Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-10-2018, 18:47   #1
Boss233
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-10-2018
Skąd: ZĄBKI
Model: S-max , Fiesta
Silnik: 2.0 Diesel, 1.25 benzyna
Rocznik: 2016 / 1998
Postów: 24
Domyślnie Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Witam wszystkich serdecznie,
jestem nowy na tym forum, wiec z gory przepraszam za oczywiste dla Was pytanie, ale próbuję jakoś ogarnąć walające się po bagażniku siatki/torby.
Mam w swoim aucie podwójną podłogę bagażnika (nie wiem po co ona jest, jak kupiłem to już to było), natomiast próbuję kupić gdzieś siatkę mocującą bagaż. Doradźcie proszę gdzie najlepiej? A może są jakieś inne systemy mocujące bagaż?
I przy okazji drugie pytanie - auto jest jeszcze na gwarancji, ale słyszałem, że są serwisy autoryzowane gdzie można taniej robić przeglądy niż w serwisach Forda. Prawda to? (Najlepiej Warszawa bądź Trójmiasto).
Pozdrawiam wszystkich i życzę szerokiej drogi
Marcin

Boss233 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-10-2018, 23:10   #2
Jarri S-max
ford::average
 
Avatar Jarri S-max
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 18-10-2018
Skąd: Toruń
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI EcoBlue
Rocznik: 2018
Postów: 96
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Hej,
Sam jestem tu nowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale trochę przeglądałem różne akcesoria i może to Ci się przyda: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Nie wiem czy o taką siatkę chodzi, ale jak wjedziesz na stronę, to zobaczysz tam jeszcze jeden produkt, ale zabezpieczający przestrzeń osobową przed gwałtownym przesuwaniem bagażu (dużo droższa);

Ja swoje auto odbieram za ok. m-c ale poprosiłem o wyposażenie w matę antypoślizgową - też wyczaiłem na tej stronie. Zobaczymy jak się będzie sprawdzać.

A przy okazji zapytam: masz wersję 5 czy 7-osobową? Ja zdecydowanie wolałem zamówić 5 osobową i jestem ciekaw czy w bagażniku jest jakiś uchwyt na zwykłą siatkę z zakupami ze spożywczaka?

Pozdrawiam!
__________________
Henry Ford powiedział: Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej
Jarri S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2018, 16:46   #3
Boss233
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-10-2018
Skąd: ZĄBKI
Model: S-max , Fiesta
Silnik: 2.0 Diesel, 1.25 benzyna
Rocznik: 2016 / 1998
Postów: 24
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Czesc
bardzo dziekuje za odpowiedz i przepraszam za zwlokę w odpowiedzi.
Sprawdzilem siatkę o ktorej pisales i faktycznie jest dobra, ale tylko dla drobiazgow.
Mnie denerwują jeżdzące po całym bagażniku walizki, czy przewracające się siatki z zakupami. Mam także wersję 5 osobową i w bagażniku niestety nie ma zadnych haczykow na torby.
Daj znac prosze jak sprawuje sie mata antyposlizgowa - moze to bedzie recepta na latajace walizki?
Pozdrawiam i zycze szerokiej drogi.
Acha - jak rozkminisz jak wlacza sie ogrzewanie bocznych luserek to daj znac.
Pozdrawiam
M
Boss233 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2018, 17:41   #4
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Polecam organizery na rzep. Na jeżdżące walizki, kartony, większe torby są super.
Przykład:
Car Rear Trunk Storage Fixed Luggage Cargo Partition Non-slip Organizer Stowing Tidying Prevention Sundry Scattering And Rolling
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Car Back Storage Box Storage Stayhold For Drink Food Fruits Multifunctional Fixing Rack
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2018, 20:48   #5
Jarri S-max
ford::average
 
