Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-09-2019, 22:11   #201
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,449
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Mam ręczny pod podlokietnik ale bez dekoru.

lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2019, 09:13   #202
sandei
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 13-06-2019
Model: Focus
Silnik: 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

A czy zna ktoś numer części tego dekoru? Tę część pod ręczny zamówiłem w ASO ale nie mogą mi znaleźć tego dekoru - ciągle wysyłają mi numer części ale tej od wersji bez podłokietnika która nie pasuje. A wtedy będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Z góry dziękuję.
sandei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2019, 09:39   #203
Marfor
ford::advanced
 
Avatar Marfor
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2019
Skąd: Poznań
Model: Ford focus mk3
Silnik: 1,6 tdci 95@115
Rocznik: 08.2014
Postów: 206
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Postaram sie zerkac

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Marfor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2019, 12:52   #204
joosek
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-01-2013
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: focus
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 56
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Cytat:
Napisał Marfor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] napisz zapytaj czy ci sprzeda cos co potrzebujesz

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Słuchajcie, a lewy boczek od kierowcy wygląda tak jak ten na tej aukcji?? czy ten jest od anglika?, bo mi nie pasuje wyglądem?? Gość trochę dużo chce za ten komplet

Bump: Chyba jest ok, tylko zasłonięty przez drugi. Czytając temat na forum, natrafiłem na 3 sprzedawców, już ich obserwuje, może uda się coś wyrwać w lepszej cenie. A możecie napisać kto od jakiego kupił cały komplet, może ma ktoś namiary? Ja mam gości z Poznania, z Łukowa i z Bochni
__________________
Był Focus mk1 2003r ->>jest Focus mk3 2012r
joosek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2019, 15:13   #205
Marfor
ford::advanced
 
Avatar Marfor
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2019
Skąd: Poznań
Model: Ford focus mk3
Silnik: 1,6 tdci 95@115
Rocznik: 08.2014
Postów: 206
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Cytat:
Napisał joosek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Słuchajcie, a lewy boczek od kierowcy wygląda tak jak ten na tej aukcji?? czy ten jest od anglika?, bo mi nie pasuje wyglądem?? Gość trochę dużo chce za ten komplet

Bump: Chyba jest ok, tylko zasłonięty przez drugi. Czytając temat na forum, natrafiłem na 3 sprzedawców, już ich obserwuje, może uda się coś wyrwać w lepszej cenie. A możecie napisać kto od jakiego kupił cały komplet, może ma ktoś namiary? Ja mam gości z Poznania, z Łukowa i z Bochni
Wydaje mi się że ta wersja europejska z racji tego że od strony schowka odstaje bardziej bok Gdzie przychodzi Decor a tutaj Decor przychodzi z prawej strony czyli to musi być wersja europejska angielska tak w ogole od tego gościa Brałem już licznik convers a z dużym wyświetlaczem i radio Sony z nawigacją więc sądzę że nie chce dużych pieniędzy za ten cały zestawik z tym że ja kupowałem mocowanie tunelu w Aso Bo u mnie nie było w zestawie Kosztowało mnie to chyba 87 zł

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Marfor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2019, 17:04   #206
joosek
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-01-2013
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: focus
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 56
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Dużo i nie dużo, często można spotkać same tunele za grosze, jest fajna oferta za 80 zł z Wrocławia i to podłokietnik w super stanie, ale na pozostałe części trudno trafić bo najzwyczajniej większość rzuca to w bok albo wywala. A nawet jak pojedyncze części kupować u innych to wysyłki pochłonął większość ceny kompletu. Wczoraj rozmawiałem z jednym gościem i powiedział że postara się skompletować za ok 250-300 zł, bo te plastiki i mocowania rzucał na bok, bo kto kupuje boczki hehe, a miał 15 focusów, więc taka cena jest przystępna.
__________________
Był Focus mk1 2003r ->>jest Focus mk3 2012r
joosek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2019, 10:14   #207
joosek
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-01-2013
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: focus
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 56
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Słuchajcie a jest możliwe że w ASO nie będzie dostępnej części? Byłem wczoraj w ASO zamówić blachę mocującą, bo resztę mam, ale blachy nie mogłem znaleźć i koleś dzisiaj dzwonił, że nie ma dostępności w magazynie, i gdzieś tam pisał maila do Forda i mają mu w dwa dni dać odpowiedź czy będzie dostępna. I gość powiedział że możliwe że nie będzie i będę musiał podjechać odebrać zaliczkę którą wpłaciłem:/

Bump:
Cytat:
Napisał sandei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy zna ktoś numer części tego dekoru? Tę część pod ręczny zamówiłem w ASO ale nie mogą mi znaleźć tego dekoru - ciągle wysyłają mi numer części ale tej od wersji bez podłokietnika która nie pasuje. A wtedy będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Z góry dziękuję.
Masz już numer? Ja przed montażem chcę spisać numery i dodać, bo jednak się przydają
__________________
Był Focus mk1 2003r ->>jest Focus mk3 2012r
joosek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2019, 11:02   #208
jadja
ford::advanced
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 2011 Trend
Silnik: benzyna 1,6 105 KM
Rocznik: 2011
Postów: 303
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Dawno robiłem zamianę, ale pamiętam że blachę mocującą wykorzystałem z prostej wersji, odcinając co trzeba, dospawałem dwie blachy (kawałki płaskownika stalowego) z boku, tam gdzie mają być śruby mocujące. Następnie nawierciłem tam otwory i nagwintowałem. Można, i nie trzeba szukać oryginalnej blachy.

Ostatnio edytowane przez jadja ; 04-12-2019 o 11:05
jadja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2019, 11:09   #209
joosek
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-01-2013
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: focus
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 56
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Cytat:
Napisał jadja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dawno robiłem zamianę, ale pamiętam że blachę mocującą wykorzystałem z prostej wersji, odcinając co trzeba, dospawałem dwie blachy (kawałki płaskownika stalowego) z boku, tam gdzie mają być śruby mocujące. Następnie nawierciłem tam otwory i nagwintowałem. Można, i nie trzeba szukać oryginalnej blachy.
Ja też się zastanawiałem, czym to się różni, czy nie idzie dopasować ze starej, jak nie będzie to też tak zrobię jak mówisz że się da.
__________________
Był Focus mk1 2003r ->>jest Focus mk3 2012r
joosek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-12-2019, 11:15   #210
Marfor
ford::advanced
 
Avatar Marfor
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 10-08-2019
Skąd: Poznań
Model: Ford focus mk3
Silnik: 1,6 tdci 95@115
Rocznik: 08.2014
Postów: 206
Domyślnie Odp: Tunel środkowy - wymiana na wersję z podłokietnikiem

Nie da sie dopasowac blachy mocujacej, jest inna ja musialem dokupic w ASO. Masz taka jak 1 foto, a potrzebujesz taka jak 2 foto

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Marfor ; 04-12-2019 o 11:31
Marfor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.