Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-05-2019, 21:43   #41
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to strefa cudów
W dzisiejszych czasach to wcale nie tak trudno o "takie" cuda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2019, 22:12   #42
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał Dariia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
cuda
Szukasz auta na wypasie , które w 2 lata straciło na wartości 100 tyś jednocześnie mało jeżdżąc.
Sprzedałabyś za tyle ? Mało tego , handlarz opłacił i na nim zarobi. Auto kosztowało poniżej 70 tys.
Po prostu nie obrażając się zejdź na ziemię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS 3 lata bo oczywiście inny rocznik w ogłoszeniu. Kłamca i typowy handlarz.
Masz chłopaków na forum , którzy pomagają w znalezieniu auta , ale w twoim budżecie to nie spodziewaj się cudów - to moje zdanie

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 20-05-2019 o 22:14
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2019, 22:15   #43
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukasz auta na wypasie , które w 2 lata straciło na wartości 100 tyś jednocześnie mało jeżdżąc.
Sprzedałabyś za tyle ? Mało tego , handlarz opłacił i na nim zarobi. Auto kosztowało poniżej 70 tys.
Po prostu nie obrażając się zejdź na ziemię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Heh spoko zeszłam już na ziemię jakiś czas temu
Aktualnie zastanawiam się nad kupnem nowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2019, 22:18   #44
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

To nagle znalazłaś dodatkowe 100 tys ? Pozazdrościć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może to ty wygrałaś 193 miliony w EuroJackpot......? W sumie wtedy zastanawiałabyś się nad kupnem marki , a nie modelu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2019, 22:33   #45
Dariia
ford::amateur
 
Imię: Daria
Zarejestrowany: 14-05-2019
Model: S-max
Silnik: 2.0L DURATORQ
Rocznik: 2015
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To nagle znalazłaś dodatkowe 100 tys ? Pozazdrościć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A może to ty wygrałaś 193 miliony w EuroJackpot......? W sumie wtedy zastanawiałabyś się nad kupnem marki , a nie modelu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety to nie ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kupno nowego to jedna z opcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. możliwości finansowania są różne także i takie można brać pod uwagę... Choć i tak wolę kupić używanego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dariia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2019, 08:23   #46
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

w tym budżecie to albo duży przebieg, ale po przygodach albo bieda wersja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale coś moze sie uda.. jak coś tam malowane bedzie tez sie nie ma co bać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. szukaj, szukaj..
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2019, 11:43   #47
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Osobiście prosiłbym o sprawdzenie kolegę z forum tego egzemplarza [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] na gotowo wyszedłby około 65-66 tys. Wyposażenie ładne, ACC , FDL itp , ale mógł mieć jakąś przygodę , 165 k przebiegu i automat.
Jeśli nie automat to [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Niższy przebieg, słabiej wyposażony ale też ładny. Na gotowo ok 68-70 tys . Oczywiście OC, AC to już sprawa dodatkowa.
To tylko przykłady pierwsze lepsze z brzegu w Twoim budżecie. Możesz zamówić od nich za free raport DEKRA z fotkami. Wiele tam rzeczy nie będzie , ale fotki podstawowych uszkodzeń, opis ewidentnych problemów będzie. Fajnie można porównać to co w ogłoszeniu z tym co w raporcie. Jedni nic tam nie mogą kupić, inni kupują. Osobiście kupiłem tam dwa auta i nie narzekam. Pierwszy 150 KM, drugi 180 KM . W zasadzie to różnicy nie robi bo tylko mapa do zmiany no i końcówki wydechu inne.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki

Ostatnio edytowane przez Hansolo ; 21-05-2019 o 11:46
Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2019, 11:46   #48
piotrek305
ford::advanced
 
Imię: Piotrek
Zarejestrowany: 17-11-2015
Skąd: Warszawa Węgrów
Model: BMW 3GT 2020/ Fiesta Mk7 FL 2013
Silnik: 2.0i 184KM/1.2 82KM
Rocznik: 2020/2013
Postów: 323
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

oni tam mają morze aut nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ? gdzieś kiedyś widziałem na filmie to kurde jak morze..
piotrek305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2019, 12:08   #49
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,161
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał piotrek305 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
oni tam mają morze aut nie ? gdzieś kiedyś widziałem na filmie to kurde jak morze..
W Berlinie nie byłem to nie wiem. Kupowałem zawsze w Bremen i tam jest sporo aut, ale w Bockel / byłem / to rzeczywiście tylko alejki z markami i modelami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Idziesz, mówisz numer oferty, dajesz prawko czy dowód osobisty , bierzesz kluczyki od jednego czy kilku aut i rób co tam chcesz tylko pod okiem kamer. Niestety jazda próbna to tylko wspominane alejki. Teraz , a kiedyś tego nie było , na reflektorach są przyklejone kody , pobierasz aplikację , skanujesz i wyświetla się oferta. Kiedyś były kartki jak wszędzie. Kiedyś płaciłeś w kasie dostawałeś chyba mały dowód rejestracyjny, a po dwóch dniach DHL przywoził do PL resztę papierów, teraz / byłem w czerwcu / wszystko na miejscu. Rejestrowałem w Bremen / 90 kilka euro z blachami 5 dni/ , dałem im blachy i kwity oni kluczyki i hejka do PL.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2019, 12:43   #50
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Mama dwójki (3 w drodze :D ) kupuje S-maxa do 70tyś zł |2015-2016r|

Cytat:
Napisał Dariia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety to nie ja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kupno nowego to jedna z opcji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. możliwości finansowania są różne także i takie można brać pod uwagę... Choć i tak wolę kupić używanego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja polecam - mimo, że starannie wybieram używki, to zawsze po 4-5 latach i większym przebiegu jest już nie to. Nawet kosztem wersji wyposażenia. Sam tak zrobiłem i mam Grand C-MAX'a, który nie ma wielu rzeczy, które miałem i... jestem zadowolony. Bez czujnika deszczu i ksenonów mogę żyć. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Zaawansowany fanatyk Opla, delegatura w Fordzie
Vectra Zender Sport - sportowy lecz powolny sadzomiot
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
automat skrzynia , s-max



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.