Avatar Jarri S-max
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 18-10-2018
Skąd: Toruń
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI EcoBlue
Rocznik: 2018
Postów: 96
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Cytat:
Napisał Boss233 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czesc
bardzo dziekuje za odpowiedz i przepraszam za zwlokę w odpowiedzi.
Sprawdzilem siatkę o ktorej pisales i faktycznie jest dobra, ale tylko dla drobiazgow.
Mnie denerwują jeżdzące po całym bagażniku walizki, czy przewracające się siatki z zakupami. Mam także wersję 5 osobową i w bagażniku niestety nie ma zadnych haczykow na torby.
Daj znac prosze jak sprawuje sie mata antyposlizgowa - moze to bedzie recepta na latajace walizki?
Pozdrawiam i zycze szerokiej drogi.
Acha - jak rozkminisz jak wlacza sie ogrzewanie bocznych luserek to daj znac.
Pozdrawiam
M
Spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie, że dam znać jak to jest z tą matą, ale dopiero jak go odbiorę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo na razie jeszcze kwestia finansowania jest w toku; dzisiaj byłem go obejrzeć - kilka dni temu ściągnęli go z placu celnego w Poznaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli chodzi o lusterka, to u mnie w Scenicu (2007r., 2.0 DCi) uruchamia się ogrzewanie lusterek tylko i wyłącznie razem z ogrzewaniem tylnej szyby. Może Ford ma takie samo rozwiązanie? Jak sprawdzisz też się podziel, to już będę mądrzejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam pytanie: czy możesz coś doradzić jak to jest przy odbiorze auta z salonu? Obejrzałem kilka filmików na YouTube i przygotowałem sobie całą listę rzeczy do sprawdzenia, włącznie z badaniem grubości lakieru; też tak szczegółowo badałeś auto przed wyjazdem?

I jeszcze jedno: co to jest podwójna podłoga w bagażniku? Masz jakiś schowek dodatkowy?

Pozdrawiam!
__________________
Henry Ford powiedział: Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej

Ostatnio edytowane przez Jarri S-max ; 08-11-2018 o 20:51
Jarri S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2018, 09:28   #6
zdzichu500
ford::average
 
Imię: Zdzich
Zarejestrowany: 28-08-2017
Skąd: Kraków
Model: S-Max
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2017
Postów: 79
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Cytat:
Napisał Boss233 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam także wersję 5 osobową i w bagażniku niestety nie ma zadnych haczykow na torby.
Co prawda wersja 7 osobowa ale nie sądzę, żeby było inaczej. Jest jeden haczyk w bagażniku po prawej stronie, otwierany, przy miejscu na apteczkę/gaśnicę.
Oczywiście mogli to usunąć w zależności od daty produkcji bo przecież oszczędności muszą być.

Bump:
Cytat:
Napisał Jarri S-max Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam pytanie: czy możesz coś doradzić jak to jest przy odbiorze auta z salonu? Obejrzałem kilka filmików na YouTube i przygotowałem sobie całą listę rzeczy do sprawdzenia, włącznie z badaniem grubości lakieru; też tak szczegółowo badałeś auto przed wyjazdem?
Pozdrawiam!
Najważniejsze to się rozejrzyj gdzie w okolicy salonu jest stacja benzynowa, żebyś spokojnie dojechał bo komputer będzie pewnie pokazywał zasięgu: 0 km. Co prawda trochę km jeszcze da się przejechać ale po co się stresować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zdzichu500 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2018, 09:38   #7
Boss233
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-10-2018
Skąd: ZĄBKI
Model: S-max , Fiesta
Silnik: 2.0 Diesel, 1.25 benzyna
Rocznik: 2016 / 1998
Postów: 24
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Cytat:
Napisał woro_woro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam organizery na rzep. Na jeżdżące walizki, kartony, większe torby są super.
Przykład:
Car Rear Trunk Storage Fixed Luggage Cargo Partition Non-slip Organizer Stowing Tidying Prevention Sundry Scattering And Rolling
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Car Back Storage Box Storage Stayhold For Drink Food Fruits Multifunctional Fixing Rack
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Super pomysł z tymi organizerami!!! i zdecydowanie tansze niz siatki czy maty antyposlizgowe. Dzieki za podpowiedz, zerkne na allegro czy maja cos takiego. Z aliexpress podobno dlugo sie czeka na przesylki.
Pozdrawiam

