Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2016, 15:23   #1
slavcofocus
ford::amateur
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 11-05-2013
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 6
Domyślnie Ford Fusion - prośba o ocenę

Witajcie jeżdżę focusem od 4 lat, a teraz zmieniam musso na fusiona czy ktoś może coś polecić? Na co zwrócić uwagę w tym modelu, szukam benzynki bez gazu. Znalazłem co prawda 3 u jednego z handlarzy łódzkich [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Czy ktoś może mi sprawdzić po nr VIN wf0uxxgaju4s28626 chodzi mi głównie o przebieg auta jakaś historia auto sprowadzone z Niemiec.


Ostatnio edytowane przez slavcofocus ; 03-01-2016 o 15:39
slavcofocus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 17:36   #2
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,537
Domyślnie Odp: Ford Fusion

Oba przebiegi bardzo nierealne.
U mnie 2004 I dobija do 150k km a to jest przebieg uznawany z nierealny.
Oba auta wymyte, drugi brak oznaczeń na klapie bagażnika (mogła być malowna).

Pedały gazu wyglądają gorzej jak u mnie, podobnie kierownicę.
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 18:21   #3
Tomos
ford::average
 
Avatar Tomos
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Ożarów Maz.
Model: Ford Fusion Ambiente Silver X
Silnik: 1.4 80 KM
Rocznik: 2008
Postów: 92
Arrow Odp: Ford Fusion

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
2008 FordFusion Ambiente Silver X 1.4 80 KM (Salon Polska [Po FL]) | Czas jest niesłychanie ważny, więc nie trać go na jakieś pierdoły, tylko zacznij działać.
Tomos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 20:43   #4
slavcofocus
ford::amateur
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 11-05-2013
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 6
Domyślnie Odp: Ford Fusion

Powiedz mi lepiej jak Ci się Fusion sprawuje?
slavcofocus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 20:53   #5
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,550
Domyślnie Odp: Ford Fusion

Wg mnie zdecydowanie lepiej będzie szukać czegoś po flGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak na mój gust srebrny miał przygodę z przodu (błotniki mają nieco inny odcień i poszczególne elementy nie są najlepiej dopasowane). Z tyłu mogła być polakierowana klapa, chociaż dopasowanie zderzaka do narożników błotników może sugerować coś poważniejszego, ale trzeba pamiętać, że te samochody wyjeżdżały z fabryki z kiepsko dopasowanymi zderzakami tylnymi - trzeba było poprawiać, żeby ładnie przylegały do nadwozia. Kierownica przy deklarowanym przebiegu jest mocno zniszczona po lewej stronie, co jest dla mnie śmieszne (wydaje mi się, że w tej wersji powinna być obszyta skórą, ale mogę się oczywiście mylić - vin powie nam wiele na ten temat)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Może np. taki będzie lepszy:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 21:05   #6
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Ford Fusion

Srebrny na pewno jest po dzwonie. Szpara między klapą bagażnika, a lewą lampą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 21:13   #7
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,537
Domyślnie Odp: Ford Fusion

Cytat:
Napisał kubaw20055 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Auto wyfiołkowane, zdjęcia podkręcone, auto robione na ach i och.
Osobiście omijam takie.


Co do FF z drugiego ogłoszenia autora, tak teraz spojrzałem na srebrne stalówki... jakoś nie przypominam sobie żeby Ford takie dawał na montaż.

Co do mojego Fusiona to jestem zadowolony, chociaż silnik 1.4b z włączoną klimą jest słaby na jedynce.
Jak będziesz oglądał benzynki, to pedał sprzęgła ma chodzić płynnie w całym zakresie (bez wpadania) a biegi sztywno z lekkim oporem (w Ka miałem o wiele lżej, "na dotyk"). Piszę o tym, bo przed zakupem swojego widziałem jednego z nalotem 211kkm (młodszego o 3 lata), z beznadziejnym sprzęgłem. Dopiero weryfikacja w Fusionie znajomego pokazała jak "co najmniej" powinno być.
Spójrz też na ranty każdych drzwi na dole (od wewnątrz).
Jeżdżę też Focusem Mk2 w benzynie to czuję różnicę między 115km a 80km, no i to całkiem inna klasa/budżet auta. W Fusionie jest biedniej, głośniej, ale też wyżej. Pali 6.5l z klimą , w cyklu 80trasa/20miasto, teraz na zimę 7.5.

Ostatnio edytowane przez Antej ; 03-01-2016 o 21:16
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 21:34   #8
slavcofocus
ford::amateur
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 11-05-2013
Skąd: Łódź
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 6
Domyślnie Odp: Ford Fusion - prośba o ocenę

Nie jestem laikiem w tych sprawach naprawiałem niejedno auto i niejednej marki, łącznie z rozbieraniem silnika czy skrzyni na części pierwsze i składanie). Mam focusa i jestem cholernie zadowolony z chęcią kupiłbym 2 takiego samego. Auto kupowałem sprowadzone ze Szwajcarii z przebiegiem 200000 teraz ma 300000 i w sumie nie narzekam. Przeglądając ogłoszenia zwracam uwagę na szczeliny wszelkie i też mi się nie podobają jak mają po 1,5 centymetra np. przy lampach. Po auto pojadę oczywiście ze swoim miernikiem atestowanym kalibrowanym co miesiąc więc o to się nie obawiam(sam koszt miernika to 7-8 koła oczywiście pożyczony). Przeglądając to co jest na rynku to po prostu strach kupować... Wracając do tematu osoby które jeżdżą fusionami co mogą o nim powiedzieć na co zwracać uwagę co ja najczęściej boli. Wiem że to ciężkie pytanie ale może coś się wam nasunie oprócz blacharki.

Ostatnio edytowane przez slavcofocus ; 03-01-2016 o 21:38
slavcofocus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 21:51   #9
Jitter
Fusioneer
 
Avatar Jitter
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-12-2009
Skąd: FZ
Model: Fusion Trend Gold-X
Silnik: DuraTec 1.4 (FXJA)
Rocznik: 2009
Postów: 686
Domyślnie Odp: Ford Fusion - prośba o ocenę

Przejrzyj dział Fusiona i temat "[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]". W mojej subiektywnej ocenie, nie ma ich aż tak wiele, by uznawać to auto za niegodne uwagi. Auto ma prostą konstrukcję, więc co ma się psuć...
__________________
Signature coming soon...
Jitter jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2016, 21:54   #10
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,537
Domyślnie Odp: Ford Fusion - prośba o ocenę

Cytat:
Napisał slavcofocus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie jestem laikiem w tych sprawach naprawiałem niejedno auto i niejednej marki, łącznie z rozbieraniem silnika czy skrzyni na części pierwsze....Przeglądając ogłoszenia zwracam uwagę na szczeliny wszelkie i też mi się nie podobają jak mają po 1,5 centymetra np. przy lampach. Po auto pojadę oczywiście ze swoim miernikiem atestowanym kalibrowanym co miesiąc więc o to się nie obawiam(sam koszt miernika to 7-8 koła oczywiście pożyczony).
W rakim razie dziwne ze pytasz o auta z ogloszen,skoro inni odradzają zakup widząc ze zdjęć to czego Ty nie zobaczyles.

Po co miernik skoro widac ze blachy źle leżą?
Antej jest online   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.