Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford C-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-08-2019, 08:50   #1
Krystiano_80
ford::beginner
 
Imię: Krystiano_80
Zarejestrowany: 20-11-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford C-max
Silnik: 1.8 Tdci
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Tec2000 Czy ktoś z was czyścił wtryskiwacze samemu

WITAM CZY KTOŚ Z WAS CZYŚCIŁ WTRYSKIWACZE SAMEMU PRZEZ PODŁACZENIE TECA DO UKŁADU? INSTRUKCJA MÓWI TAK :
Wpinamy się przewodem do pompy paliwa pomijając zbiornik z oryginalnym filtrem paliwa;
Zakładamy filtr paliwa z zestawu na wąż powrotny, który wkładamy do puszki. Ważne by końcówka przewodu była przycięta pod skosem;
Uruchamiamy silnik, który od tej chwili pracuje na TEC-2000 DIC, jedna puszka tj. 375 ml wystarcza na ok 20 minut pracy;
W momencie gdy puszka jest już pusta należy wyłączyć silnik;
Odpinamy nasze przewody;
Wpinamy przewody fabryczne.

TYLKO DOKŁADNIE GDZIE? CHCIAŁBYM TO ZROBIĆ SAMEMU I NA JUŻ.FILMIKI NA YT SĄ ALE DO MAXSIA 1.6 TDCI A JA MAM 1.8 TDCI PO LIFCIE I ZUPEŁNIE INACZEJ TO WYGLĄDA POD MASKĄ.MAM JESZCZE ZAŁOŻONY ZAWÓR ZWROTNY NA PRZEWODZIE POWROTU OD FILTRA PALIWA I WOGÓLE TERAZ NIE WIEM JA TO OGARNĄĆ.
JEŻELI MASZ PISAĆ KOMENTARZE TYPU LEPIEJ SIĘ ZA TO NIE BIERZ SKORO NIE MOŻESZ NAWET TYCH PRZEWODÓW NAMIERZYĆ TO SOBIE DARUJ.NIE KAŻDY JEST FACHOWCEM.POZDRAWIAM I PROSZĘ O POMOCGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20190811_123456.jpg (100.9 KB, 91 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20190811_123509.jpg (101.1 KB, 73 wyświetleń)


Ostatnio edytowane przez Krystiano_80 ; 11-08-2019 o 12:55 Powód: JPG
Krystiano_80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2019, 10:56   #2
saavi
ford::amateur
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2015
Skąd: Wilczyce
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 1.8 [125 KM]
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: Tec2000 Czy ktoś z was czyścił wtryskiwacze samemu

Cześć. I co udało się to podłączyć? Ja też szukam jakichkolwiek informacji i mam wrażenie że tego silnika w ogóle nie ma w sieci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Będę wdzięczny za odpowiedź.
saavi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-10-2019, 05:52   #3
mazik1
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 01-08-2015
Skąd: Sieradz
Model: c-max
Silnik: 1.8 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 88
Domyślnie Odp: Tec2000 Czy ktoś z was czyścił wtryskiwacze samemu

Witam. Podpinam się pod temat. Też Ford Cmax 1.8 tdci po lifcie. Krystiano wydaje mi się że chodzi tu o podpięcie się pod przewód zasilający za puszką filtra paliwa idący do pompy i powrotny od wtrysków. Najlepiej przelać płyn czyszczący do jakiegoś przezroczystego pojemnika aby widzieć w którym momencie przerwać. Zapobiegnie to ewentualnemu zapowietrzeniu. Chyba o to ci chodziło
mazik1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2019, 07:58   #4
Krystiano_80
ford::beginner
 
Imię: Krystiano_80
Zarejestrowany: 20-11-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Ford C-max
Silnik: 1.8 Tdci
Rocznik: 2007
Postów: 24
Domyślnie Odp: Tec2000 Czy ktoś z was czyścił wtryskiwacze samemu

Witam sorki że tak pózno.Niestety jeszcze nie wykonałem czyszczenia,ale mechanik mi dokładnie wyjaśnił gdzie podłaczyć.Może dziś uda mi się wrzucic zdjęcie z zaznaczonymi miejscami wpięcia się.Pozdrawiam
Krystiano_80 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.