Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-09-2006, 21:03   #31
Bauma
ford::expert
 
Avatar Bauma
 
Zarejestrowany: 29-06-2005
Skąd: CB
Model: Mondeo
Silnik: 1/2 DB9
Rocznik: '04
Postów: 2,209
Domyślnie

Cytat:
Napisał chudy66
Co więcej, nie wiem czy u wszystkich tak jest ale u mnie klima włącza się automatycznie w momencie nastawienia nadmuchu na samą szybę mimo, że wcześniej nie była włączona (mam zwykłą manualną klimę).
tak to jest funkja jak najszybszego odparowania szyby/szyb

__________________
Naruszenie regulaminu pkt.23 i 24
Bauma jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2007, 21:45   #32
spytrec
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mnie interesuje kwestia tego "Auto" zimą.
Czy jak na dworze mam 5st, a mam ustawione 20st i Auto to sprężarka obciąża silnik (a co za tym idzie rośnie spalanie i maleją osiągi)? Bo nie ukrywam, że automatyczna regulacja temperatury jest bardzo wygodna, ale świecąca się diodka pod przyciskiem A/C podczas ustawienia Auto jakoś mnie martwi... zwłaszcza, że klimatyzacja nie ma kompletnie nic do roboty.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-10-2007, 11:26   #33
ElPaco
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 04-10-2007
Skąd: Podlasie
Model: Focus MK III
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bauma
Kapuhy, ja cos pokrecilem??? jesli tak to mi sie wydaje ze nie gdyz mondeo z climatronikiem ma zarowno tryb pracy automatycznej i recznej.....
Jedan mala sprawke chcialbym dolaczyc do dyskusji tam gdzie ustawiasz w klimatronicu temperaturke i albo auto to trzyma temp. albo reguluje sie predkosc nawiewy to jest tzw. pol automatyczna hi w instrukcji wyczytalem :fcp12
ElPaco jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-06-2010, 11:49   #34
kantoro
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kilmatyzacja

Gdzie fusion ma filtr kabinowy ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2010, 21:40   #35
Tom3ek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-05-2010
Model: Mondeo
Silnik: 1600
Rocznik: 1994
Postów: 48
Domyślnie Odp: Kilmatyzacja

Cytat:
Napisał kantoro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdzie fusion ma filtr kabinowy ?
może Cie zszokuje ale jest on od strony kierowcy na dole, trzeba odkręcić pedał od gazu żeby go wyciągnąć ....
Tom3ek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2010, 13:42   #36
GUTOW
ford::average
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 01-06-2010
Skąd: Nowy Targ
Model: mondeo st220/mondeo mk1 4x4
Silnik: 3.0v6 pb/lpg /2.0pb/lpg
Rocznik: 2003/1995
Postów: 141
Domyślnie Odp: Kilmatyzacja - rodzaje i jak je rozpoznać?

siemanko mam pytanie mam mondeo mk1 18 16v z gazem i mam klime ktora niedawno nabilem i smiga jak lalunia ale jak stane w korkach to mam problem bo jak silnik zlapie za wysoka temp to wentylator mi sie juz niezalaczy niewiem co jest.pozniej jak silnik ostygnie to wszystko dziala tak jak powinno.tak ze mialem dwa razy takiego psikusa i malo co mi niezagotowalo silnika tak ze musialem stanac!!prosze o pomoc z gory dziekiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GUTOW jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:59.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.