Bump:
Cytat:
Napisał Jarri S-max Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spoko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pewnie, że dam znać jak to jest z tą matą, ale dopiero jak go odbiorę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., bo na razie jeszcze kwestia finansowania jest w toku; dzisiaj byłem go obejrzeć - kilka dni temu ściągnęli go z placu celnego w Poznaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli chodzi o lusterka, to u mnie w Scenicu (2007r., 2.0 DCi) uruchamia się ogrzewanie lusterek tylko i wyłącznie razem z ogrzewaniem tylnej szyby. Może Ford ma takie samo rozwiązanie? Jak sprawdzisz też się podziel, to już będę mądrzejszy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam pytanie: czy możesz coś doradzić jak to jest przy odbiorze auta z salonu? Obejrzałem kilka filmików na YouTube i przygotowałem sobie całą listę rzeczy do sprawdzenia, włącznie z badaniem grubości lakieru; też tak szczegółowo badałeś auto przed wyjazdem?

I jeszcze jedno: co to jest podwójna podłoga w bagażniku? Masz jakiś schowek dodatkowy?

Pozdrawiam!
Odnosnie pytania o odbior auta z salonu to nie pomogę. Ja od paru lat szukam opcji przejecia leasingu. S-Maxa tez nabyłem droga przejęcia leasingu.
Odnosnie podwojnej podlogi to jest to dodatkowa taka mata ktora mozesz wysunac w momencie ladowania np walizek (chroni błotink przed porysowaniem).
Boss233 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2018, 11:50   #8
Morf
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Cytat:
Napisał Jarri S-max Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I jeszcze jedno: co to jest podwójna podłoga w bagażniku? Masz jakiś schowek dodatkowy?

Pozdrawiam!
Mam wersję 7 osobową i wygląda to tak :

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-11-2018, 22:00   #9
woro_woro
ford::professional
 
Zarejestrowany: 27-03-2014
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Cytat:
Napisał Boss233 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Super pomysł z tymi organizerami!!! i zdecydowanie tansze niz siatki czy maty antyposlizgowe. Dzieki za podpowiedz, zerkne na allegro czy maja cos takiego. Z aliexpress podobno dlugo sie czeka na przesylki.
Z patentów z Dalekiego Wschodu jest jeszcze taki

Car Trunk Organizer Elastic Car-styling Color Strap Fixed Sundry Stowing Tidying Automobiles Interior Accessories
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
woro_woro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2018, 23:00   #10
Jarri S-max
ford::average
 
Avatar Jarri S-max
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 18-10-2018
Skąd: Toruń
Model: S-max
Silnik: 2.0 TDCI EcoBlue
Rocznik: 2018
Postów: 96
Domyślnie Odp: Siatka do bagażnika / zabezpieczenie bagażu

Morf dzięki, ale chodziło mi o podwójną podłogę w wersji 5 osobowej; ten dodatkowy schowek w wersji 7 osobowej to znam, jest OK. Byłem ciekaw czy coś pododobnego jest właśnie w wersji 5 os.
Mam Scenica Grand (kupiony też w salonie) i przy wybieraniu konfiguracji stwierdziłem, że nie chcę wersji 7 os. bo moja rodzinka to 3 os. więc zamiast dwóch foteli w 3 rzędzie w Scenicu zrobli dwa dodatkowe dość pojemne schowki pod podłogą bagażnika, skądinąd pomysł świetny! Myślałem, że w S-maxie też jest coś podobnego.
__________________
Henry Ford powiedział: Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej
Jarri S-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bagażnik , przegląd , siatka


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.