Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > LPG
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-09-2005, 11:20   #1
chusto
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-01-2005
Skąd: Stalowa Wola
Postów: 44
Domyślnie Założenie instalki w Tarnowie - jaka firma??

Witam
Przymierzam sie do założenia instalki, ale z tego co się orientowałem w mojej okolicy nie ma gaziarza, o którym słyszałbym same pochlebne opinie.
Dowiedziałem się od znajomego, że w Tarnowie są dobre, sprawdzone warsztaty (sam tam zakładał). Jedną z tych firm jest EXPERT ROCZNIAK. Co sądzicie o tej firmie? Może znacie jakieś lepsze?
Oferowano mi tam instalki LOVATO lub BRC w cenie 2200zł z jakąś lepszą elektroniką.
Podpowiedzcie bo mam strasznego rebuza w głowie.

chusto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2005, 11:36   #2
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie

a czakram ? - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ktos mial z nimi dobre doswiadczenia w przypadku BLOSa. Jako nieliczni podjeli sie roboty i zrobili to dobrze, nie marudzac przy tym.

aha i przypominam ze przy instalacji nie warto oszczedzac nawet 500zl. Lepiej dac troche wiecej i miec porzadnie zrobione, zarazem spokoj i przyjemnosc z jazdy.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2005, 11:40   #3
chusto
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-01-2005
Skąd: Stalowa Wola
Postów: 44
Domyślnie

Dzwoniłem, Pan powiedział około 2500zł. Od kumpla mieszkającego w Tarnowie też słyszałem, że dobra firma, ale najdroższa.
chusto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2005, 12:08   #4
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie

od tej o ktorej ty pisales drozsza o 300zl. To naprawde nie wiele za cene bezproblemowej jazdy, choc wiem ze na poczatku montazu wydaje sie taka roznica nie mala. Jesli chcialbys zakladac odrazu II generacje, moglbys pogadac z nimi na temat BLOSA. Jego temat walkowany w tym watku
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2005, 14:09   #5
chusto
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-01-2005
Skąd: Stalowa Wola
Postów: 44
Domyślnie

Wszystko się zgadza, 300 zł to niewielka różnica, ale w ten sposób rozpatrując to dokładając jeszcze ok 800 zł miałbym IV generacje, też warte zastanowienia.

Dostałem przed chwilą namiary na jeszcze jedną podobno solidną i sprawdzoną firmę w Tarnowie, gdzie oferują LOVATO za 2000zł. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Patrząc na ilość chętnych klientów (pierwszy wolny termin 19.10) mogą być faktycznie dobrzy, a przy tym tani.

Tak czy siak Misiek dzięki za radę.
chusto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2005, 14:57   #6
misiek
ford::professional
 
Avatar misiek
 
Zarejestrowany: 25-06-2004
Skąd: Kraków
Model: fazer 1000, mondeo mk3 ghia
Silnik: 1.0, 2.0 TDCi
Rocznik: 2004, 2005
Postów: 1,976
Domyślnie

bioarac pod uwage aktualny popyt na instalacje gazowe to u wielu moga byc teraz kolejki. To troche rozmywa kwestie tego czy sa dobrze bo maja kolejke.
Roznica roznica, ale 300 to nie 800. To nie 10% roznycyy a juz blisko 40%. A biorac pod uwage faktyczne ceny i tak szybko by sie zwrocilo.
Natomiast to co ma czakram na plus to znajomosc blosa. Powiem ci ze sam od jakiegos czasu rozwazam czy nie pojechac do nich by mi go zrobili.

Choc generalnie najlepsza rada to

Ja ci radze, rób jak uwarzasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
misiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2005, 17:41   #7
maup
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-09-2005
Skąd: Tarnów
Postów: 152
Domyślnie

Uprzejmie przypominam, że Czakram to wyłączny importer sprzętu BRC na PRL i naprawdę doświadczona załoga. O Roczniaku (Expert) też nie da się złego słowa powiedzieć, z tym że oni sa troszkę bardziej związani emocjonalnie z Lovato niż BRC. Jedni i drudzy dobrzy, jednym i drugim zdarzają się wpadki - jak zawsze.
Jezeli chodzi o BLOSisko to te zacne sprzęty Czakram jak najbardziej sprzedaje i u nich jest człek (pytac o pana Piotrka), który zna temat dogłębnie i na wylot.

Jest jeszcze kilka zakładów i zakładzików, które montują LPG (jeden chyba Elpi Gaz, reszta mniej lub bardziej związana z BRC lub Lovato) ale te dwie firmy sa IMVHO najbezpieczniejszym wyborem.
__________________
== ramy dadę ! ============================ maup ==
= http://forum.ford-scorpio.pl ======== http://www.blos.prv.pl ===
maup jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.