Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-06-2020, 13:40   #11
KasmarCK
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 07-03-2013
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK4 kombi, KA
Silnik: 1.5 EcoBlue 120 KM, 1.2
Rocznik: 2019, 2015
Postów: 58
Domyślnie Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar

Cytat:
Napisał gdzies2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja w moim aucie nie dostrzegłem problemu z szumem powietrza.

O jakim konkretnie szumie powietrza mówisz?
- z klimatyzacji?
- przy większych prędkościach?

Dziś jadę w trasę to mogę dokładniej się przysłuchać czy u mnie nic nie szumi.
Z okolicy przednich szyb. Od około 80 km/h słychać świat powietrza i czasami delikatne przedmuchy. Oczywiście w kabinie nie czuć fizycznie przedmuchów ale takie jest wrażenie. Jeżeli tego nie doświadczasz to mam do Ciebie ogromną prośbę. Prześlij mi proszę na @ zdjęcia uszczelek Twoich przednich drzwi. Za równo jak są otwarte jak i zamknięte oraz te uszczelki umieszczone na karoserii, widoczne po otwarciu drzwi. Byłbym wdzięczny za dobre zdjęcia zrobione także z bliska. Może porównując je ze stanem faktycznym u mnie wpadnę na coś... Bo ASO sobie z tym nie radzi... Na priv prześlę Ci @.

__________________
spieszmy się kochać cylindry bo tak szybko odchodzą...
KasmarCK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2020, 12:05   #12
netmike
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 15-10-2015
Model: Focus
Silnik: 1.5 120KM EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 2
Domyślnie Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar

Chciałbym zapytać, czy w Focusach MK4 jest możliwość ustawienia daty?
netmike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2020, 17:19   #13
pawk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-07-2019
Skąd: Kraków
Model: Focus Titanium 2020.25
Silnik: 1.0 Ecoboost 125
Rocznik: 2019
Postów: 35
Domyślnie Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar

Cytat:
Napisał Peter3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie udało mi się nic z tym zrobić. U mnie aktualnie wygląda to tak, że po zapaleniu zegar pokazuje godzinę 00:00 i najczęściej po chwili "wskakuje" prawidłowa. Czasami zdarza się że trwa to kilka minut ale bywało że po 30 min dalej odliczał od 00:00... Jeśli jadę w dłuższą trasę i zegar dalej pokazuje złą godzinę to zatrzymuję się, gaszę samochód, otwieram drzwi aby wyłączyć system i zapalam ponownie... Wiem, wiem, idiotyczne...
Przez ostatnie 2mc nie jeździłem tym samochodem więc nie zaprzątałem sobie tym głowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Post stary ale nikt po tym nie napisał więc przypomnę: Jeśli zegarek przez dłuższą chwilę nie ustawia się na poprawną godzinę, wtedy zazwyczaj wystarczy zrestartować sync podczas jazdy trzymając sprzętowe przyciski power (pokrętło głośności) + przewijanie do przodu przez kilka sekund
pawk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-08-2020, 20:53   #14
PPE1975
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 11-08-2020
Model: Focus 2018-
Silnik: 1,5
Rocznik: 2020
Postów: 3
Domyślnie Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar

Cześć,
jestem świeżym posiadaczem Focusa. I też niestety występuje u mnie problem z przestawioną godziną. Przez to nie chce się też łączyć z Android auto. Czy finalnie jest na to jakieś rozwiązanie, czy nadal pozostaje czekać?
Pozdrawiam

Paweł
PPE1975 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2020, 12:28   #15
Atraac
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-08-2020
Model: Focus mk4
Silnik: 1.0 125KM
Rocznik: 2020
Postów: 2
Domyślnie Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar

Ten sam problem. Samochód nowy, posiadam od tygodnia, godzina zmienia się praktycznie losowo, czasem nawet w trakcie jazdy. Jestem umówiony z tym do ASO chociaż czytając tutejsze posty, domyślam się, ze za wiele nie zrobią. Nie mam nawet opcji wyłączenia synchronizacji przez GPS w systemie.
Atraac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2020, 09:42   #16
FastGreg
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-09-2019
Model: Focus MK4 ST Line
Silnik: 1.5 EB 182KM
Rocznik: 2019
Postów: 4
Domyślnie Sync 2.5 problemy (zegarek, Android Auto, zestaw głośnomówiący)

