Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-03-2018, 00:17   #241
AdamLT
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 19-01-2015
Skąd: Piaseczno
Model: Ford Focus kombi
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 16
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Czy ktoś jest w stanie polecić serwis blacharsko lakierniczy w Warszawie najlepiej współpracujący z PZU?

AdamLT jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-03-2018, 11:55   #242
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Vignale HB+Magnetic Grey+Nero 19"
Silnik: Będzie Q3 Sportback S line 2.0 PB, 4x4 245 KM
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Za 2-3 tygodnie wybieram się na pierwszy przegląd mojego Mondeo,
Nigdy na takim nie byłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nigdy nie miałem auta na gwarancji bo jest to moje pierwsze auto które kupiłem prosto z salonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

na co zwrócić uwagę ?
są jakieś ukryte koszty które pojawiają się jak niespodzianka?

odpłatnie będę chciał wymiany wszystkich filtrów, oleju w silniku i skrzyni
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-05-2018, 20:56   #243
tatamisza
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-05-2011
Model: focus
Silnik: 1.6 182KM
Rocznik: 2013
Postów: 2
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Kilka dni twemu byłem w AWatinie w ramach akcji serwisowej. Tradycyjnie samochód umyty i wyczyszczony w środku. Na minus zapisuję luźna obudowa akumulatora, telepiące się gniazdo elektryczne obok obudowy oraz zaginiony zaczep holowniczy. Pan doradca reklamację przyjął obudowę skręcili poprawnie a zaginiony zaczep holowniczy "to nie my"
tatamisza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2018, 18:07   #244
Bad2004
ford::beginner
 
Avatar Bad2004
 
Zarejestrowany: 10-07-2011
Skąd: łódzkie
Model: Transit Courier Ambiente
Silnik: 1,5 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 24
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Po dzisiejszej wizycie w serwisie Auto Centrum w Łodzi na ul. Włókniarzy 144 z przykrością stwierdzam, że firma praktykuje naciąganie klientów. Cena przeglądu ustalona przez telefon okazała się inna po jego wykonaniu, mimo że nie było potrzeby wykonywania żadnych dodatkowych czynności. Reakcją na moje zastrzeżenia było jedynie: "A z kim Pan to ustalał"? i "Nie ma Pan tego na piśmie." Nigdy nie pojadę tam na żadną naprawę i odradzam wszystkim. Naciągnęli mnie na dodatkowe 300 zł to teraz nie zarobią nic - znajdę serwis gdzie indziej. Smutne, że w Łodzi nie ma do kogo jechać na serwis Forda.
Bad2004 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-06-2018, 09:09   #245
Tetryk
ford::average
 
Avatar Tetryk
 
Imię: Tetryk
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: OKR
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0TDCi 210KM
Rocznik: 2017
Postów: 97
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Nie polecam serwisu Chwalińskiego w Opolu.

Są tak zajęci własną biurokracją, że klienci im przeszkadzają. Wymiana oleju to za trudna rzecz, nawet zapisanie prawidłowej daty, na którą się umawiają. Foch ogromny jeśli klient ma swój olej (ten sam 35 zł brutto a nie 100).
Chciałem wymienić u nich i dać się skroić na 200 zł (bo tyle pewnie za wymianę policzyliby) ale 30 minut czekania na w ogóle przyjęcie auta (wizyta umówiona kilka dni wcześniej) przekracza mój poziom akceptacji mienia mnie w zadku.

Strach zostawić u nich auto.
Na plus, że w ogóle da się do nich dodzwonić. We Wrocławiu mi się nie udało.

W ogóle program Vignale to ściema okrutna. Jak się zadzwoni na podany na stronie Forda numer infolinii Vignale to się (po 3 minutowej pogadance o RODO) kto zgłasza???

...

assistance Volkswagena.

