Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|wielkopolska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-05-2011, 08:53   #21
dr_carlos
ford::beginner
 
Avatar dr_carlos
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 18-12-2010
Skąd: Poznań
Model: focus mkII
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 13
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cytat:
Napisał szybki448 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam!
Co do serwisu przy ulicy drobnika 5 a, to powiem tak, z jednej strony byłem negatywnie nastawiony po przeczytaniu wpisów na forum, z drugiej jednak mój kumpel ich polecał. Zdecydowałem się tam wybrać i powiem szczerze że byłem pozytywie zaskoczony. Właściciel zna się na rzeczy, nie stosuje metody "wymienimy to, to i tamto" i zobaczymy co będzie, za wszystko i tak przecież zapłaci klient, tak jak to niestety często bywa w innych warsztatach. Rzetelnie informuje o kosztach naprawy, a i te nie są wcale wygórowane. Polecam!
qqq


Ostatnio edytowane przez dr_carlos ; 24-05-2011 o 13:03
dr_carlos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2011, 16:49   #22
Henryk Dominów
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cytat:
Napisał dr_carlos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no to chyba nie u tego mechanika byłeś, bo nic sie nie pokrywa z tym co piszesz.

Wymieniał części na ślepo, chciał wcisnąc swoje po ceneach jak w aso a jak kupiłem na giełdzie to wykasował mnie za przygotowanie części do montażu, szczerze odradzam
Witam! Przyprowadził Pan do mnie samochód mówiąc, że w innych warsztatach mechanikom skończyła się wiedza. Ja naprawiłem Pana auto, wychodząc uścisnął Pan moją dłoń. Po pierwsze, cena jednej zwrotnicy w ASO to 1500 zł. Ja natomiast zaproponowałem Panu zwrotnice w doskonałym stanie po 250 zł za sztukę. Pan z tej oferty nie skorzystał, w porządku. Przywiózł Pan do mnie zakupione przez siebie po 140 zł za sztukę strasznie skorodowane zwrotnice, mój pracownik spędził sporo czasu na tym, aby doprowadzić je do stanu używalności. Co więcej łożysko jednej ze zwrotnic było uszkodzone i wymagało wymiany, co nie jest przecież moją winą. Sam Pan przyznał że w innym warsztacie zamontowali Panu kiedyś tarcze na skorodowane piasty i w efekcie kierownica „biła” przy hamowaniu. Moja firma podeszła do sprawy solidnie i nie odstawiła takiej fuszerki. Oczyszczenie zwrotnic kosztowało Pana 80 zł, nie jest to chyba wygórowana cena, biorąc pod uwagę jak wielkiego nakładu pracy wymagało uczynienie zakupionych przez Pana części zdatnymi do użytku.

Nie chcę teraz wdawać się w polemikę z każdym z użytkowników forum, który zgłasza jakieś obiekcje względem mojego zakładu. Niemniej jednak sytuacja „ze zwrotnicami w focus’ie” przelała czarę goryczy i pragnę na jej przykładzie pokazać iż niektóre osoby są bardzo stronnicze w prezentowaniu przez siebie sytuacji.

Moja firma często obrywa za to, że klient wcześniej zostawił krocie w innym warsztacie, a samochód „jak nie chodził tak nie chodził”. Nie boję się wyzwań i z sukcesem naprawiam to, czego inni mechanicy często naprawić nie potrafią. I choć rozumiem rozczarowanie spowodowane postawą mechaników w innych warsztatach, to jednak nie mogę pracować za darmo.

Czasem klienci pomni złych doświadczeń w innych warsztatach, udają się do innego zakładu aby skontrolować efekty i mojej pracy. Nie mogę jednak brać odpowiedzialności za to, że podczas takiej kontroli w innym miejscu, ktoś czegoś nie dokręci. To kilka słów komentarza do jednego z wcześniejszych postów, którego autor również przemilczał pewne istotne fakty.

Opinie co poniektórych osób są bardzo niesprawiedliwe i wysoce subiektywne, dlatego proszę o podchodzenie do nich z dystansem. Serdecznie zapraszam też do mojego zakładu, to tak naprawdę jedyna szansa na skonfrontowanie cudzych opinii z rzeczywistością.

Zapewniam, nie taki diabeł straszny jak go malują :-)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2011, 16:51   #23
Henryk Dominów
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cytat:
Napisał dr_carlos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
o fuck oddałem i sie przejechałem. kokosy zostawiłem i nie jestem zadowolony
Witam! Przyprowadził Pan do mnie samochód mówiąc, że w innych warsztatach mechanikom skończyła się wiedza. Ja naprawiłem Pana auto, wychodząc uścisnął Pan moją dłoń. Po pierwsze, cena jednej zwrotnicy w ASO to 1500 zł. Ja natomiast zaproponowałem Panu zwrotnice w doskonałym stanie po 250 zł za sztukę. Pan z tej oferty nie skorzystał, w porządku. Przywiózł Pan do mnie zakupione przez siebie po 140 zł za sztukę strasznie skorodowane zwrotnice, mój pracownik spędził sporo czasu na tym, aby doprowadzić je do stanu używalności. Co więcej łożysko jednej ze zwrotnic było uszkodzone i wymagało wymiany, co nie jest przecież moją winą. Sam Pan przyznał że w innym warsztacie zamontowali Panu kiedyś tarcze na skorodowane piasty i w efekcie kierownica „biła” przy hamowaniu. Moja firma podeszła do sprawy solidnie i nie odstawiła takiej fuszerki. Oczyszczenie zwrotnic kosztowało Pana 80 zł, nie jest to chyba wygórowana cena, biorąc pod uwagę jak wielkiego nakładu pracy wymagało uczynienie zakupionych przez Pana części zdatnymi do użytku.

