Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-01-2017, 18:51   #21
kyl1988
ford::beginner
 
Imię: MICHAŁ
Zarejestrowany: 20-09-2016
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci 140 km
Rocznik: 2007
Postów: 9
Domyślnie Odp: Ford power (system bezkluczykowy) zdechł

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pisz do Marcina @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jest z Warszawy Zaprogramuje Ci immo i klucze.Jak byś chciał moduł RFA to mam ze 2 sztuki używane,obie sprawdzone i w 100% sprawne.Jakby co pisz na PW.
Do Marcina napisałem, już kiedyś mi conversa robił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

kyl1988 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2017, 18:53   #22
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Ford power (system bezkluczykowy) zdechł

Cytat:
Napisał dizel1982 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A te moduł faktycznie są wadliwe? Czy ewentualne usterki dotyczą również samochodów po FL?
Jakiejś plagi nie ma,ale czasem się zdarzy jakiś wadliwy,dużo częściej w przedlifcie tak wychodzi z moich obserwacji.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2021, 08:33   #23
ema100
ford::amateur
 
Imię: john
Zarejestrowany: 25-11-2018
Skąd: kozienice
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford power (system bezkluczykowy) zdechł

Witam, wczoraj wieczorem otworzyłem auto pilotem oczywiście kluczyk nie rozpoznany - brak zapłonu.. Auto zamyka się i otwiera bez problemu. Piloty obydwa z nowymi bateriami wkładane do stacyjki przyciskami do góry - brak reakcji i blokada kierownicy załączona, koła proste. C+ i radio podświetlone. Na C+ tylko godzina 12:00 wyświetlona. Bezpieczniki pod schowkiem i w bagażniku sprawdzone. Akumulator odpinany i podładowany. Błędy na razie nie sczytane, mam elm327 bluetooth ale nie wiem czy będzie widział bo tylko kody silnika chyba. Odpięty Aku skasował chyba te błędy.
Możliwe przyczyny po analizie forum: moduł w nadkolu zalany, kostka z lewej strony kierowcy C-23, masa która?, bezpieczniki pod skrzynką bezpieczników w komorze silnika, ewentualnie kostka ABS prawa tylnia. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
Mondeo MK4 2007Pb kombi manuał tir x
ema100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2021, 22:45   #24
ema100
ford::amateur
 
Imię: john
Zarejestrowany: 25-11-2018
Skąd: kozienice
Model: mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 3
Domyślnie Odp: Ford power (system bezkluczykowy) zdechł

Dzisiaj odebrałem auto od elektryka, który zakodował immobilaser i kluczyki. Powiedział, że najczęstszą przyczyną rozkodowania jest słaby akumulator. Kodowanie 100zł
ema100 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-06-2021, 16:18   #25
miszczu142
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-01-2019
Model: Ford Mondeo Mk IV Titanium X
Silnik: 1.8 Diesel
Rocznik: 2009
Postów: 1
Domyślnie Odp: Ford power (system bezkluczykowy) zdechł

Cześć!
Od wczoraj mam problem ze swoim mondeo mk4 1.8 tdci 2009, kluczyk nie chce otworzyć auta ani nie jestem w stanie odpalić go przez gniazdo awaryjne (mam kluczyk keyless). (Dodam, że mam tylko jeden kluczyk bo pierwszy został uszkodzony) Pierwsza myśl trzeba wymienić baterię, ale spróbowałem dwie całkiem nowe, nic to nie dało. Auto otwieram przy użyciu „ukrytego” grotu, wkładam łezkę do gniazda awaryjnego ale przycisk ani śni choćby nawet zareagować. Wyświetla się tylko ekran forda i działa radio. Nie pokazuje nawet komunikatu żeby cokolwiek było nie tak.
Macie jakiś pomysł co jest nie tak?
miszczu142 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2021, 15:49   #26
Adi7716
ford::beginner
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 23-09-2015
Skąd: Leszno
Model: Mondeo mk5 Titanium -> Mondeo Mk4 Titanium
Silnik: 2.0 TDCi 150KM -> 180KM by tedi_k
Rocznik: 2014
Postów: 18
Domyślnie Odp: Ford power (system bezkluczykowy) zdechł

mam to samo udało się Tobie to rozwiązać?
Adi7716 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk4


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.