Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-06-2014, 20:47   #21
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

A ja do jakiej kategorii należę ? jak na A zdałem już chyba z 20 lat temu, a na motocyklu ostatnio siedziałem na egzaminie ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2014, 20:57   #22
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

To nie jest mowa o tych co posiadają kat A tylko o tych co nie posiadają....
Do jakiej ?? A skąd mam wiedzieć , na pewno wyszedłeś z wprawy i szału z jazdą i umiejętnościami nie będzie po 20 latach . Ale nie o tym mowa kto posiada , bo przecież egzamin miałeś i wiesz co sięz czym je i jeszcze pamiętasz.....
Na pewno skoro 20 lat nie potrzebowałeś jeździć to i nadal nie potrzebujesz więc i nie zasiądziesz .

Ja np mam wszystkie kategorie ale motorem nie jeździłem 8 lat więc pierwszy motor jaki bym kupił to z niewielką pojemnością aby się podszkolić ALE jakby nie było prawko mam i jeździłem i wiem jak to smakuje i jestem odpowiedzialną osobą skoro zdałem prawo jazdy i wiem co może zrobić motocykl na ulicy bo jakby nie było zdawałem "ósemkę" i slalom i miasto i pod górkę i wiele innych a teraz jestem tylko o 8 lat mądrzejszy i rozsądniejszy niż wtedy. Więc do jakiej grupy ja nalezę??

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 27-06-2014 o 21:03
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2014, 21:09   #23
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

E tam jakie umiejętności...po kilku godzinach jazdy na kursie i i chwilę na egzaminie... toż to nawet nie jest wstęp do praktyki.
Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na pewno skoro 20 lat nie potrzebowałeś jeździć to i nadal nie potrzebujesz więc i nie zasiądziesz .
A kto to wie co mi na starość odbije Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co do tematu, nie widzę żadnych przeciwwskazań by kierowcy z B jeździli na motocyklach i tak wszystko zależy od charakteru i rozsądku a nie od tego kto jakie papiery posiada.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2014, 21:28   #24
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

Papier to nie sam papier .
Papier to dowód że odbyłeś praktyki i potrafisz jeździć skoro zdałeś egzamin. Dobra ja się już nie wypowiadam. Swoje wiem
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2014, 21:35   #25
moto-zakup
ford::amateur
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 14-04-2014
Skąd: Warszawa
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

Praktyka czyni mistrza a jak ktoś się nie boi i czuje na siłach niech wsiada na motocykl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
moto-zakup jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2014, 06:39   #26
Marek
ford::expert
 
Avatar Marek
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-11-2009
Skąd: WOŁÓW\WROCŁAW
Model: Hyundai i30 N Line focus mk3 fl, Astra F, 126p
Silnik: 1,5 TGDI, 1,5 TDCI , 1.4 Pb, prawie 0,7 :)
Rocznik: 2022 2015 1995
Postów: 3,203
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Swoje wiem
A ja swoje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Meliskę sobie wypij i wyluzuj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Papier to dowód że odbyłeś praktyki i potrafisz jeździć skoro zdałeś egzamin.
Wystarczy spojrzeć jak doskonale świeżo po egzaminie jeżdżą kierowcy aby obalić to stwierdzenie. Sam egzamin to farsa i zależy w dużej mierze od humoru egzaminatora i jego "widzimisię" pomimo kamer...

Nie ma tez co popadać w paranoję,że od razu wszyscy się rzucą na 125-tki bo prawko B mają i na ślepo po drodze będą jeździć.
__________________
Czego prócz śmierci boimy się najbardziej?
Uszczelki pod głowicą
Marek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2014, 09:34   #27
jjsick
ford::beginner
 
Avatar jjsick
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-07-2013
Skąd: Jelenia Góra
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2.0 TDci
Rocznik: 2003
Postów: 21
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

Ja jako posiadacz tylko i wyłącznie kat B jestem z jednej strony za tym przepisem ale jak piszą koledzy przydałby sie chociażby kurs dla takich osób jak ja.
Motorem to ostatnio jeździłem 11 lat temu,kiedyś kumpel dał mi sie śmignąć ścigaczem,nie pamiętam pojemności ale większe niz 125 ccm i powiem tak: we wszystkim trzeba nabrać praktyki czy to samochód,czy motocykl,jednakże jazda motorem jak dla mnie jest trudniejsza niz samochodem,w końcu to 2 kółka a nie 4
no i przede wszystkim trzeba mieć rozum
jjsick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2014, 09:43   #28
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

Cytat:
Napisał Marek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma tez co popadać w paranoję,że od razu wszyscy się rzucą na 125-tki bo prawko B mają i na ślepo po drodze będą jeździć.
A z tym też jestem w stanie się zgodzić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale nadal uważam że trzeba praktykować. Sama się a motor nie wybieram, ale jk kolega powiedział, nie wiadomo co na starość odbije Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg


RedFord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2014, 10:13   #29
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

Nikt Was nie zmusi do wsiadania na motocykl bez jakiegoś tzw. "doszkolenia" w OSK....rozsądna osoba, która np. nie siedziała nigdy na motorze, albo 20 lat temu przyjdzie do OSK wykupi sobie 3-5 godzin chociaż i tyle,macie łatwiej bo prawka robić CAŁEGO+egzaminów nie musicie...
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2014, 10:22   #30
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie Odp: Posiadacze prawa jazdy kat. B niebawem legalnie pojadą motocyklami do 125ccm

Rafał, tak właśnie zrobi osoba rozsądna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg


RedFord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.