Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ka

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-09-2018, 20:33   #1
Magdal
ford::amateur
 
Imię: Magdalena
Zarejestrowany: 30-08-2018
Skąd: Czeszów
Model: Ka
Silnik: 1.2
Rocznik: 2010
Postów: 2
Domyślnie Centralny zamek bagażnika

Dzisiaj montowałam zamek centralny i na mojej drodze zawitał problem. Centralny w drzwiach udało się zamontować, wsyztsko śmiga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (całe szczęście). Natomiast nie działa cetralny zamontowany w klapie bagażnika. Siłownik jest sprawny, prąd dochodzi, wszystko jest dobrze podłączone. W momencie kiedy klapa jest otwarta siłownik otwera zamek, kiedy jest zamknięta już nie jest w stanie tego zrobić. Wymyśliłam, żeby sprawdzić czy zamek jestem w stanie otworzyć ręcznie od środka samochodu. I niestety bez udziału kluczyka z zewnątrz nie jest to możlwie. Czy jest możliwość zamontowania w bagażniku zamka centralnego? Czy takiej opcji przez brak możliwości otwarcia z wewnątrz klapy nie ma takiej możliwości?
Proszę o pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zamek centralny uniwersalny (3/5 drzwiowy), jedna centrala, pilot z osobnym przyciskiem otwierania klapy bagażnika.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 40487983_2081025118610125_875791441366876160_n.jpg (74.3 KB, 58 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 40566887_1870969329635100_613009605437423616_n.jpg (67.0 KB, 43 wyświetleń)

Magdal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2021, 14:30   #2
lordtomcio
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-01-2021
Model: Ka
Silnik: 1.2
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Centralny zamek bagażnika

Witam, czy ma Pan może schemat i jaką centralkę Pan użył do zamka? Chciałbym podłączyć do mojej Ka.
lordtomcio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2022, 16:56   #3
piotro-2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-03-2021
Model: ka
Silnik: 1.2
Rocznik: 2008
Postów: 1
Domyślnie Odp: Centralny zamek bagażnika

Podepnę się pod temat ale z trochę innym problemem.Mianowicie posiadam orginalnie zamontowany CZ ale dziś pojawił się problem. Otóż po zamknięciu wszystkich drzwi nie gaśnie kontrolna otwartych drzwi(chociaż światła zgaszone również w bagażniku ) podczas jazdy piszczy a po zaparkowaniu nie działa CZ ( szybko mrugające awaryjne) .Proszę o pomoc,co może być problemem ? Zamek , przetarty przewód,wilgoć ?
piotro-2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bagażnik , centralny zamek , montaż , zamek bagażnika


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.