Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Blacharstwo/lakiernictwo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-02-2021, 07:08   #1
Woyteck
ford::amateur
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 20-02-2021
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK2
Silnik: 1600cm3
Rocznik: 2010
Postów: 1
Arrow Dziwne ,,łaty" w bagażniku - co to jest?

Dzień dobry,
Jest to mój pierwszy post i mam nadzieję, że trafiłem do odpowiedniej kategorii. Proszę o wyrozumiałość. Kupiłem forda focusa mk2 z 2010 roku hatchback z silnikiem diesla 1.6, 90 km. Na dnie bagażnika znajdują się dziwne ,,łaty", które wyglądają jak plastry albo szmatki -mają konsystencję plastiku.
Moją uwagę zwróciła woda w bagażniku i mata która zgniła. Zastanawiam się co to może być. Czy woda zbiera się z powodu nieszczelności łat (była tam wcześniej np.korozja ?) czy może z powodu śniegu, który tam trzymał poprzedni właściciel....co tam może być pod spodem?
Uwaga! Przeglądając forum dotyczące focusa znalazłem post, który dotyczy podobnego auta i ma ono takie same ,,plastry" widoczne na zdjęciu - temat dotyczy tam wyciszenia bagażnika ale te elementy można zauważyć przy okazji. Niestety rejestracja na forum focusa jest zakończona więc zwracam się z prośbą do ekspertów od tej marki. Dziękuję za pomoc.

Załączone zdjęcie jest własnością użytkowanika Ted35 z forum focusclubpolska.pl
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Zrzut ekranu 2021-02-20 o 06.48.24.jpg (19.2 KB, 68 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez SRS ; 20-02-2021 o 16:02
Woyteck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-02-2021, 07:19   #2
rav 75
ford::professional
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 16-03-2016
Skąd: uć
Model: ford focus 3 i pół
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2017
Postów: 1,138
Domyślnie Odp: Dziwne ,,łaty" w bagażniku - co to jest?

To masa uszczelniająca. Tak ma być. Na łączeniach blach uszczelnia,na podłodze eliminuje rezonans blachy.
rav 75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bagażnik , woda w środku , wygłuszenie


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.