Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford B-MAX

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-03-2018, 21:30   #81
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Cytat:
Napisał anonimus.gallus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mógłbyś sprawdzić i np. obfotografować połączenia u siebie, to bardzo byś mi pomógł
Postaram się. Problem tylko taki, że w tym i przyszłym tygodniu jestem w podróży. A może jeszcze kolejny tydzień... Na święta i weekend wracam do domu, ale mało w nim będę... Przy lampce nie widziałem złącza innego niż mikrofon, ale może się schowało.
Plastik wokół trójkątnej szyby jest na spinki?
Aktualnie ujeżdżam C4 grand picasso i tak niewygodnego fotela kierowcy dawno nie miałem... Pomijam durne patenty... Marzy mi się maxik Forda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. B czy C bez różnicy i tak będzie 1000 razy wygodniej.

boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 10:50   #82
anonimus.gallus
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-08-2014
Model: B-Max
Silnik: 1.0 EB 100KM
Rocznik: 2014
Postów: 16
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Poczekam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niestety mam większy problem - jest duża szansa na to, że konfiguracji w moim aucie nie da się łatwo zmienić. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Szukam w okolicy kogoś, kto posiada UCDS i potrafi go używać - zgodnie z sugestią, jaką wczoraj otrzymałem (@totek2 - dzięki jeszcze raz!!!).

Ramka szyby trójkątnej nie ma spinek, a pod nią jest pianka, którą trzeba wyjąć. Ja natomiast wyciągałem to po wcześniejszym zdjęciu osłony słupka (na 3 spinkach) i nie wiem, czy można wyjąć samą ramkę.
anonimus.gallus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 11:34   #83
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Cytat:
Napisał anonimus.gallus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
konfiguracji w moim aucie nie da się łatwo zmienić.
A to czemu? Konkretnie w Twoim, czy ogólnie w B-maxie?
Cytat:
Napisał anonimus.gallus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wiem, czy można wyjąć samą ramkę.
Z tego co widać, to nie, trzeba wcześniej zdjąć osłonę słupka, bo ona nachodzi na ramkę szybki.
UCDSa mają Ci, których poleciłem i z którymi miałeś problem z kontaktem.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 14:30   #84
anonimus.gallus
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-08-2014
Model: B-Max
Silnik: 1.0 EB 100KM
Rocznik: 2014
Postów: 16
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A to czemu? Konkretnie w Twoim, czy ogólnie w B-maxie?
W moim na pewno, ale jeżeli dobrze zrozumiałem, to dla całej grupy B-Maxów nie ma kompletu informacji na serwerach.

Cytat:
Napisał boncio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
UCDSa mają Ci, których poleciłem i z którymi miałeś problem z kontaktem.
Będę jeszcze próbował się do nich odezwać, ale cóż, nic na siłę... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W międzyczasie znalazłem dwa ogłoszenia firm/osób zajmujących się zmianą konfiguracji na popularnym serwisie z ogłoszeniami. Chwalą się, że zmian dokonują "w przystępnej cenie". Zobaczę co potrafią. Przecież na tym etapie już się nie mogę poddać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
anonimus.gallus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 18:28   #85
Matjan
ford::beginner
 
Imię: Mat
Zarejestrowany: 31-10-2017
Skąd: Pn
Model: Bmax
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 14
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

heh ja mysle nad jakimis wizualnymi dobrociami do bmaxa. radio mi nie przeszkadza, moze juz przesterowanie ze zmeczenia glosnika od niezapietych pasow...

nad czym mysle...
koła 18 z fiesty mk7 - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

orientuje sie ktos, czy bylby problem z zalozeniem? opona powinna byc 205/40/18 o ile sie nie myle, ale myslalem nad 205/45/18 zeby bylo wieksze, aczkolwiek nie iwem czy nie za duze...
ktos zna sie bardziej na temacie kol/opon moze? ktos juz dokonywal jakis zmian? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tutaj facet ma 18 205/35/18 - https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...ea&oe=5B2EDA2C
obnizony o 3cm
tyl poszerzony o 2,5, prosz 2,0cm

Ostatnio edytowane przez Matjan ; 28-03-2018 o 18:32
Matjan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 20:06   #86
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 462
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Matko jedyna, nawet nie chcę myśleć, jaką "deską" musi być ten obniżony B-Max na 205/35 R18 O_O Z tego co widzę, największym homologowanym rozmiarem jest 205/45 R17. Zamiennikiem dla tego rozmiaru byłby 205/40 R18 (+0,8% na średnicy).
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-03-2018, 21:25   #87
Matjan
ford::beginner
 
Imię: Mat
Zarejestrowany: 31-10-2017
Skąd: Pn
Model: Bmax
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 14
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

zauwazylem, ze premierowy bmax ma 205/40/18 - http://bi.gazeta.pl/im/3/9187/z91873...enewa-2011.jpg

ale felga 5x108 chyba z jakiegos focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w kazdym razie optycznie mi sie podoba.
bez obnizania ta felga z fiesty + dystans 2cm i powinno dzialac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Matjan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2018, 15:09   #88
Matjan
ford::beginner
 
Imię: Mat
Zarejestrowany: 31-10-2017
Skąd: Pn
Model: Bmax
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 14
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

btw mam na sprzedaz takie alusy
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

dostalem je z b-maxem ale mi sie nie podobaja, stad na sprzedaz...
Matjan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2018, 08:20   #89
gregor19710112
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-11-2010
Skąd: lublin
Model: 1.4 B-max
Silnik: 90
Rocznik: 2013
Postów: 78
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

Fakt Majtan nie są za ładne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gregor19710112 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2018, 19:11   #90
gregor19710112
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-11-2010
Skąd: lublin
Model: 1.4 B-max
Silnik: 90
Rocznik: 2013
Postów: 78
Domyślnie Odp: Modyfikację co można ?

tak z całkiem innej beczki może wiecie po co można wyłączać panel do ogrzewania wnętrza czy jest jakieś uzasadnienie tego ?? przecież można wyłączyć wentylator i już
gregor19710112 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.