Cześć, jestem posiadaczem Focusa, rok modelowy 2020.25, Sync 2.5 z DAB+ i wzywaniem pomocy. Czy ktoś miał i wie jak rozwiązać problemy:
  • zegar kasuje się w garażu podziemnym, tzn. po wjechaniu do garażu wyświetla się 2:00. Po uruchomieniu samochodu w garażu wyświetla się 2:00. Po kilku minutach jazdy ustawia się poprawna godzina. Sytuacja powtarza się codziennie.
  • Android Auto blokuje się co 10 - 15 minut. Blokada - ekran (np nawigacja) przestaje się odswieżać.
  • System głośnomówiący działa poprawnie tylko jeżeli dzwonie do kogoś. Jeżeli odbieram telefon głośnik nie działa poprawnie (zniekształcony głos).
FastGreg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2020, 12:06   #17
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,191
Domyślnie Odp: Sync 2.5 problemy (zegarek, Android Auto, zestaw głośnomówiący)

Cytat:
Napisał FastGreg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) 2020.25, Sync 2.5 z DAB+ i wzywaniem pomocy. (...)
Zapytaj w tym dziale - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2020, 14:43   #18
jalboss
ford::beginner
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 02-02-2020
Skąd: Świony
Model: Focus
Silnik: 1,0 125 KM
Rocznik: 2020
Postów: 31
Domyślnie Odp: Sync 2.5 problemy (zegarek, Android Auto, zestaw głośnomówiący)

Cytat:
Napisał FastGreg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, jestem posiadaczem Focusa, rok modelowy 2020.25, Sync 2.5 z DAB+ i wzywaniem pomocy. Czy ktoś miał i wie jak rozwiązać problemy:
  • zegar kasuje się w garażu podziemnym, tzn. po wjechaniu do garażu wyświetla się 2:00. Po uruchomieniu samochodu w garażu wyświetla się 2:00. Po kilku minutach jazdy ustawia się poprawna godzina. Sytuacja powtarza się codziennie.
  • Android Auto blokuje się co 10 - 15 minut. Blokada - ekran (np nawigacja) przestaje się odswieżać.
  • System głośnomówiący działa poprawnie tylko jeżeli dzwonie do kogoś. Jeżeli odbieram telefon głośnik nie działa poprawnie (zniekształcony głos).
Zegar się kasuje, bo zbiera sygnał z GPS. Więc nawet w zwykłym garażu wraca do 2:00, a nawet w dłuższym tunelu. TTTM (wg serwisu). Aha, czasem nie ustawia poprawnie godziny i wtedy pomaga wyłączenie i włączenie silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bądź reset radia.
Android auto - (tutaj jest moja teoria, niekoniecznie prawdziwa, może ktoś to potwierdzi) wiesza się na telefonie na którym jest zainstalowany poza sklepem Play i na androidzie poniżej 10. Tak miałem na LG G6 i aplikacji pobranej z apk mirror. Po zmianie telefonu na Galaxy S10+ z androidem 10 i android auto zaszytym w systemie (nie jako osobna aplikacja) nie obserwuję tego problemu.
System głośnomówiący - miałem tak samo, pomogła zmiana telefonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. na nowszy.
jalboss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2020, 19:18   #19
FastGreg
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 12-09-2019
Model: Focus MK4 ST Line
Silnik: 1.5 EB 182KM
Rocznik: 2019
Postów: 4
Domyślnie Odp: Sync 2.5 problemy (zegarek, Android Auto, zestaw głośnomówiący)

Cytat:
Napisał jalboss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zegar się kasuje, bo zbiera sygnał z GPS. Więc nawet w zwykłym garażu wraca do 2:00, a nawet w dłuższym tunelu. TTTM (wg serwisu). (...)
Tak, pod mostem też się czasami kasuje. Nie bardzo rozumiem dlaczego - jak dla mnie spartaczona obsługa utraty sygnału z GPS...

Cytat:
Napisał jalboss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) Android auto - (tutaj jest moja teoria, niekoniecznie prawdziwa, może ktoś to potwierdzi) wiesza się na telefonie na którym jest zainstalowany poza sklepem Play i na androidzie poniżej 10. (...)
Dam znać jak producent telefonu wypuści aktualizacje do Android 10.
FastGreg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2020, 10:02   #20
Atraac
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-08-2020
Model: Focus mk4
Silnik: 1.0 125KM
Rocznik: 2020
Postów: 2
Domyślnie Odp: System audio SYNC 2.5 - zegar

Byłem dzisiaj w ASO(Pol-Motors Wrocław) z problemem resetującego się zegarka, Pan na recepcji powiedział, że problem jest znany i rzekomo czekają na fix. Nic więcej nie wiadomo.
Atraac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
focus , mk4 , zegar


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.