Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-11-2020, 23:25   #11
Patrycja121
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 28-10-2020
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2008
Postów: 5
Domyślnie Odp: Zapach stęchlizny, zapachane kanaliki

Cytat:
Napisał ryniu92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem gdzie mieszkasz chętnie bym pomógł mam generator ozonu. Ozonowanie 15 min. wietrzenie 10 min. i tak 3 razy z rzędu, po ostatnim najlepiej zamknąć auto do następnego dnia, jak trzeba jechać to po godzinie. Bardzo ważne w procesie ozonowania jest aby był włączony wentylator w obiegu wewnętrznym.
Jestem z Poznania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ozonowałam już 2 razy i jednak zapach znów wrócił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mechanik podpowiada, żeby zrobić jakieś chemiczne usuwanie zapachów. Twierdzi że to zazwyczaj ostatnia deska ratunku. Może spróbuję

Bump:
Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może rzeczywiście w jego historii było zalanie, podtopienie i jako kolejny użytkownik nic na ten temat nie wiesz.

Wtedy to już całkowite pranie, włącznie z demontażem całego środka
W teorii demontowaliśmy cały środek i wszystko czyściliśmy, ale nie pomogło.

Może masz rację, że w jego historii było zalanie, ale przez 3 lata użytkowania nie było żadnego dziwnego zapachu

Patrycja121 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-11-2020, 16:56   #12
marew1313
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-10-2020
Skąd: Piekary Śląskie
Model: Ford Fusion
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2003
Postów: 5
Domyślnie Odp: Zapach stęchlizny, zapachane kanaliki

Sprawa się rozwiązała?
W moim fusionie też coś dziwnie czuć. Nie jest to stechlizna, ciężko stwierdzić co i skąd. Tak jakby coś przepoconego.
Wyprałem dwa razy tapicerkę, ozonowalem i dalej czuć. Wąchałem chyba wszystko i nie wykryłem źródła :/

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
marew1313 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.