Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-04-2022, 20:20   #101
Blue66
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-02-2021
Model: Ford focus mk3
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 209
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Cytat:
Dzis rano odebrałem. Wszystko cichutko. Na razie nic nie klepie i mam nadzieje ze juz nie bedzie klepać.
Cos wiecej,co bylo przyczyna czy to tajemnica

Blue66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2022, 20:25   #102
MrQ
ford::average
 
Avatar MrQ
 
Imię: Qba
Zarejestrowany: 22-01-2011
Skąd: Rze
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2020
Postów: 136
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Cytat:
Napisał Blue66 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cos wiecej,co bylo przyczyna czy to tajemnica
Z racji ze odbierałem autko przed pracą i sie spieszyłem to podpisałem papier zabrałem kluczyk i odebrałem autko. Mogę sie dowiedzieć w wolnej chwili ale mówione było od początku o tłumiku drgań na sprzęgle.
MrQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2022, 20:43   #103
somer1
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 02-09-2021
Skąd: śląsk
Model: Kuga ST X , Transit 2,0
Silnik: 2,5 benzyna+Hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 159
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Cytat:
Napisał Blue66 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cos wiecej,co bylo przyczyna czy to tajemnica
Wada fabryczna tego modelu- tłumik drgań
somer1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-04-2022, 10:53   #104
somer1
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 02-09-2021
Skąd: śląsk
Model: Kuga ST X , Transit 2,0
Silnik: 2,5 benzyna+Hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 159
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Cytat:
Z racji ze odbierałem autko przed pracą i sie spieszyłem to podpisałem papier zabrałem kluczyk i odebrałem autko. Mogę sie dowiedzieć w wolnej chwili ale mówione było od początku o tłumiku drgań na sprzęgle.
Zobacz czy na N stuka i daj znać
somer1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-05-2022, 13:01   #105
MrQ
ford::average
 
Avatar MrQ
 
Imię: Qba
Zarejestrowany: 22-01-2011
Skąd: Rze
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2020
Postów: 136
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Cytat:
Napisał somer1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zobacz czy na N stuka i daj znać
Na N lekko szarpie. Czuć coś. Czyli tu nie zmieniło sie nic. Ogólnie efektu stuku na razie nie ma. Jedno co musze jeszcze sprawdzić czy dobrze poskładali zawieszenie po wyjęciu silnika. Bo mam wrażenie że stuka na nierównościach jak stare auto z zużytymi łącznikami stabilizatora lub zbieżność. Bo kiera drga powyżej "dopuszczalnej". Zamiana na letnie koła też da mi potwierdzenie czy to koła czy zawieszenie.
MrQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2022, 10:12   #106
MrQ
ford::average
 
Avatar MrQ
 
Imię: Qba
Zarejestrowany: 22-01-2011
Skąd: Rze
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2020
Postów: 136
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Nie jest tak pięknie jak sie wydaje. Mam wrażenie że słyszałem już odgłosy na zimnym. Ledwo słyszalne. Ale będe to jeszcze obserwował. Na pozycji N szarpie jak kiedyś. Przejechałem już ponad 1500km po wymianie i coś czuje że efekt powróci szybciej niż sie spodziewam. Nowe auto a cały czas problemy. To mój 4 Ford i chyba ostatni. Ani Focus, Cmax i Kuga Mk2 nigdy nie miały problemów w pierwszych latach użytkowania. Tylko spalanie hybrydy mnie zachwyca i cisza jazdy na prądzie. Po roku jest niesmak...
MrQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-05-2022, 18:57   #107
somer1
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 02-09-2021
Skąd: śląsk
Model: Kuga ST X , Transit 2,0
Silnik: 2,5 benzyna+Hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 159
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

mam to samo, też na zimnym usłyszałem stuk. I też mam niesmak do Forda.
somer1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2022, 05:58   #108
Piotr_24
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-06-2011
Skąd: Gostynin
Model: KUGA MK3 ST-Line
Silnik: 2.5 FHEV
Rocznik: 2022
Postów: 21
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Cześć, panowie czekam na swojego FHEV'a który lada moment będzie w PL i zapał do odbioru studzą wasze problemy, zastanawiam się czy problem jest u wszystkich ale nie każdy się tym "chwali" na forum. Czy te stuki są na tyle głośne, że każdy stojący obok ma wrażenie że silnik ma awarię? Może jest jeszcze czas zmienić, tylko na co...
Piotr_24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2022, 08:41   #109
Radziej3city
ford::beginner
 
Imię: Radziej
Zarejestrowany: 24-02-2022
Skąd: Trójmiato
Model: Kuga
Silnik: 2.5 hybrid
Rocznik: 2022
Postów: 12
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Ja swoją Kuge FHEV zamówiłem na początku stycznia i niby odbiór mam na czerwiec. Po przeczytaniu postów powyżej też zastanawiam się nad rezygnacją z zakupu.
Radziej3city jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-05-2022, 10:36   #110
MrQ
ford::average
 
Avatar MrQ
 
Imię: Qba
Zarejestrowany: 22-01-2011
Skąd: Rze
Model: Ford Kuga
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2020
Postów: 136
Domyślnie Odp: Dziwne stuki po odpaleniu FHEV

Cytat:
Napisał Piotr_24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć, panowie czekam na swojego FHEV'a który lada moment będzie w PL i zapał do odbioru studzą wasze problemy, zastanawiam się czy problem jest u wszystkich ale nie każdy się tym "chwali" na forum. Czy te stuki są na tyle głośne, że każdy stojący obok ma wrażenie że silnik ma awarię? Może jest jeszcze czas zmienić, tylko na co...
Ja mam model 2020. Teraz może być lepiej. U mnie efekt był na tyle głośny że jak wyjeżdżałem rano z osiedla ludzie sie odwracali i patrzyli co tak stuka. Hybryda a tu stuka w uj. Wstyd Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał Radziej3city Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja swoją Kuge FHEV zamówiłem na początku stycznia i niby odbiór mam na czerwiec. Po przeczytaniu postów powyżej też zastanawiam się nad rezygnacją z zakupu.
Jak pytałem czy ktoś jeszcze w ASO przyjechał z tym to powiedzieli że nie. A jeżdzi aut sporo w mieście. Być może jesteśmy w grupie pechowców.
MrQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:39.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.