Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-04-2018, 21:27   #161
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit 2.2tdci 2014

3x byłem u heko a mam 400km...w jedną stronę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2018, 00:59   #162
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Cytat:
Napisał custom westfalia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i tak to jest jak się mieszka na zadupiu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Najchętniej bym zrobił na nowo u ludzi co się znają, a ci co się znają daleko od zachodnich rubieży RP
Do Poznania masz rzut beretem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-04-2018, 21:23   #163
jaceks
ford::professional
 
Avatar jaceks
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 20-02-2013
Skąd: Szczecin
Model: Galaxy '14
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 1,848
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Cytat:
Napisał custom westfalia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, wszystkich
od około roku użytkuję Forda Custom w wersji Nugget Westfalia z silnikiem 2.2 tdci 2015. Nie mam możliwości sprawdzenia jak zachowuje się ten silnik w innym egzemplarzu. Denerwuje mnie klekot chyba klawiatury podczas przyśpieszania, szczególnie wkurzające jest to przy zimnym silniku. Druga sprawa, mega turbodziura, auto zaczyna żyć powyżej 2k rpm. Czy jest możliwość jakieś modyfikacji mapy co by auto zbierało się lepiej z niskich rpm. i żeby ten klekot nie był taki słyszalny?
Jak Ci się jeździ z tym namiotem na dachu?
Widuje Twoje auto regularnie na mieście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jaceks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-07-2018, 15:20   #164
Lalamido
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 15-05-2015
Skąd: Płock
Model: Tourneo Custom
Silnik: 170km
Rocznik: 2018
Postów: 11
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Witam

Czy ktoś z Was miał problem ze skasowaniem komunikatu o wymianie oleju po "przeszczepie" Forda?

Kombinacje znam (wujek google), olej wymieniany 8 tys., temu...
Niby się pojawia informacja "oil service complete" ale mimo tego komunikat olejowy nie znika...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ford po ingerencji HEKO działa bez problemu (przejechane ponad 60 tys.), wyprzedzanie to bajka, a miny niektórych kierowców przy ściganiu się na światłach - BEZCENNE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lalamido jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-07-2018, 12:18   #165
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Po prostu DPF się mocniej zapycha/regeneruje. Komunikat resetujesz pedałami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-07-2018, 09:08   #166
Lalamido
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 15-05-2015
Skąd: Płock
Model: Tourneo Custom
Silnik: 170km
Rocznik: 2018
Postów: 11
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po prostu DPF się mocniej zapycha/regeneruje. Komunikat resetujesz pedałami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem jak się kasuje komunikat, ale właśnie to nie działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wysłałem Ci mail'a na Tuneforce...

Pozdrawiam
Lalamido jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2018, 00:05   #167
marcinpondo
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 29-12-2018
Skąd: Rzeszow
Model: Ford Custom
Silnik: 2.2
Rocznik: 2014
Postów: 1
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Witam wszystkich na forum. Szukam czegoś do poprawienia mojego Custom-a 125KM.
Mało widzę opinii użytkowników tuning Box-ów, raczej tylko tych lepszej jakości mam na myśli. ProRacing ma same pozytywne opinie, myśle o tym:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Chciał bym mu dodać mocy do 150KM minimum, by pomoc w wyprzedzaniu, czasem tez ciągnę przyczepkę kempingową 1300kg. Oszczednosc na paliwie jest mile widziana, bo głównie jeżdżę autostradami. Zarazem, autem planuje jeździć dłuższe lata, nie chciał bym ryzykować zbyt agresywnej ingerencji w silnik. Nie chce go sprzedawać za pare lat, a raczej w niego zainwestować jako auto rodzinne.

Oraz drugie pytanie, czy można zrobić Chip-a z 125KM do np: 150KM i zarazem zoptymalizować bardziej zużycie paliwa? Czy taka modyfikacja jest mniejszym obciążeniem silnika w długim terminie, niż standardowe podkręcanie do 180KM o jakim piszecie? (Nie wożę ciezkich ładunków, wiec taka moc nie jest tak kluczowa, a wole oszczędzić silnik.
Z góry dzięki wszystkim za pomoc,
Marcin
marcinpondo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-12-2018, 18:49   #168
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,161
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Cytat:
Napisał marcinpondo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciał bym mu dodać mocy do 150KM minimum
no to wgra się softa na 150PS . Daj VIN na PW to poparzę co i jak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2019, 10:47   #169
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Cytat:
Napisał marcinpondo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich na forum. Szukam czegoś do poprawienia mojego Custom-a 125KM.
Mało widzę opinii użytkowników tuning Box-ów, raczej tylko tych lepszej jakości mam na myśli. ProRacing ma same pozytywne opinie, myśle o tym:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Chciał bym mu dodać mocy do 150KM minimum, by pomoc w wyprzedzaniu, czasem tez ciągnę przyczepkę kempingową 1300kg. Oszczednosc na paliwie jest mile widziana, bo głównie jeżdżę autostradami. Zarazem, autem planuje jeździć dłuższe lata, nie chciał bym ryzykować zbyt agresywnej ingerencji w silnik. Nie chce go sprzedawać za pare lat, a raczej w niego zainwestować jako auto rodzinne.

Oraz drugie pytanie, czy można zrobić Chip-a z 125KM do np: 150KM i zarazem zoptymalizować bardziej zużycie paliwa? Czy taka modyfikacja jest mniejszym obciążeniem silnika w długim terminie, niż standardowe podkręcanie do 180KM o jakim piszecie? (Nie wożę ciezkich ładunków, wiec taka moc nie jest tak kluczowa, a wole oszczędzić silnik.
Z góry dzięki wszystkim za pomoc,
Marcin
Bez sensu zakładać BOXa, dobry mod i masz 170-180KM, jest tudo bardziej bezpieczne dla tego silnika niż jakieś dokładane ustrojstwa.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2019, 12:00   #170
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,372
Domyślnie Odp: Chiptuning Transit Custom 2.2tdci 2014

Cytat:
Napisał marcinpondo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukam czegoś do poprawienia mojego Custom-a 125KM.
Jeżeli kolega przewiduje pojeździć tym wygodnym busikiem dłużej to radze więcej poczytać o wrażliwości tego motoru, z którego ja akurat jestem bardzo zadowolony.
Ja jednak nie zdecydowałem sie na chipa.
Przeczytaj prosze siódmy post dotyczący Twojej budy:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.