Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-05-2011, 13:29   #11
jacekdriver
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 09-04-2007
Skąd: kołbacz koło szczecina
Model: alhambra, vectra
Silnik: 1,9 TDI AFN, 1,6 + lpg
Rocznik: 1998, 1997
Postów: 161
Domyślnie Odp: Zatrzasniety bagaznik

Cytat:
Napisał chmielu 14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a propo czy kolega homus mieszka daleko bo mozna by bylo mu pomoc.bo trzeba bylo tapicerke klapy zdjac od srodka i jakos zaradzic nawet jezeli nie ruszy zamek elektrycznie to mozna go jakos odblokowac.pozdrawiam
tak tylko żeby zdjąć tapicerkę to musi być otwarty bagażnik bo kołki są z boku i tu jest problem ,gdyby to było takie proste to by na forum nie pisał

__________________
pozdrawiam Jacekdriver
jacekdriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-05-2011, 16:57   #12
chmielu 14
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2011
Skąd: Górny ślask
Model: Galaxy
Silnik: VR6+LPG
Rocznik: 1997
Postów: 174
Domyślnie Odp: Zatrzasniety bagaznik

mozna ja czesciowo odpiac z tych zaciskow od gory bo ona na calej dlugosci jest tez powbijana na takie spinki.ale pomijajac to czy kolega nie mozesz otworzyc z klucza z przycisku.jezeli nie ma odzewu zamka to moze... bezpiecznik padl?
chmielu 14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 10:57   #13
homus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Zatrzasniety bagaznik

Cytat:
Napisał chmielu 14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mozna ja czesciowo odpiac z tych zaciskow od gory bo ona na calej dlugosci jest tez powbijana na takie spinki.ale pomijajac to czy kolega nie mozesz otworzyc z klucza z przycisku.jezeli nie ma odzewu zamka to moze... bezpiecznik padl?
Z kluczyka tez nie idzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Umowilem sie do elektryka u mnie (Żary/k. Zielonej Góry) zobaczymy co powie..
--
Artur
homus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 22:46   #14
chmielu 14
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2011
Skąd: Górny ślask
Model: Galaxy
Silnik: VR6+LPG
Rocznik: 1997
Postów: 174
Domyślnie Odp: Zatrzasniety bagaznik

co elektryk to elektryk,czekamy z niepokojem.
chmielu 14 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-06-2011, 21:29   #15
homus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Zatrzasniety bagaznik

Cytat:
Napisał chmielu 14 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co elektryk to elektryk,czekamy z niepokojem.
A wiec - elektryk zdemontował całoś wyciągną zamek i stwierdził ze woda dostaje się do środka bo jest pordzewiałe. Nawisem mówiąc dzień wcześniej myłem auto jak się to stało. Pojechałem do serwisu gdyż rozłożył ręce a tu się okazało że potrzeba wymienić zamek a nowy zamek ma inna budowę konstrukcyjną czyli wiedza o wadzie ale za zamek trzeba było zapłacić (180 + montaż).
Dodatkowo zablokował mi sie wlew paliwa i nie mogłem paliwa nalać.
K....a kto tą elektrykę wymyślił w tych autach jak miałem Mazdę nigdy takich cyrków nie miałem.
--
Pozdro
Artur
homus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2011, 09:08   #16
m-cin
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-12-2007
Model: Mondeo MkIII
Silnik: 2,0TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 310
Domyślnie Odp: Zatrzasniety bagaznik

Brak otwierania wlewu paliwa i zamka bagażnika świadczy o uszkodzeniu bezpiecznika. Nie pamiętam którego, poszukaj podobnego wpisu na forum S-MAX-a.

Pozdrawiam
m-cin
m-cin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-06-2011, 13:36   #17
homus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-05-2011
Model: Galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 19
Domyślnie Odp: Zatrzasniety bagaznik

Cytat:
Napisał m-cin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Brak otwierania wlewu paliwa i zamka bagażnika świadczy o uszkodzeniu bezpiecznika. Nie pamiętam którego, poszukaj podobnego wpisu na forum S-MAX-a.

Pozdrawiam
m-cin
bezpiecznik bezpiecznikiem, zamek i tak polegl. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
homus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-12-2020, 08:10   #18
Paw-El
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 17-11-2020
Skąd: Lublin
Model: Ford Galaxy Mk3
Silnik: 1.8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zatrzaśnięty bagażnik

Odgrzeje kotleta, ale może komuś się przyda. Awaryjne otwieranie klapy bagażnika w samochodzie Ford Galaxy 2009r. Trzeba wykonać mały otworek w plastikowej osłonie zamka i cieniutkim śrubokrętem lub sztywnym drutem otwiera się zatrzaśniętą klapę. Nie trzeba demontować plastikowej obudowy ani nic rozbierać ponieważ zamek jest widoczny od strony bagażnika. Poniżej link do zdjęcia.
https://zapodaj.net/abc62c35a7950.jpg.html
Paw-El jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bagażnik , drzwi , ryglowanie , zamek


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:17.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.