Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-01-2013, 11:52   #21
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

zaróweczki dzis doszły, zamawiałem poprzez ebay UK ze względu iz tam mieszkam. sa juz załozone i daja ładny ostry czerwony kolor niz poprzednie gdzie wpadały lekko w pomarancz.
Dodam ze porównywałem nowe Lampy LED ze starymi i..... mocowania sa tak samo umiejscowione, nie przymierzałem jej gdyz mam problem z wyciagnieciem starej lampy ponieważ po wymianie tylniej szyby opadła mi w dół na lampe!!a narazie mam tylko lewą lampe LED, podłączałem i swieci oraz nie wyskakuje nic na desce rozdzielczej. WIEC Panowie mozna zabierac sie za wymiane lamp.
Przy okazji wymieniłem sterowanie szybami z dodatkami srebrnymi.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Regulamin $23

Ostatnio edytowane przez djzygi ; 15-01-2013 o 18:16
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2013, 21:19   #22
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

Dla mnie mają one inny kształt.
Przynajmniej tak widzę na zdjęciach.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2013, 22:07   #23
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

wydaje sie bo tam zasłania pewna czesc zarys lampy, jak dopadne gdzies prawą lampe to dokładnie przymierze w otwory w klapie.
__________________
Regulamin $23
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2013, 23:54   #24
maro74
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-04-2008
Skąd: Police
Model: Ford Galaxy Titanium
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 107
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

Z ciekawości zapytam orientuje się ktoś czy ledy w tylnych lampach są jakieś wymienne jak przykładowo coś tam się zjara i przestanie świecić, czy pozostanie wymiana całej lampy.
maro74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2013, 21:29   #25
arek_r1
ford::beginner
 
Avatar arek_r1
 
Zarejestrowany: 27-03-2010
Skąd: Tychy
Model: S-max MK1
Silnik: 2,0 Duratec HE
Rocznik: 2009
Postów: 16
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

Uważać proszę na żarówki led! O ile każda zwykła żarówka powinna posiadać homologację to mało która led ją ma. Przy ewentualnym niechcianym zdarzeniu, w którym okaże się że brakuje homologacji żarówek, ubezpieczyciel może odmówić odszkodowania (niech ktoś wjedzie nam w tyłek - niewłaściwe żarówki -> brak odszkodowania -> i wiadomo co dalej...)
arek_r1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2013, 18:37   #26
dikileiden
ford::professional
 
Avatar dikileiden
 
Zarejestrowany: 21-07-2008
Skąd: Leiden NL - Kraków
Model: Transit Courier
Silnik: 1.5TDCi 90KM
Rocznik: 2017
Postów: 1,142
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

Cytat:
Napisał djzygi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zaróweczki dzis doszły, zamawiałem poprzez ebay UK ze względu iz tam mieszkam. sa juz załozone i daja ładny ostry czerwony kolor niz poprzednie gdzie wpadały lekko w pomarancz.
Dziś się zawiodłem na tych żarówkach led , dosłownie w każdej przepaliła się jedna lub więcej diud , jedna całkiem padła .Nie wiem czy nie wytrzymały wstrząsów przy zamykaniu klapy czy ich jakość jest tak kiepska że świeciły trzy miesiące . Co tanie , to drogie. Muszę poszukać jakiś innych modeli może będą lepsze lub wrócę do zwykłych W5W.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg f_qu3q_25c_u2ar.jpg (18.8 KB, 43 wyświetleń)
dikileiden jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 20:48   #27
tomaszwi
ford::average
 
Avatar tomaszwi
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 03-03-2013
Skąd: Warszawa
Model: Inne + Mustang VI cabrio
Silnik: 2.0
Rocznik: 2021
Postów: 69
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

Cytat:
Napisał djzygi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wydaje sie bo tam zasłania pewna czesc zarys lampy, jak dopadne gdzies prawą lampe to dokładnie przymierze w otwory w klapie.
i jak z montażem lamp z Galaxy po FL ? Pasują ?

Co do samych zarówek, to ich jakośc jest słaba i zawsze szybko lecą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomaszwi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2013, 20:56   #28
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

Wiec wczoraj zakupilem w koncu druga lampe, teraz brakują mi tylko te male boczne z blotnikow, jak tylko bede mial komplet to zakladam, podlaczalem narazie jedna i nie bylo zadnego problemu na desce rozdzielczej (zero bledow)
Co do zarowek ledowych to dobrze ze sprzedawca dal ich w komplecie 20 szt bo zostalo mi tylko kilka!!! Przepalaja sie lub uszkadzaja jak rowniez nie pasuja az tak do konca do wtyczek i czesto sie rozlączają, ogolnie NIE POLECAM zarowek ledowych!
__________________
Regulamin $23
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2013, 14:32   #29
Jarek G.
ford::professional
 
Avatar Jarek G.
 
Imię: Ja
Zarejestrowany: 27-12-2007
Skąd: Polska
Model: Galaxy Mk2 Trend, Mk3 Titanium
Silnik: 1,9 TDI, 2,0 TDCi
Rocznik: 2001, 2009
Postów: 1,192
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

Cytat:
Napisał djzygi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ogolnie NIE POLECAM zarowek ledowych!
I tym stwierdzeniem możemy zakończyć ten wątek.
Pozdro.
Jarek G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-04-2013, 14:48   #30
djzygi
ford::average
 
Avatar djzygi
 
Imię: Zygi
Zarejestrowany: 16-02-2011
Skąd: UK/Stolica WLKP
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 103
Domyślnie Odp: zmiana tylnych lamp na LED

jesli chodzi o zarowki ledowe to mozna zakonczyc rozmowe o tym, ale musimy dalej kontynuwac wątek w sprawie lamp ledowych do poki ktos z nas nie zamontuje kompletu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
djzygi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.