Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-09-2020, 23:15   #3081
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....Jaki jest sens wyśmiewania się z twórczości innych proszę wyjascnijcie mi? ....
Kolega ma prawo uważać, że każda "twórczość" zasługuje na szacunek... A ja mam prawo postawić cudzysłów i sobie podworować... A reszta Kolegów zobaczy przy okazji "co się da" w Sync3...
Gdzie tu brak merytoryki???
Zawsze można sobie na owym FB "poprawić wiedzę"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - proszę także zważyć na tytuł wątku: "... dyskusja, linki". Coś było "nie na temat"???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 26-09-2020 o 23:18
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2020, 23:30   #3082
kzmuda1
FCP member
 
Avatar kzmuda1
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-12-2012
Skąd: Nowa Dęba
Model: wszytkie fordy 2,7 lubie , Mach-e podstawa
Silnik: TDCI PB , obecnie 2.0 ecobost 243
Rocznik: 2020-----2023>>>>>
Postów: 430
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] tak śmiem twierdzić ze dla ciebie najlepiej by było dać link, do pliku serwisowego , który daje możliwość upchnąc flash 64GB na 8GB ew. jak zrobic dowgrade z 3,4 na 3,0 reformatem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. , no sory Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. FB poczeka na to i się nie doczeka

wiec pobujajmy w obłokoach ,
stacja, stół tyle !!

ale jest taki magik w Kielcach, co robi na FB wszystko, a później ludzie płaczą i przyjeżdżają bo zepsuli heh

Ew. mogę dać link do takiego pliku, ale robicie to na własną odpowiedzialność a jak zepsujecie , to chlopaki z FCP naprawią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
DO KOŃCA ŻYCIA NA EMERYTURZE.. Ale jak mi się chce.. to pomogę .

Ostatnio edytowane przez kzmuda1 ; 26-09-2020 o 23:41
kzmuda1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2020, 00:41   #3083
cezarg1410
ford::expert
 
Avatar cezarg1410
 
Zarejestrowany: 24-03-2009
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3.5
Silnik: 2.0 TDCI 180
Rocznik: 2018
Postów: 2,649
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] no wyobraź sobie że.... Nie.
99 procent rzeczy robię w aucie sam. Nigdy nikogo nie proszę o wiedzę ani pomoc ( poza jednym uwaleniem licznika ).
I naprawdę zupełnie nie mam nic do tego sen ktoś zarabia na wiedzy. Jestem programista z zawodu i serio mam świadomość że wiedza kosztuje. Ktoś używa Ori ucdsa z głową i bierze za to hajs ? A proszę bardzo... Co mi do tego ? Nic. Ktoś zainwestował hajs i mnóstwo godzin to elacsegoa nie czerpać z tego korzyści ? Serio mnie to nie obchodzi.
Obchodzi mnie natomiast obłuda i cynizm. I wyśmiewanie jak to ktoś uwalil apim więc trzeba go napiętnować.
Jak się nie ma nic do powiedzenia ( poza obrażaniem innych ) to najlepiej byłoby się w ogóle nie wypowiadać. Niestety na tym forum moderacji nie ma bo moderacja robi dokładnie to co opisałem powyżej.
Panie @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] peace and love.
cezarg1410 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2020, 10:30   #3084
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....Jak się nie ma nic do powiedzenia ( poza obrażaniem innych ) to najlepiej byłoby się w ogóle nie wypowiadać. ...
Święte słowa...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Warto brać do siebie także...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A jeżeli się chce wskazać komuś jakąś wpadkę - to warto od razu podać CHOĆ JEDEN PRZYKŁAD. Cytatem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo ile mnie orientacja nie zawodzi, to na FCP w stosunku do FB na przykład to raczej "Wersal" panuje...
Więc jak się Kolega za wytykanie innym wad zabiera - to warto to robić porządnie a nie jechać frustracją swoją ogólnie jedynie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2020, 13:31   #3085
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,985
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy w ogóle na tym forum stnieje jakaś moderacja ? @SRS może ty czasami wycinasz posty które nie mają żadnej treści ?
przeczytaj sobie jeden z punktów regulaminu :

§26
Moderatorzy i Administratorzy mają prawo do przesuwania tematów do innego działu, a także ich dzielenia, blokowania i kasowania bez informowania o tym fakcie.