Dobrze, że auto zacne bo widać, że i centrala i dealerzy mają za dużo siana i nic im się nie chce. Dopóki frajerzy będą płacić 700 zł za wymianę oleju to po co się wysilać?
__________________
Było: PF126p, PF125p, H Accord Vgen, Peugeot 407, 607, 508, Mazda CX-7 i BMW E38 750 (nigdy więcej niemieckich rzeczy)
Tetryk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-08-2018, 08:56   #246
Bad2004
ford::beginner
 
Avatar Bad2004
 
Zarejestrowany: 10-07-2011
Skąd: łódzkie
Model: Transit Courier Ambiente
Silnik: 1,5 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 24
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Teraz dla odmiany pochwalę serwis Auto Grupa Lis w Opatówku koło Kalisza. Montowałem tam hak do Transita Couriera - wykonane w terminie, w ustalonej wcześniej cenie, obsługa sympatyczna, człowiek nie ma wrażenia, że jest intruzem. Po wcześniejszej przygodzie w ASO w Łodzi byłem sceptycznie nastawiony ale okazuje się, że ASO może pracować normalnie. Zobaczymy jak będzie z przeglądem w następnym roku ale na razie ASO w Opatówku ma u mnie plus.
Bad2004 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2018, 14:37   #247
mjopek
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus III Kombi
Silnik: 1,5V Benzyna
Rocznik: 09.2016
Postów: 59
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Witam
W Poznaniu nie polecam BEMO Motors na ul. Mogileńskiej.
Kupiłem u nich samochód i zrobiłem tam dwa przeglądy roczne.

Pierwszy przegląd.
Samochód oddali mi po 1h. Po około 3 miesiącach nawiew przestał dmuchać a przy niewielkim deszczu szyby w samochodzie zaparowane. Nie wymienili filtru kabinowego.

Drugi przegląd.
Po przejechaniu około 3,5 tyś km po przeglądzie skończyły się klocki hamulcowe. Podczas tego przeglądu wymieniali mi płyn hamulcowy a na klocki nikt nie spojrzał
Zawsze samochód oddają, nieumyty, nie przechodzi przez ścieżkę recepcji, nie informują ciebie co zrobili, nie otrzymuję kosztorysu wykonanych prac, ceny wysokie.

Z czystym sumieniem mogę polecić Auto-Watin w Suchym-Lesie koło Poznania. Tam serwisowałem dwa poprzednie samochody i wróciłem do nich moim trzecim.
Wszystko na najwyższym poziomie, oddaję im samochód to wiem że będę jeździł bezawaryjnie do kolejnego przeglądu. Można jeszcze cenę negocjować (dostać rabat).
Polecam ich!
mjopek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 14:09   #248
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał mjopek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pierwszy przegląd.
Samochód oddali mi po 1h. Po około 3 miesiącach nawiew przestał dmuchać a przy niewielkim deszczu szyby w samochodzie zaparowane. Nie wymienili filtru kabinowego.
pokaż dokument, zlecenie, checklistę, że podczas pierwszego przeglądu serwisowego producent wymaga wymiany filtra kabinowego.
Pomogę Ci - nie ma takiej. Jest po 2 latach / 40.000 km. Albo na życzenie użytkownika.
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 15:25   #249
mjopek
ford::average
 
Zarejestrowany: 24-07-2007
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus III Kombi
Silnik: 1,5V Benzyna
Rocznik: 09.2016
Postów: 59
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Cytat:
Napisał jaceks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pokaż dokument, zlecenie, checklistę, że podczas pierwszego przeglądu serwisowego producent wymaga wymiany filtra kabinowego.
Pomogę Ci - nie ma takiej. Jest po 2 latach / 40.000 km. Albo na życzenie użytkownika.
To mogli zapytać się czy chcę wymiany bo po roku nie przewidują. Nawet nie zajrzeli do filtra. Czyli mam rozumieć jak producent nie zaleca to nie zaglądamy.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
mjopek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2018, 16:43   #250
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.

Mechanik robi to, co przewiduje przegląd. Jeśli chcesz aby sprawdził lub wykonał dla Ciebie coś ekstra, może pewne rzeczy wykonać, wg stawek rbg.

Wysłane z mojego H4113 przy użyciu Tapatalka
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.