Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-12-2016, 22:12   #251
mefisto72
ford::average
 
Imię: Darth Mondeo
Zarejestrowany: 08-08-2012
Skąd: Gryfino-Pniewo
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2000cm benzin/lpg
Rocznik: 2012
Postów: 91
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał emte3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Krótko i na temat...Sony to dziadostwo jakich mało i wcale nie jest lepsze od CD6000 porównuję ponieważ miałem i jedno i drugie, pozostałem przy Sony tylko z uwagi na mp3 używane tylko i wyłącznie do audiobooków
Obecnie Sony robi jedynie za transport + DAC+ wzmacniacz wprowadzone do Focali.
Koszt całej zabawy 2,5 kzł
Co przy wartości auta ok. 90 tyś stanowi zaledwie niewielki procent, a jak ktoś chce, to niech cuduje z wymianą radia na paździerz od Sony i pozostawia fabryczne głośniki wmawiajac sobie jak to jest lepiej i jak to ktoś nie słyszy różnicy...
Ja akurat ją słyszę dlatego taka instalacja, a nie inna.
Wykonana świadomie i na podstawie własnych doświadczeń z dobrym brzmieniem oraz dostosowana do auta jakim jest MK4 (wygłuszenie pozostawia wiele do życzenia, użytkownicy wiedzą w czym rzecz)




Ps. Pomimo dodatkowego wzmacniacze żadnych subòw nie montowałem, bo nie lubię, audiofilem nie jestem, bo określenie to ma dla mnie wydźwięk pejoratywny, po prostu lubię dobrą, dobrze nagraną muzykę i aby jej słuchać w samochodzie nie musiałem wydawać majątku....
Z mojej strony EOT.
Pozdrawiam i życzę znalezienienia satysfakcjonującego brzmienia.
Podpisuje się w całości bez komentarza.

mefisto72 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-12-2016, 22:13   #252
crashq
ford::beginner
 
Imię: Kacper
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: ETM
Model: Mondeo MK4 HB
Silnik: 2.0 TDCi 140KM
Rocznik: 2013
Postów: 28
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sensu brak.
A na jakies inne powerbassy czy coś markowego ?

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czego słuchasz podczas jazdy? Czy nie czasem radia bzdet albo emeref?
To zależy jak jade sam to zazwyczaj płyt, a jak z kims to zazwyczaj radia S-ka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Generalnie to nawet teraz widac roznice słuchając z plyty jest w miare ok, ale to nie jest jeszcze to, a na radiu jakość dramatyczna tak jakby sygnal byl mono a nie stereo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
crashq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-12-2016, 00:28   #253
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Coś markowego zawsze zagra lepiej niż portugalskie gnioty zamawiane przez forda...
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-12-2016, 15:58   #254
emte3
ford::advanced
 
Avatar emte3
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Dolny Śląsk
Model: KUGA ST LINE X AWDi S MAX II
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2020 i 2016
Postów: 210
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O co kogo obchodzi, że z telefonu? Tak głupia wymówka teraz panuje, że z telefonu to może być bez sensu. To telefon pisze czy człowiek?
Jak w necie anonimowo, to też można tak bez sensu?

Zwróciłeś uwagę, że porównałem Sony vs Sony, a nie Sony vs CD6000 więc edytowałem aby było właściwie... Pisząc z telefonu czasem nie widać wierszy, które są powyżej, czy to takie trudne do zrozumienia?
Ale widzę, że zamiast merytorycznie dyskutować, po prostu czepiasz się pierdół...
Wybacz, ale w głupie dyskusje wciągnąć się nie dam.

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
P.S. Twój ford z 2010 roku jest wart 90 tysięcy? W jakiej walucie?
A czy ja gdziekolwiek wspomniałem, że zrobiłem to wczoraj czy w ostatnim roku?
Część instalacji miałem już w MK3, z którego co cenniejsze rzeczy wymontowałem przy sprzedaży i przełożyłem do obecnego MK4, dodatkowo co nieco dołożyłem, a miało to miejsce kilka lat temu.

Dla mnie magia Sony przeminęła już dawno, obecnie jest to jedynie nic nieznaczące logo firmy, jednej z wielu.
Sony z dobrym audio (zarówno car jak i home) już od dawna nic wspólnego nie ma... niestety.
emte3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-12-2016, 05:46   #255
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Cytat:
Napisał emte3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dla mnie magia Sony przeminęła już dawno
A dla mnie nigdy nie istniała. Ale nie ma akurat tańszej sensownej alternatywy dla 6000CD, zwłaszcza z USB.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2017, 16:33   #256
Durik
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-12-2010
Skąd: PODKARPACIE
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Jeśli można zapytać, Chcę wymienić moje papierowe głośniki w moim MK4 lift na coś co da się słuchać. Chcę zamontować coś fabrycznego. Czy BS7T-18808-FA będą OK czy może 6M2T-18808-FB ?
Durik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2017, 20:39   #257
KUBALA38
ford::amateur
 
Imię: KUBA
Zarejestrowany: 15-10-2016
Skąd: POZNAN
Model: Ford Focus MKII 1.6
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2006
Postów: 9
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

jest film chyba na na youtubie jak gosciu rozbiera radio to proste jest pod srebrna obwodka sa cztery lub dwie sruby i jak odkrecisz je to do bebechow sie dostaniesz
KUBALA38 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2017, 17:31   #258
mondeo88
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 16-04-2016
Skąd: TYCHY
Model: modeo mk4
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 32
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Kupilem radio sony . I moze ktos mi wytlumaczyc od czego jest wtyczka biala i czarna ? Rozumiem ze potrzebuje jakies przejściówki zeby podlaczyc antene ?

Bump: Cos takiego potrzebuje ?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20170302_170003.jpg (88.2 KB, 129 wyświetleń)
mondeo88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2017, 23:23   #259
arpo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 22-10-2011
Skąd: Łódź
Model: V40 CC AWD
Silnik: T5
Rocznik: 2013
Postów: 214
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Próbujesz założyć poliftowe radio do przedlifta. Kup adapter ISO-FAKRA do anteny i podłącz pod jedno z gniazd.
arpo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2017, 09:32   #260
mondeo88
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 16-04-2016
Skąd: TYCHY
Model: modeo mk4
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 32
Domyślnie Odp: Wymiana radia 6000CD --> Sony

Ma to jakies znaczenie pod ktore ?
mondeo88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.