... możemy a nie musimy to 2 różne rzeczy.

Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety na tym forum moderacji nie ma bo moderacja robi dokładnie to co opisałem powyżej.
proszę o podanie przykładu , lecz jeżeli nie znajdziesz go to proszę przeczytaj swoje słowa :
Cytat:
Napisał cezarg1410 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak się nie ma nic do powiedzenia ( poza obrażaniem innych ) to najlepiej byłoby się w ogóle nie wypowiadać.
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2020, 13:54   #3086
Daro7404
ford::beginner
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 03-05-2015
Skąd: Bytom
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 EcoBlue 150KM, A8
Rocznik: 2019
Postów: 36
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Witam.
Właśnie jestem po aktualizacji Sync3 do wersji 3.4.20136_PRODUCT
Dodatkowo jak już sobie siedzę przy niedzieli w autku to włączyłem sprawdzanie czy są jakieś aktualizacje. Coś znalazł i ciągnie przez Wifi.
Mapy są w wersji F8, czy szanowni koledzy podzielą się wiedzą jak zaktualizować do najnowszej dostępnej wersji?

Pozdrawiam
Darek
Daro7404 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2020, 14:46   #3087
hass
ford::average
 
Avatar hass
 
Zarejestrowany: 25-08-2004
Skąd: Koszalin
Model: Fiesta MK7, Mondeo MKV ST-Line
Silnik: 1.6 Pb, 2.0 Pb Ecoboost
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 80
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Daro7404 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Właśnie jestem po aktualizacji Sync3 do wersji 3.4.20136_PRODUCT
Dodatkowo jak już sobie siedzę przy niedzieli w autku to włączyłem sprawdzanie czy są jakieś aktualizacje. Coś znalazł i ciągnie przez Wifi.
Mapy są w wersji F8, czy szanowni koledzy podzielą się wiedzą jak zaktualizować do najnowszej dostępnej wersji?

Pozdrawiam
Darek

Jak znalazł i ciągnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to chyba najlepiej poczekać i dać mu się zaktualizować automatycznie.
hass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2020, 22:08   #3088
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Ponieważ jestem staromodny i preferuję "klasyczne widoki"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To nie skorzystałem z propozycji autora moda "enhanced CalmScreen" (Au{R}oN-a) co do wideo "podkładowego" i zastosowałem takie "pod mój gust"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Oryginał użytej przeze mnie animacji jest tutaj: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 27-09-2020 o 22:19
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2020, 03:14   #3089
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Ładne to Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moje mody w mk5:Elektryczna klapa +"machanie nogą",BLIS,Webasto,Kamera tylna i przednia,Aktywne Zawieszenie,Active Park Assist,Premium Sound,ACC,Sync1->Sync2->Sync3,Fotele grzane/wentylowane z masażem,Elektryczna kolumna kierownicza,Active Noise Control
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-09-2020, 06:14   #3090
tombalt
ford::professional
 
Avatar tombalt
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 31-08-2011
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX / Focus Active
Silnik: 2.0 TDCI PS AWD / 1.5 EB
Rocznik: 2017 / 2020
Postów: 1,488
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Działa na my18?
__________________
S-MAX: Sync3.4 /DAB+ /ACC /PCA /HUD /BLIS /CTA /FrontCAM /AmbientLED /AntySS /TCU /BOX
FOCUS: FullAmbientLED /TSR /DAS /AHB /BLIS /CTA /iACC /PCA /AntySS /NAVI / Alarm z czujnikami /BOX /FrontCAM /hak
tombalt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:46.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.