Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-09-2017, 04:41   #2911
markusp
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 04-08-2013
Model: Kombi Edition pak. Titanium
Silnik: 2.0 TDCI manual SYNC2
Rocznik: 2016 150KM->180KM by tedi_k
Postów: 17
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedyny problem to dociągnięcie okablowania do wtyczki Sync2. Reszta bez problemu.
Pozostaje oczywiście zasadnicze pytanie - "a po co?"
To samo uzyskasz puszczając co tam Cię interesuje przez BT (A2DP).
Dzięki panie Tadeuszu za odpowiedz. Niestety lub "stety" mam takiego fajne urządzenie o nazwie Fiio X1 i mam tam całą swoją kolekcję muzy do auta. Przez BT wiem że można i tak właśnie gram, ale nie jest to dla mnie wygodne. Panie Tadeuszu czy w następny weekend miałby Pan czas aby mi to podłączyć i uruchomić? Proszę mi na priv napisać co muszę mieć (jaki kabelek ,wtyczka czy gniazdo?) i na ile mam się przygotować.
Pozdrawiam

markusp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2017, 11:03   #2912
akajo
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-06-2016
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI 150KM
Rocznik: 2017
Postów: 102
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Mam takie pytanie, do osób znających temat. Czy jest możliwe, że po pierwszej wymianie oleju ( zrobiłem po 10 tys km) serwis coś odblokowuje w ustawieniach, bo auto zaczęło według mnie znacznie lepiej przyspieszać, takie wrażenie lekkości( 2.0 tdci manual 150KM z czerwca 2017) ?
akajo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2017, 11:33   #2913
Hrdcr_real
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo MK5 ST-Line
Silnik: 2,0 Tdci PS
Rocznik: 2017
Postów: 209
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał akajo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam takie pytanie, do osób znających temat. Czy jest możliwe, że po pierwszej wymianie oleju ( zrobiłem po 10 tys km) serwis coś odblokowuje w ustawieniach, bo auto zaczęło według mnie znacznie lepiej przyspieszać, takie wrażenie lekkości( 2.0 tdci manual 150KM z czerwca 2017) ?
Z tego co mi wiadomo to nie ( ja wymieniałem po 5 tys)
Hrdcr_real jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2017, 17:56   #2914
bartulko
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-10-2016
Model: Monedo Titanium 2016
Silnik: 2.0 EB (AT) 203KM
Rocznik: 12.2016
Postów: 122
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał hrdcr_real Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pytanie,

przy automatycznych wycieraczkach jak pada jak wrzucicie wsteczny włącza wam się tylna wycieraczka czy nie?
tak.
bartulko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2017, 19:08   #2915
Hrdcr_real
ford::advanced
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 18-06-2016
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo MK5 ST-Line
Silnik: 2,0 Tdci PS
Rocznik: 2017
Postów: 209
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał bartulko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tak.
dobra mi tez, pod warunkiem ze nie jest to od razu jak uruchomie auto i zaczne cofac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hrdcr_real jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 13:30   #2916
Focuss-F1
ford::average
 
Avatar Focuss-F1
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 25-01-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 1.5EB 203KM Titanium
Silnik: 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 171
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - montował ktoś może coś takiego u siebie?
Focuss-F1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 14:00   #2917
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał Focuss-F1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
montował ktoś może coś takiego u siebie?
co prawda nie montowałem ale ... miałem możliwość obejrzenia tego w 3 autach . Teraz koledzy szukają SYNCów 3 . To co pokazałeś nie jest aż takie fajne i fatalnie gra tak mi mówili . Nie testowałem bo było co innego do robienia .

BTW .... SYNC3 lecą na łeb na szyję . Kolega kupił ostatnio dwie sztuki na fakturę VAT za 2300 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 19:05   #2918
M-S POWER
ford::average
 
Zarejestrowany: 13-03-2016
Skąd: Łódź Middlesbrough UK
Model: MONDEO MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 185
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Oj można wyrwać S3 EU z navi za 1k. To wszystko zależy kto ma jakie dojścia.
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co prawda nie montowałem ale ... miałem możliwość obejrzenia tego w 3 autach . Teraz koledzy szukają SYNCów 3 . To co pokazałeś nie jest aż takie fajne i fatalnie gra tak mi mówili . Nie testowałem bo było co innego do robienia .

BTW .... SYNC3 lecą na łeb na szyję . Kolega kupił ostatnio dwie sztuki na fakturę VAT za 2300 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M-S POWER jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 19:55   #2919
maximus1986
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 27-05-2017
Model: Fusion MK2
Silnik: 2,0T
Rocznik: 2015
Postów: 144
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Za 1K za sprawny S3 to bym się skusił masz może namiar na kogoś kto ma w takiej cenie? I jeszcze jedno czy przy wymianie S2 na S3 trzeba zały komplet wyświetlacz+moduł wymienić czy starczy sam moduł?

Ostatnio edytowane przez maximus1986 ; 27-09-2017 o 19:59
maximus1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2017, 20:17   #2920
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał maximus1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeszcze jedno czy przy wymianie S2 na S3 trzeba zały komplet wyświetlacz+moduł wymienić czy starczy sam moduł?
do wymiany ekran + apim + antena gps Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wątpię aby ktoś dał Ci namiar na swoje źródło z prostych przecież powodów
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , cta , mondeo mk5 , montaż , programowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.