Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-10-2016, 19:51   #2751
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał miroos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Patrząc na Twoje przygody z serwisem Forda aż boję się myśleć jak będzie jeździło moje auto po wymianie paska osprzętu i wiązki silnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przez ten Twój pasek, teraz ja nie będę po nocach spał. Mój ma datę produkcji 14.10, czyli pewnie zbliżoną do Twojej i już mam schizy - może była wadliwa partia pasków? A może mi strzeli zaraz po wyjechaniu z salonu? A może już strzelił, tak jak u Ciebie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2016, 20:03   #2752
miroos
ford::average
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 07-05-2016
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk5 fl Vignale
Silnik: 2.0 ecoblue 190KM AWD
Rocznik: 2020
Postów: 180
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przez ten Twój pasek, teraz ja nie będę po nocach spał. Mój ma datę produkcji 14.10, czyli pewnie zbliżoną do Twojej i już mam schizy - może była wadliwa partia pasków? A może mi strzeli zaraz po wyjechaniu z salonu? A może już strzelił, tak jak u Ciebie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój był wyprodukowany gdzieś w połowie września o ile dobrze pamiętam - więc kawałek później. Co lepsze - drugi identyczny egzemplarz z dokładnie tym samym wyposażeniem będzie za 2 dni przekazany koledze - temu nic nie jest więc podejrzewam że to mógł być jakiś błąd montażu - może coś z napinaczem albo cuś? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miroos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2016, 20:16   #2753
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał stefanb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przez ten Twój pasek, teraz ja nie będę po nocach spał. Mój ma datę produkcji 14.10, czyli pewnie zbliżoną do Twojej i już mam schizy - może była wadliwa partia pasków? A może mi strzeli zaraz po wyjechaniu z salonu? A może już strzelił, tak jak u Ciebie? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest takie mądre chińskie przysłowie " Nie martw się za wczasu, bo będziesz martwił się dwa razy" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2016, 20:27   #2754
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jest takie mądre chińskie przysłowie " Nie martw się za wczasu, bo będziesz martwił się dwa razy" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pełna zgoda. A tak na poważnie, to czekam już po prostu na ten radosny telefon z salonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2016, 20:44   #2755
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Doczekasz się, już niedługo. Też tak czekałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2016, 20:49   #2756
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Każdy czekał. :-D
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2016, 21:07   #2757
FJORD 40+
ford::average
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 08-03-2016
Skąd: Zielona Góra
Model: mondeo mk4 / mk5
Silnik: 2.0 TDCI / 1.5 EB
Rocznik: 2008 / 2016
Postów: 49
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Malenstwo pisałem walcz?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.i pisałem że coś żle im "siadlo"? u nas na takich majstrów mówią PeKaSiaki

Ostatnio edytowane przez FJORD 40+ ; 26-10-2016 o 21:12
FJORD 40+ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2016, 06:08   #2758
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Cytat:
Napisał FJORD 40+ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo pisałem walcz?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.i pisałem że coś żle im "siadlo"? u nas na takich majstrów mówią PeKaSiaki
No pisałeś, pisałeś. Zapomniałem napisać, że jak byłem wczoraj to meldował się gość na sprzęgło w Focusie 1,5 EB. Przebieg...8,5 kkm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Był lekko zaskoczony. Na szczęście dla niego podobno w Focusie wymiana sprzęgła jest dużo prostsza, bo jest jakieś dojście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2016, 16:44   #2759
MateuszS
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 02-06-2012
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo MK5 Titanium X
Silnik: 2,0 TDCI 150 KM
Rocznik: 2015
Postów: 58
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

Witam,

podbijam:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
MateuszS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2016, 17:09   #2760
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: Wady wieku dziecięcego.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
U mnie cisza.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.