Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-10-2020, 20:33   #1
jac3003
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 03-10-2020
Model: Focus ST 2013 USA
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 2
Question Światła przednie xenon EU przed liftem

Witam wszystkich,
od 2 tygodni jestem posiadaczem STka z Kanady i jestem mega zadowolony jednak pojawił się problem bo gdy próbowałem zrobić przegląd to okazało się, że światła nie są asymetryczne i muszę kupić takie, które spełniają polskie normy. W ASO powiedzieli 5500 zł za sztukę co spowodował u mnie mikro zawał serca. Jednak ziomek powiedział, że kupię używkę już za 500-1000 zł za sztukę.

I teraz moje pytanie: Na co zwracać uwagę przy kupnie takich świateł? Widziałęm masę ofert na poliftowe lampy jednak z tego co się zdążyłem zorientować to nie podejdą do mojego prelifta. Do tego cześć jest "czysta" czyli same klosze, część ma jakieś sterowniki, część ma jakieś mocowania wyłamane... a ja jestem delikatnie mówiąć "nogą" jeśli chodzi o motoryzację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie widziałem u siebie nigdzie możliwości ustawiania wysokości świateł więc zakładam, że to jest automatyczne jednak nie wiem czy każda lampa to spełnia... no mózg mi wybucha normalnie

Zacząłem się też zastanawiać czy może nie będzie dobrze wybrać coś co ma "tuningowy" charakter... ale nie wiem na co zwracać uwagę, są jedne lampy które wydają się wyglądać na prawdę dobrze ale nie wiem czy to są xenony...
tutaj link [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bardzo proszę o wszelkie rady i wyrozumiałość dla laika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

z góry dzięki :*
Jacek


Ostatnio edytowane przez jac3003 ; 05-10-2020 o 06:04 Powód: nakaz moderatora
jac3003 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2020, 20:53   #2
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,977
Domyślnie Odp: Światła przednie XENON Focus ST-3 2013 z Kanady przed liftem

Cytat:
Napisał jac3003 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wiem czy to są xenony...
tutaj link [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bardzo proszę o wszelkie rady i wyrozumiałość dla laika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

z góry dzięki :*
Jacek
Maja soczewki a w srodku H-7 . Zobacz to [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] .

Bump:
Cytat:
Napisał jac3003 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bardzo proszę o wszelkie rady i wyrozumiałość dla laika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

z góry dzięki :*
Jacek
A masz zwykle lampy czy Xenony ? I pokasz jaki masz wlacznik swiatel zrob fotke i wstaw
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2020, 21:29   #3
jac3003
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 03-10-2020
Model: Focus ST 2013 USA
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2013
Postów: 2
Domyślnie Odp: Światła przednie XENON Focus ST-3 2013 z Kanady przed liftem

Dzięki za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam xenony, jutro rano zrobię zdjęcie i dorzucę, rozumiem, że nie mogę mieć zwykłych H7 zaimiast xenon z powodu regulacji wysokości świateł? Nie zdaża mi się jeździć po zmroku więc raczej nie robi mi różnicy xenon (o ile dobrze rozumiem dzialanie xenonów) więc raczej mi na tym nie zależy ale wolę się upewnić. W międzyczasie wrzucam zdjęcia zrobione przez poprzedniego właściciela, może pomogą [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
jac3003 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-10-2020, 21:33   #4
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,977
Domyślnie Odp: Światła przednie XENON Focus ST-3 2013 z Kanady przed liftem

Cytat:
Napisał jac3003 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bardzo proszę o wszelkie rady i wyrozumiałość dla laika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

z góry dzięki :*
Jacek
A masz zwykle lampy czy Xenony ? I pokasz jaki masz wlacznik swiatel zrob fotke i wstaw

Bump:
Cytat:
Napisał jac3003 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam xenony[/url]
To wystarczy jak kupisz na Allegro z wersji EU nie z Anglika i zamienisz . Musisz szukac czasem trafiaja sie nie uszkodzone i w dobram stanie

O tu jedna [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez krzys1968 ; 03-10-2020 o 21:44
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2020, 21:02   #5
Pital
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 29-09-2018
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Światła przednie xenon EU przed liftem

Witam wszystkich,
Podepnę się pod temat ze swoim pytaniem. Mam Focusa z 2011 z halogenowymi lampami (żarówki H7). Czy żeby wymienić takie lampy na Xenony trzeba dokonywać jakiś dodatkowych przeróbek/modyfikacji czy wystarczy zamontowanie samych lamp (takich jak np. za linku powyżej)?

Dzieki i pozdrawiam
Pital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2020, 16:58   #6
krzys1968
ford::expert
 
Avatar krzys1968
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 13-10-2010
Skąd: Gliwice-Berlin
Model: fokus Mk2 FL byl i milo wspominam ; focus Mk3
Silnik: 1.6tdci 109Ps ; 1.6 tdci 115Ps
Rocznik: 2008 ; 2014
Postów: 2,977
Domyślnie Odp: Światła przednie xenon EU przed liftem

Cytat:
Napisał Pital Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich,
Podepnę się pod temat ze swoim pytaniem.
Tu lektura [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
krzys1968 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2020, 19:11   #7
Pital
ford::amateur
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 29-09-2018
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 105KM
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Światła przednie xenon EU przed liftem

Dzięki
Pital jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.