Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-01-2017, 21:39   #11
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Mi najbardziej zależałoby na youtube

bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 11:17   #12
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,969
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Cytat:
Napisał bartulko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...zależałoby na youtube
W czasie jazdy zamiast navi????Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oj kup sobie Teslę przy takich preferencjach...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 19:47   #13
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W czasie jazdy zamiast navi????Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oj kup sobie Teslę przy takich preferencjach...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Navi mam zewn. z Automapą EU z której jest zadowolony już od ...hm. pewnie 10 lat. Youtube niechby działało nawet na postoju. Ale najlepiej gdyby można było sobie jakiś film zapodać z tel.. Zawsze to w korkach człowiek by się nie nudził.
bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 20:05   #14
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W czasie jazdy zamiast navi????Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oj kup sobie Teslę przy takich preferencjach...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy coś działasz w kwestii sync 2 i odtwarzanie filmow podczas jazdy czemu nie działa? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 20:57   #15
a4tech
ford::advanced
 
Imię: Pawel
Zarejestrowany: 20-02-2014
Skąd: Kraków
Model: 3.0EB
Silnik: 1x 3.0 EB + 2x Elektryczny
Rocznik: 2021
Postów: 332
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Cytat:
Napisał elucidate Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy coś działasz w kwestii sync 2 i odtwarzanie filmow podczas jazdy czemu nie działa? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co wiem to da się to zrobić. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
SYNC 4 --- TEL: 692 47 04 92
a4tech jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 21:14   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,969
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Cytat:
Napisał a4tech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
da się to zrobić...
A ja nawet z ciekawości kupiłem od rosyjskiego kolegi licencję na ten jego odtwarzacz multimedialny. 80USD.
Zawracanie głowy o tyle, że filmy trzeba preparować aby sensownie się odtwarzały (konieczne przeskalowanie do rozmiaru 800 x 480, z dodatkowymi wymaganiami na bitrate, audio itp. - dla ciekawych tu jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] "firmowa" instrukcja konwersji - po rosyjsku - dołączana do odtwarzacza wideo przez rosyjskiego kolegę). Już widzę zapał do konwersji każdego filmu w celu jego obejrzenia na Sync2... Tak więc można to sobie darować...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 21:42   #17
elucidate
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-10-2015
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 150KM
Rocznik: 2015
Postów: 222
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Czy jeżeli nabyłbym ową licencję to musiałbym zapewne podjechać do lokalnego "magika"? Czy można link do "kupna"?
elucidate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-01-2017, 22:01   #18
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,969
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - proszę bardzo: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Kolega ma na drive.ru ksywkę Boom666.
Cennikowo odtwarzacz na USB kosztuje u niego 100USD, ale dostałem rabat.

Instalacja instalatora (kolega opracował cały konkurencyjny do fabrycznego instalator aktualizacji...) robiona jest metodą podmiany tapety (tak jak NaviPatch.png).
Szczerze mówiąc, to kupiłem ten odtwarzacz, ale nie miałem kiedy go zainstalować i wypróbować... Jak wiadomo mój Sync2 jest w garażu a nie w aucie...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2017, 08:20   #19
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Cytat:
Napisał elucidate Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jeżeli nabyłbym ową licencję to musiałbym zapewne podjechać do lokalnego "magika"? Czy można link do "kupna"?
Za tą kwotę to kup tablet w biedronce - będzie miał wiekszy ekran i obsługiwał wszystkie formaty bez konieczności konwersji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2017, 09:00   #20
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie Android Auto

Podpowie ktoś czy jest sens łączenie się z android auto bez kabla? Daje to coś?
Obecnie mam ustawione że łączy się przez BT po wykryciu Ford audio.
Myślę żeby to wyłączyć bo nic innego w telefonie wtedy nie mogę zrobić, muszę wyłączać android auto żeby coś zdziałać na telefonie.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.