Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|lubuska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-10-2010, 22:12   #31
metalkris
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-09-2010
Skąd: Świebodzin
Model: ford fiesta mk III
Silnik: 1.3
Rocznik: 1991
Postów: 4
Smile Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

mi ostatnio ciekł płyn hamulcowy, a wcześniej zmieniałem łożyska tylnie no a ze szczeki wypadły z bębna wiec przez przypadek założyłem je odwrotnie co spowodowało popsucie pompki hamulcowej. ale jakoś nie narzekałem zmieniłem i szczeki i pompke i jakoś działa wiem że wy macie no już nowsze auta i smamemu naprawa może nawet czasem przekroczyć koszta naprawy w servisie po przez np uszkodzenie jakiejkolwiek części ale jak ja mam dość starsze auto (1991) samemu naprawa nie jest trudna (jak sie wie jak to zrobić) ;]


a tak to bym miał małe pytanko samochód mam od niedawna wiec może jakieś porady jak przygotować auto do zimy (opony oczywiście czekają w garażu);]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

metalkris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2010, 18:17   #32
nicram4
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

metalkris kupiłeś tą fiestę w Zielonej Górze i jest koloru buraczanego?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-10-2010, 19:41   #33
metalkris
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-09-2010
Skąd: Świebodzin
Model: ford fiesta mk III
Silnik: 1.3
Rocznik: 1991
Postów: 4
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

nie nie kupiłem w sulechowie i jest koloru czerwonego ;]
metalkris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2010, 19:50   #34
nicram4
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

metalkris blachy miała Zielona góra czy sulechów? sorry że pytam o takie szczegóły ale możliwe ze jeździłem niąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-10-2010, 20:06   #35
metalkris
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-09-2010
Skąd: Świebodzin
Model: ford fiesta mk III
Silnik: 1.3
Rocznik: 1991
Postów: 4
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

nie jezdziles znajomy z seco pracuje w Świebodzinie jakis tam kierownik u brata ;] mial rejestracje fzi... i dalej cos tam no a kupywany byl 7,09.2010 wiec neiwiem czy ty mieszkasz sulechowie ;p
metalkris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2010, 14:34   #36
Timon83
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 01-09-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus S-MAX
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2012
Postów: 22
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

Jestem już po rozmowach w Germazie, napisałem maila bezpośrednio do Wrocławia i w ciągu pół godziny był telefon od Pani dyrektor, z zapytaniem kiedy mi pasuje się spotkać i porozmawiać. Spotkaliśmy się i dyrektor razem z kierownikiem oddziału i szefem lakierni w ZG uznali moją reklamację i samochód zostanie przyjęty w najbliższy poniedziałek do całkowitej poprawki... Bądź co bądź moje auto nigdy więcej nie zostanie oddane w ręce tych partaczy, którzy najchętniej wcisnęliby mi takie auto twierdząc, że "tak musi być"... W załączeniu fotki, żeby nie było, że jestem gołosłowny... :-P
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1.jpg (71.9 KB, 150 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 2.jpg (58.6 KB, 157 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 3.jpg (75.3 KB, 156 wyświetleń)
Timon83 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2010, 15:46   #37
metalkris
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-09-2010
Skąd: Świebodzin
Model: ford fiesta mk III
Silnik: 1.3
Rocznik: 1991
Postów: 4
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

uuuuuu jaka lipa ;d nie no widac ewidetnei te odpryski wzery w lakierze ;p
metalkris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2010, 16:37   #38
nicram4
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

Witam. Będę omijać szerokim łukiem warsztat przy wrocławskiej 28 w Zielonej Górze. Gość za wymianę cylinderka w hamulcu tylnym i założenie nowych zardzewiałych gwoździ trzymających i takich zagiętych blaszek również zardzewiałych na szczękach podliczył mnie na 180zł. dodam że tylko jedno koło robił. jak zapytałem się za co tyle kasy to powiedział że miał problem z odkręceniem czegoś. Wniosek jeżeli gość ma problem z odkręceniem zapieczonej śruby to automatycznie podnosi cenę o kilkadziesiąt złotych.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2010, 18:41   #39
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

Bo jak się jeździ tam gdzie chce się oszczędzić to później się przepłaca.....

Pana Piotra polecam z Batorego przed Germazem po prawej stronie jadąc w kierunku Tesco - Energetyków pod górkę.....
Ostatnio robiłem tam swojego i jak będę miał jeszcze cokolwiek innego(oby nie) to tylko do Niego będę jeździł....
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2010, 18:54   #40
metalkris
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-09-2010
Skąd: Świebodzin
Model: ford fiesta mk III
Silnik: 1.3
Rocznik: 1991
Postów: 4
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiacie swoje Fordziki?

ja ostatnio też wymieniałem łożyska tylnie w fiescie jedno koło poszło ok w drugim no niestety z braku wiedzy z kolega ukreciliśmy Śrube (od pasazera strony) poniezwaz jak potemn stwierdzil sa po to zmienione sruby na lewy gwint by sie koło samo nie odkreciło wymienilismy cały beben no a ze tam no jakos wyleciały szczeki no to przez przypadek załozylismy odwrotnie przez to popsuł nam sie cylinderek no i we własnym zakresie wymieniałem cylinderek + płyn do hamulców + szczęki tylnie do fiesty wyszło 110 zł bądz co bądz wyjecie cylinderka wiązało sie ze zdięciem całego bębna ale lepiuej samemu pomyślec i zrobic a neizeli jechac do warsztatu ;p no chyba ze dochodzi elektronika do tego to ofszem nawet bym nei zamiezal grzebac w nim ;p a jesli normalnie bez jest popieram raczej w własnym zakresie prace badz sa fora na internecie jak i co zrobic ;]
metalkris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.