Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-02-2011, 11:05   #1
white88
ford::average
 
Avatar white88
 
Zarejestrowany: 11-09-2010
Skąd: Pleszew
Model: Focus MK2
Silnik: 1.8 TDCI 115HP
Rocznik: 2007
Postów: 100
Lightbulb Poprowadzenie kabla od AUX 6000CD

Witam, zakładam nowy temat bo już mi zabrakło fraz jakie mam wpisywać w szukajkę żeby coś konkretnego znaleźć a mam do was takie pytanie.
Chcę sobie uaktywnić to nieszczęsne wejście AUX w radiu.
Radio mam owalne czerwone podś. foka z 2007r przed liftem mam jakąś pewność że przewody spod radia do schowka mam poprowadzone?Bo chwilowo nie mogę sprawdzić. Chcę to zrobić tak że jeżeli wiązka już tam jest to bez kupowania jakiś pierdół w aso podłączę się pod to(jakoś to wysmyczę z elektroniką nie mam problemów). Przewód już gotowy do ipoda czy tam coś chciałem puściś i tutaj 2 warianty:
-Tak jak zrobił jeden kolega w C-maxie czyli w miejscu zaślepek przy podgrzewaniu szyby itp.
-Po prostu zostawić kabel jakoś wystający z pod gałki biegów takie zdjęcie widziałem jakieś.
Pytanie mam takie:
Czy za tymi zaślepkami jest jakaś nicość żeby ten kabel poprowadzić z tyłu i wyjąć przy schowku tak żeby było gitara?
Czy ten wystający spod gałki zmiany biegów jest trudno poprowadzić?
Ma ktoś jakieś rady i wskazówki.Bo zamierzam zakupić już elementy.
Pytam bo chwilowo nie mogę tego empirycznie sprawdzić bo nie mam przy sobie samochodu.
pozdrawiam.

white88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
6000cd , aux , radio


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:52.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.