Nie chcę teraz wdawać się w polemikę z każdym z użytkowników forum, który zgłasza jakieś obiekcje względem mojego zakładu. Niemniej jednak sytuacja „ze zwrotnicami w focus’ie” przelała czarę goryczy i pragnę na jej przykładzie pokazać iż niektóre osoby są bardzo stronnicze w prezentowaniu przez siebie sytuacji.

Moja firma często obrywa za to, że klient wcześniej zostawił krocie w innym warsztacie, a samochód „jak nie chodził tak nie chodził”. Nie boję się wyzwań i z sukcesem naprawiam to czego inni mechanicy często naprawić nie potrafią. I choć rozumiem rozczarowanie spowodowane postawą mechaników w innych warsztatach, to jednak nie mogę pracować za darmo.

Czasem klienci pomni złych doświadczeń w innych warsztatach, udają się do innego zakładu aby skontrolować efekty i mojej pracy. Nie mogę jednak brać odpowiedzialności za to że podczas takiej kontroli w innym miejscu, ktoś czegoś nie dokręci. To kilka słów komentarza do jednego z wcześniejszych postów, którego autor również przemilczał pewne istotne fakty.

Opinie co poniektórych osób są bardzo niesprawiedliwe i wysoce subiektywne, dlatego proszę o podchodzenie do nich z dystansem. Serdecznie zapraszam też do mojego zakładu, to tak naprawdę jedyna szansa na skonfrontowanie cudzych opinii z rzeczywistością.

Zapewniam, nie taki diabeł straszny jak go malują;-)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-07-2011, 10:30   #24
dr_carlos
ford::beginner
 
Avatar dr_carlos
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 18-12-2010
Skąd: Poznań
Model: focus mkII
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 13
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Ja z pełną świadomością polecam Auto Axel-Ford na ul. Żegockiego 15. Przyjechałem z wadą której 2 mechaników wcześniej nie wykryło, fachowcy na Żegockiego szukali aż znaleźli. Właściciel powiedział że jeśli jest coś wadliwe to oni to na pewno znajdą i naprawią i tak się stało. Wada została konkretnie i szybko usunięta. Właściciel warsztatu wytłumaczył mi krok po kroku co zrobili w moim aucie oraz dał kilka cennych rad motoryzacyjnych. Ceny do przyjęcia. Części w dobrych cenach ogólna ocena "5"
dr_carlos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-10-2011, 12:14   #25
AndrewMan
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 11-10-2011
Skąd: POZNAŃ
Model: Ford Mondeo MK1
Silnik: 1.6 16V Zetec
Rocznik: 1996
Postów: 1
Post Odp: Poznań dobry mechanik

Witam mam Forda mondeo mk1 i mój silnik strasznie pali olej
Chcę wymienić silnik , moje pytanie czy mogę wymienić silnik na identyczny ale młodszy ja mam 1.6 16v zetec 1996 i czy ktoś mi poleci kogoś dobrego kto ten silnik mi wymieni. Ja mieszkam na ratajach w Poznaniu
Z góry dziękuję za wieści.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AndrewMan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2012, 00:53   #26
Kam1l
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-11-2008
Skąd: Poznań
Model: FFI
Silnik: duży
Rocznik: wiecznie młode
Postów: 9
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Może ktoś polecić, gdzie zregeneruje sprzęgło w focusie TDDi w Poznaniu? Chętnie z montażem/demontażem, ale może być też sama regeneracja.

Pozdrawiam
Kam1l jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2013, 23:04   #27
machu
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-11-2011
Skąd: Poznań
Model: Ford Galaxy Mk2
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2005
Postów: 4
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Szukam dobrego warsztatu na północy Poznania, w którym będę mógł wymienić olej, filtry i pasek klinowy.
Polecicie coś?
Galaxy 1.9 TDI
machu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2013, 20:19   #28
Szetland
ford::beginner
 
Avatar Szetland
 
Zarejestrowany: 12-01-2013
Skąd: Poznań
Model: Ford Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Witam,
Panowie potrzebuje godnego polecenia specjalisty od silników (Ford Focus MKII) w Poznaniu. Robiłem regenerację głowicy i wymianę uszczelki i mój pseudo-zakład naprawczy (o którym poinformuje niedługo na forum) zepsuł mi przez przeskoczenie rozrządu. Proszę o informacje z góry serdeczne dzięki.
Szetland jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2013, 12:46   #29
dominika86
 
Postów: n/a
Smile Odp: Poznań dobry mechanik

Poszukuję dobrego mechanika od foczki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam rok 2001 kombi, 1.6 silnik. Chodzi mi najpierw o wymianę łożyska koła przedniego z abs. Kupiłam za 112zł sztuke. Mianowicie chodzi o stronę prawą. Następnie będą wchodziłyu w gre inewymiany i monitorowanie mojego autka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-01-2014, 12:17   #30
lejdee
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 16-01-2014
Model: ford
Silnik: diesel
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Poznań dobry mechanik

Cześć, podaję namiary na dobry serwis - naprawy powypadkowe, blacharsko-lakiernicze, profesjonalny serwis naprawczy- [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Zachęcam do sprawdzenia, naprawdę wysoka jakość usług, rzekłabym- pełna profeska ;-)
lejdee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk3


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.