-11-2019, 10:27   #7
forttres
ford::average
 
Avatar forttres
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-05-2011
Skąd: Dębica
Model: FOCUS MK3 FL
Silnik: 1.6 Ti-Vct 125 KM
Rocznik: 2016
Postów: 126
Domyślnie Odp: Wzmacniacz monoblock - Jak podłączyć?

Według mnie to strasznie kombinujecie z tym wyprowadzaniem sygnału, dobry konwerter z high na low, i do basu nic więcej nie trzeba.
__________________
Ford FOCUS mk1 98 > Ford FOCUS mk2 08 > Ford FOCUS mk3 16 > Teraz marzy mi się EDGE 2019 .
forttres jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.