Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-02-2009, 19:43   #1
MIRON
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-04-2005
Model: FX SILVER
Silnik: 1,4 BENZYNA
Rocznik: 2004
Postów: 88
Domyślnie 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA
Chce pochwalić Fusiona za 100% bez awaryjność .
Autko posiadam od nowości (2004 r 1,4 benzyna) zagazowaną w 2006 z przebiegiem ca 70tkm. Oprócz rdzy w drzwiach naprawionej w ramach gwarancji naprawdę nic się nie zepsuło. NIC. Dość powiedzieć ,że żadna żarówka się nie przepaliła. Dodam ,że niespecjalnie przejmuję się terminami wymiany oleju i innych +/- pół roku -jak ma kasę na zbyciu i czas, jeżdżę jak chcę czyli w miarę żwawo .

Na rdzę nie narzekajmy bo możemy robić TYLKO przegląd blacharski w ASO za 60-70 zł , co roku i w razie czego mamy prawo do darmowej naprawy. A trzeba powiedzieć ,że wg mojej wiedzy to tylko Ford pozwala na taki ruch inne firmy życzą sobie pełnego przeglądu ?serwisowania przez okres gwarancji na ?blacharkę? pomimo tego ,że gwarancja na ?mechanikę? minęła ( koszt 300-600zł).

Zapraszam innych do podpisywania się pod 100% bez awaryjnością pomijając jakieś drobiazgi.

MIRON jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2009, 20:01   #2
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

u mnie również 100% sprawny :fcp2 ostatnio bylem na przeglądzie właśnie blachy i wszystko wporzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zapłaciłem 60 zł i mam spokój na kolejny rokGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jeśli chodzi o awarie jaką mnie się zdarzyło doświadczyć w Fusionie,jeśli to można nazwać awarią to przegryzione kabelki od sondy lambda...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to nikogo wina tylko tych wstrętnych gryzoni...no i w sumie forda że kabelki robią z bardzo smacznej gumy :fcp2 ale włożyłem odstraszacz i jak na razie jest spokój :fcp2 nie powiem bo sonda mnie trochę kosztowała no ale cóż... :fcp5 a tak to wszytko wporzo...po za tymi trzeszczącymi plastikami,ale powoli się już przyzwyczajam że ten typ tak ma,muza na Full i spokój święty :fcp2 pozdr
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2009, 20:34   #3
MIRON
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-04-2005
Model: FX SILVER
Silnik: 1,4 BENZYNA
Rocznik: 2004
Postów: 88
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

.
MIRON jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2009, 22:07   #4
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

hehe oj trzeszczy trzeszczy... :fcp2 jak mu gazu dodam to jeszcze gorzej na tych dziurach będzie z komfortem... :fcp5
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2009, 13:28   #5
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Nikogo nie urażając temat uważam za GŁUPI i nic nie wnoszący - takie pisanie, żeby coś napisać... W testach TUV, nie na darmo Fusion zajął 3 miejsce.
Miałem 10letnie Seicento z ponad 150tys. przebiegu eksploatowane w warunkach SKRAJNIE nieprzyjaznych dla tego auta i też się nic nie psuło, mało tego blacha nawet nie gniła, o stukach tapicerki nie wspominając...
O braku "psucia" możemy Panowie porozmawiać jak nasze aut będą mieć po 8-10lat, a nie teraz, kiedy co poniektórym skończyła się gwarancja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Żenującym by było gdyby prawie nowe auta się psuły...
__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2009, 15:26   #6
vater
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Wałbrzych
Postów: 8
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

No tak, lepiej podniecać się się skórzanym mieszkiem przez kilkadziesiąt postów.
Też "nikogo nie urażając".
vater jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2009, 16:59   #7
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

ja tego tematu nie wymyśliłem i nie wstawiłem...możemy się podniecać mieszkiem jak kto woli :fcp2 :fcp2 :fcp2
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2009, 17:26   #8
dr_Oktan
ford::advanced
 
Avatar dr_Oktan
 
Zarejestrowany: 27-04-2006
Skąd: śląskie
Postów: 361
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Cytat:
Napisał vater
No tak, lepiej podniecać się się skórzanym mieszkiem przez kilkadziesiąt postów.
Też "nikogo nie urażając".
Fusion jest bezawaryjny /zadbane sztuki i bezwypadkowe/ i nie ma zwłaszcza zimą co grzebać, to koledzy zrobili sobie tam motonowelę :fcp23 , ale plus bo bogatozdobioną fotkami i całość w jednym miejscu. :fcp18

Cytat:
ja tego tematu nie wymyśliłem i nie wstawiłem...możemy się podniecać mieszkiem jak kto woli
Ty tylko wprodukowałeś spam /na 8 postów twoje 3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. / w dodatku każdy z bykami ortograficznymi.
__________________
benzyna po 1.5zl ! miałem taki sen.
dr_Oktan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2009, 18:05   #9
grzesko8
ford::advanced
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 289
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

ojjjjjjjj ale Cię razili co Ty nauczyciel czy z policji...sprawdzasz wszystkie napisane posty pod kontem ortografii,chłopie co żeś wygrał konkurs ortograficzny raz wżyciu że będziesz mi tu wypominał raz że odpisuje na temat posta a dwa że czasami mi się popełni byka w jednym wyrazie...daj sobie siana doktorku :fcp23 :fcp24 :fcp24 :fcp24
__________________
grześko8
grzesko8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2009, 22:14   #10
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: 100% BEZ AWARAYJNOŚĆ FUSIONA

Cytat:
Napisał vater
No tak, lepiej podniecać się się skórzanym mieszkiem przez kilkadziesiąt postów.
Też "nikogo nie urażając".
Napisz coś mądrego, zrób choć jedną fotorelację z naprawy, pokaż że się na czymś znasz i coś wiesz, a później krytykuj!
Wyznaję zasadę: "nie karmić TROLLA", więc nie będę więcej wdawał się w polemikę z Tobą, bo szkoda na to mojej klawiatury... [attachment=0:3va0amix]nie karm.jpg[/attachment:3va0amix]


Cytat:
Napisał dr_Oktan
Cytat:
Napisał vater
No tak, lepiej podniecać się się skórzanym mieszkiem przez kilkadziesiąt postów.
Też "nikogo nie urażając".
Fusion jest bezawaryjny /zadbane sztuki i bezwypadkowe/ i nie ma zwłaszcza zimą co grzebać, to koledzy zrobili sobie tam motonowelę :fcp23 , ale plus bo bogatozdobioną fotkami i całość w jednym miejscu. :fcp18

Cytat:
ja tego tematu nie wymyśliłem i nie wstawiłem...możemy się podniecać mieszkiem jak kto woli
Ty tylko wprodukowałeś spam /na 8 postów twoje 3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. / w dodatku każdy z bykami ortograficznymi.
dr_Oktan - jak zwykle krótko i treściwie :fcp29 , są tu pewni user'zy, którzy mają TAK WIELE do napisania, że MUSZĄ wypowiedzieć się w KAŻDYM temacie - nieważne, że nie na temat, grunt to DUŻO pisać o niczym...
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg nie karm.jpg (4.8 KB, 712 wyświetleń)
__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.